Wordze نقد و بررسی

[ad_1]

شما باید با استفاده از Wordze برای تحقیقات کلمه کلیدی خود را? وجود دارد بسیاری از ابزارهای آنلاین برای کمک به مردمی پیدا کردن ایده آل کلمات کلیدی برای بازاریابی خود را. برخی از آنها گران تر از دیگران است. در واقع Wordze هزینه حدود نیمی از آنجا که Wordtracker. در این بررسی من می خواهم به نگاهی به خوبی در این ابزار تحقیقات کلمه کلیدی برای کمک به شما تصمیم می گیرید اگر این برنامه برای شما مناسب است و یا اگر شما نیاز به نگاهی به گزینه های گران تر.

به عنوان هر یک بازاریاب آنلاین می داند همه چیز در بازاریابی خوب شروع می شود با انتخاب کلمات کلیدی مناسب. پیدا کردن بهترین ابزار تحقیقات کلمه کلیدی برای کمک در تحقیقات کلمه کلیدی خود را حیاتی است. احتمالا مهم تر این است که خود را در جریان آموزش و پرورش در مورد پژوهش و کلمه کلیدی و تغییرات مداوم در صنعت.

Wordze فراهم می کند چندین ابزار برای کمک به شما در تحقیقات کلمه کلیدی خود را. شما می توانید این برنامه را با رفتن به Wordze.com. این برنامه همچنین فراهم می کند و مداوم کلمه کلیدی آموزش از مدیر عامل شرکت Bradly مرخم (استفاده می شود که برای گوگل کار می کنند) وجود دارد همچنین بسیاری از آموزش ها و ویدئوها به صورت منظم به روز.

مانند هر ابزار کلیدی Wordze شما فراهم می کند با لیستی از کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و جایگزین را در نظر بگیرید. این اطلاعات بر اساس داده های پژوهش از ISPSs. آنها ادعا می کنند که دریافت تا 13 درصد از تمام اینترنت نمایش داده شد. به طوری که اطلاعات باید نسبتا دقیق است. فقط گرفتن یک لیست از کلمات محبوب است که تنها نیمی از تصویر. Wordze فراهم می کند چند ابزار برای کمک به شما حفاری کمی عمیق تر و پیدا کردن آنچه که شرایط در حال رفتن به موثر ترین برای پروژه های بازاریابی خود را.

این Wordze کلید واژه ابزار دارای یک مجموع از 15 ویژگی های مختلف است که اجازه می دهد هر کسی که به استاد پژوهش و کلمه کلیدی. من به طور خلاصه بحث های مفید زیر است.

کلید واژه ابزار

پایه کلید واژه ابزار ارائه می دهد یک لیست از کلمات کلیدی و جایگزین. این یک ابزار اساسی شما می توانید بر روی هر کلمه کلیدی ابزار. این باید نقطه شروع تحقیقات خود را.

WordRank

این ابزار را تجزیه و تحلیل هر سایت و ارائه آنچه که بیشتر مورد نیاز به بهبود رتبه بندی خود را. این ابزار به شما مربوط نیست فقط چه کلمات کلیدی برای تمرکز بر اما نحوه استفاده از آنها برای بهبود رتبه سایت خود ،

حفاری ابزار

این ابزار طول می کشد نگاه در صدها نفر از سایت های دیگر و عصاره کلمات کلیدی استفاده می شود که در رابطه با آنهایی که شما در حال تجزیه و تحلیل. آن را در واقع به شما می دهد “دنیای واقعی” کلمات کلیدی است که مردمی هستند که در کنار استفاده از کلمات کلیدی شما با توجه به. این اجازه می دهد تا یک بازاریاب به فکر می کنم در خارج از جعبه کمی بیشتر.

دیگر ابزارهای مفید

بله هنوز هم وجود دارد بیشتر! Wordze فراهم می کند ابزار های دیگر بیشتر به تجزیه و تحلیل نتایج خود را و بهترین تصمیم. فیلتر ابزار کمک می کند تا شما غربال کردن از طریق بالقوه خود را در کلمات کلیدی از بین بردن کلماتی که در رابطه با کلمات شما می خواهید به حذف. رقبای کلمات کلیدی ابزار به شما امکان چک کردن دیگر سایت ها کلمات کلیدی و اضافه کردن آنها را اگر شما می خواهم. نیز وجود دارد یک غلط املایی کلمات ابزار است که می تواند بسیار مفید باشد. هنگامی که شما مقطر لیست خود را به قدرتمند ترین کلمات کلیدی ممکن است شما به راحتی می توانید صادرات آنها را به کامپیوتر شما.

هزینه

شما می توانید دسترسی به تمام Wordze ویژگی های زیر 40 دلار در ماه است. این است که حدود نیمی از آنچه که برخی از محبوب ترین ابزار هزینه.

منفی

اگر چه Wordze یک ابزار عالی برای پول است کمی کمتر کاربر پسند تر از برخی از کلید واژه ابزار در دسترس است. نیز وجود دارد که کمی کمتر اطلاعات ارائه شده در مورد که در آن داده ها است که در واقع در حال آمدن از.

به طور کلی Wordze یک ابزار خوب برای پول است. آن است که قطعا یک گام تا با استفاده از یک ابزار رایگان و یک گزینه عالی برای شروع به متوسط بازاریاب است که به دنبال برای قرار دادن پول بیشتر به پژوهش و کلمه کلیدی. حقیقت این است که اکثر بازاریابان جدید به سادگی را درک نمی کنند چقدر مهم پژوهش و کلمه کلیدی است که به خوبی در بازاریابی آنلاین است. دیگران ممکن است قادر به انجام تحقیقات خوب برای پیدا کردن کلمات کلیدی اما درک نمی کنند که چگونه به طور موثر استفاده از آن کلیدی مطالب. به همین دلیل است که جامع اینترنت آموزش برنامه باید برای هر کسی که واقعا می خواهد به یاد بگیرند که برای ساختن آنلاین پول.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید