[ad_1]

خلاصه

Cha Tae-sik (بن برنده) سابق نماینده ویژه با غم انگیز گذشته که در حال حاضر زندگی یک زندگی آرام به دور در حال اجرا یک فروشگاه. دو نفر Hyo-jeong (Hyo-seo Kim) و جوان, دختر, Jeong, So-mi (Sae-ron Kim) آمده به زندگی خود. آنها خود را همسایه درب بعدی. یک روز Hyo-jeong می پرسد Cha Tae-sik برای انجام یک به نفع خود و ارائه چیزی است که او آگاه نیست واقعا مواد مخدر. Cha Tae-sik نمی داند که مادر یک معتاد به هروئین که smuggles مواد مخدر, برای مبارزه با مواد مخدر و ارگان کاسب باند.

رهبر باند پیدا کردن مواد مخدر به سرقت رفته است و می فرستد Man-seok (Hee-won Kim) برادرش Jong-seok (Seong-oh کیم), Ramrowan (Thanayong Wongtrakul) برای بازیابی مواد مخدر. اعضای باند آدم ربایی Hyo-jeong و دخترش, Jeong, So-mi. آنها شکنجه و بگویید Cha Tae-Sik تنها راه شما در حال رفتن به آنها را دوباره ببینید که اگر شما را به یک تحویل برای ما. این دارو تحویل بخشی از یک طرح برای از بین بردن یک رقیب. Cha-Tae-sik باعث می شود تحویل است اما قاب و دستگیر شد.

کره ای بخش مبارزه با مواد مخدر که دستگیر Cha Tae-sik منجر شد توسط کارآگاه کیم چی-Gon (Kim Tae-Hun). زمانی که Cha Tae-sik شکست آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند با خود توانایی مبارزه با. آنها کنجکاو شد و بررسی پس زمینه خود را. آنها کشف کنند که Cha Tae-sik بود سابق Black Ops agent که ناپدید شد, چرا که همسر باردار خود کشته شد قبل از خود را ،

دستگیری Cha Tae-sik منجر به کشف Hyo-jeong را disemboweled بدن. Cha Tae-sik متوجه می شود دخترش بود که دوست او زندگی در خطر است. در بخش مبارزه با مواد مخدر می گوید Cha Tae-sik که قاچاق سازمان جرم و جنایت در حال حاضر با استفاده از Jeong, So-mi به قاچاق مواد مخدر و همچنین ممکن است کشته شود به طوری اندام استفاده می شود. Cha Tae-sik مجبور است از تبعید و بازگشت به جهان است. خونین مرحله نهایی مسابقات تحقیق و بحث بین او و سازمان جنایی. Cha Tae-sik قرار می دهد زندگی خود را در خط برای نجات So-mi و یک دسته از بچه ها در حال استفاده توسط آنها را در پایگاه خود را از عملیات.

مرد از جا نقد و بررسی

مرد از جا کاملا نوشته شده اکشن, جرم و جنایت, هیجان انگیز با برخی از عناصر درام. آن است که تا حدودی اصلی نیست پس از آن قرض عناصر از فیلم Léon: The Professional (1994). این دختر کوچولو, Jeong, So-mi بازی های برگزار شده توسط Sae-ron Kim endears خودش را به شخصیت اصلی Cha Tae-sik.

رابطه بین دو توسعه تا حدودی مشابه مد که ناتالی پورتمن و ژان رنو به حال در لئون حرفه ای. من لذت تماشای کره جنوبی سینما در سال های اخیر است. من چند فیلم کره مانند, پسر, Tae Guk Gi: The Brotherhood of War, تلخ و شیرین یک زندگی و همدردی برای آقای انتقام.

این فیلم ها اشاره کردم همه عالی بازیگری و خوبی در کنار هم قرار اسکریپت. مرد از جا متفاوت است. این اقدام در انسان از هیچ جا عالی است. همه اعضای بازیگران انجام یک کار فوق العاده ای. من به خصوص با سرپرست اجرای Bin Won, Sae-ron Kim and Seong-oh کیم. بن برنده و Sae-ron Kim نمایش بسیار خوبی از شیمی با هم و انجام یک کار بزرگ بیان احساسات خود را. Bin Won as Cha Tae-sik مشخص است چشم در راه آنها بیان درد و حسرت و غم و اندوه است. او برای این نقش مناسب از یک مطرود در انسان از هیچ جا.

Kim Sae-ron as Jung So-mi شایان ستایش است پر انرژی و زیبا. او بسیار با استعداد کودک بازیگر. پایان صحنه ای که آنها دوباره قلب شما را لمس به عنوان آنها هر دو گریه وقتی So-mi اجرا می شود تا به او و در آغوش او. Kim Sae-ron شما گریه وقتی که شما تماشای صحنه نهایی. بن برنده بسیار چشمگیر با هنرهای رزمی مهارت بر روی صفحه نمایش در صحنه های مبارزه. مبارزه با صحنه های واقعی زندگی واقعی نبرد موقعیت و حرکت سریع هستند.

مرد از جا بهترین چاقو صحنه های مبارزه من تا کنون دیده اند در یک فیلم. نزدیک محله حمام, مبارزه بین Bin برنده و تایلندی بازیگر Thanayong Wongtrakul به عنوان Ramrowan خیره کننده است و بسیار بی رحمانه است. این دوربین کار بسیار عالی است آن را به عنوان شرح زیر است آنها را در نقاط مختلف از نظر.

مبارزه صحنه های مربوط دست به مبارزه با دست و چاقو و تفنگ تیراندازی همه واقعا برای تلفن های موبایل بزرگ اگر شما یک خانه تئاتر گیرنده. صدای شلیک تفنگ خاموش/کشتن اهداف خود را چاک و برش از گوشت و شکستن استخوان های شما را.

مبارزه نهایی بین Bin برنده و اراذل و اوباش است که دید ناگهان به عنوان قهرمان Cha Tae-Sik تبدیل صحنه به یک حمام خون او اشک از طریق همه آنها را. بن برنده دارای کمربند سیاه در تکواندو, اما او نمی با استفاده از است که سبک مبارزه در انسان از هیچ جا. دست به مبارزه با دست در این فیلم بیشتر شبیه به لباس و دست و پنجه نرم MMA (Mixed Martial Arts) سبک. یکی از نیمی از شر برادران Kim Sung-oh as Jong-seok گرفتن چشم خود را به عنوان او نقش این بسیار سرد درد و شل بود. Kim Sung-oh نیز باعث می شود استفاده از حالات چهره است.

او حالات چهره کارتونی هستند مانند به عنوان او به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب و وحشت زده به برجسته کردن ناپایدار روانی شخصیت. شما نمی خواهد مانند Jong-seok در همه و تشویق خواهد شد زمانی که او می شود خود را فقط سزاوار از Cha Tae-sik. Cha Tae-sik سکوهای آتش روشن لامپ به یک کیسه کوکائین است. او سپس اجازه می دهد تا گاز و stabs کوکائین. وقتی کوکائین هرچه از لامپ سقوط خواهد کرد و سر و صدا شمعی دارو کارخانه در آتش است. ساختمان منفجر شده و Jong-seok سوخته است به مرگ. بچه های بد به طور کلی در انسان از هیچ جا هستند همه irredeemable قطعات گه که آیا واقعا همه چیز بد و بهره برداری از بچه ها.

Kim Hyo-seo as So-mi را به مواد مخدر معتاد مادر Hyo-jeong, بسیار زیبا و انجام یک کار بزرگ نمایش زشتی از اعتیاد به مواد مخدر در یک صحنه که در آن او شاخه های هروئین. این صحنه واقعی است و ریگ دار از دختر او So-mi پیاده روی و Hyo-jeong فقط می گوید او را به بیرون در حالی که در خودخواه اکستازی از مواد مخدر است. مخروبه آپارتمان صحنه بسیار شبیه به دنیای واقعی است که مادران معتاد به مواد مخدر هستند و غفلت نسبت به خود بچه ها.

شدید صحنه ای که بازیگر Bin برنده جهش از یک پنجره و به نوعی نگه می دارد بدون از دست دادن یک مرحله کاملا شات به عنوان دوربین ، تم اصلی آهنگ برای مرد از جایی بسیار زیبا و حماسی بود. این یک سمفونیک قطعه بی کلام است که مکمل غم انگیز شخصیت که Cha Tae-sik بسیار خوب و غم انگیز خلق و خوی است که این فیلم کرده است. من امیدوارم که برای دیدن Bin برنده در بیشتر فیلم.

او به طور طبیعی جذابیت حضور و قدرتمند است که نشان دادن احساسات خود را. اگر شما دیده نمی Tae Guk GI: The Brotherhood of War (2004), من پیشنهاد می کنم برای بررسی عالی جنگ کره عصر ، آن را قدرتمند و فیلم غم انگیز با بن برنده اقدام به عنوان یکی از برادران که در نهایت در طرف مقابل در طول جنگ. بن برنده نیز می تواند دیده می شود در مادر (2009) به عنوان یک معلول ذهنی ،

مردی از هیچ جا یک مثال قابل توجه از کره جنوبی سینما. کارگردان و نویسنده: Jeong-beom Lee تنها در دوم خود را با کارگردانی فیلم موفق به ساخت یک, قانع,, خوب, گام, قدرتمند و فیلم. من امیدوارم که برای دیدن بیشتر از کار خود را در آینده است. این فیلم با یک الاغ بد سکوت قهرمان در بن به دست آورد. مرد از جایی است که نزدیک به 2 ساعت اما شما نباید با حوصله با خوبی نوشته شده توسعه شخصیت و صحنه های اکشن در مخلوط. پایان دادن به مرد از جایی درخشان است.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *