Squirrely اخبار

[ad_1]

بار وجود دارد که آن را احساس می کند مانند سنجاب در حیاط ما فقط به عنوان بخشی از خانواده ما به عنوان حیوانات خانگی ما. به ندرت ما نگاه پنجره ما و یا راه رفتن در اطراف اموال ما بدون یک زن و شوهر از سنجاب scampering در این نزدیکی هست. آنها مسابقه در سراسر عرشه ما و نرده. آنها حفاری خستگی ناپذیر ما در گل گلدان هنگامی که ما به دنبال ندارد. گاهی اوقات آنها حتی به کمک خود را به خوشمزه سران جدید مورد علاقه ما شکوفه. ما به طور مداوم پر کردن حفره های که در آن آنها در حال دفن جدید بذرها یا حفر فصل گذشته's محصول است. روز دیگر یک سنجاب بود حفاری و حفاری در یکی از ما جوان, بهار گل. در زمان او انجام شد تا تنها یک دم دیده می شود می تواند بالاتر از زمین. به آرامی سنجاب شروع به حمایت از سوراخ در حالی که ظاهرا پر کردن آن را به عنوان او پس گرفت. در عرض چند ثانیه سنجاب بود به طور کامل قابل مشاهده است. سپس من شاهد به ناباوری و حیرت سنجاب جایگزین تمام مالچ او برداشته و به بیش از سوراخ. خود را مشغول پنجه های کوچک به سرعت گسترش مالچ در اطراف این منطقه است. پس از او به پایان رسید, من peeked در کاردست. اگر من تا به حال دیده نمی شود آن را با چشم خود من را شناخته شده است که یک سوراخ کرده بود و حتی در این نقطه در باغ ما. سنجاب قطعا شگفت انگیز موجودات کوچک است.

در سراسر جهان وجود دارد که حدود 285 گونه از سنجاب. می توان آنها را به سه رده. دو تا از گروه های نسبتا کوچک است. این دو گروه در درجه اول شامل شرقی غول سنجاب و neotropical کوتوله سنجاب. سوم و تا کنون بزرگترین گروه می توان تقسیم به سه زيرگروه. سه زيرگروه در حال پرواز سنجاب سنجاب درخت و عمدتا زمین زندگی سنجاب. سنجاب ها در این دسته بندی تا حد زیادی متفاوت است در اندازه کوچکتر African pygmy سنجاب وزن حدود یک سوم از یک اونس و باغچه marmot وزن تا 18 پوند است. بله 18 پوند! آلپ marmot نیز حدود سه و نیم پا بلند در حالی که کوتوله سنجاب است که به عنوان کوتاه به عنوان 3 اینچ است.

یک واقعیت جالب در مورد سنجاب است که در اوایل بهار است که سخت ترین زمان از سال برای آنها برای پیدا کردن غذا. آجیل به خاک سپرده شد در طول پاییز حفر می شود تا خورده و قبل از مهره شروع به جوانه زدن. هنگامی که مهره جوانه آن است که دیگر در دسترس برای سنجاب به خوردن. هنگامی که مدفون آجیل کردن منو سنجاب ها پس از آن نیاز به تکیه به شدت بر روی جوانه های درختان برای مواد غذایی است. وجود دارد بنابراین بسیاری از خسته کردن شاخه از طریق فصل بهار است. سنجاب ها را به سرعت تبدیل به دانه و میوه ها و قارچ ها و آجیل کاج و سایر پوشش گیاهی سبز در زمانی که در دسترس است. برخی از سنجاب که از جان گذشته برای مواد غذایی را تبدیل به گوشت و خوردن حشرات و تخم مرغ و پرندگان کوچک و حتی جوندگان. آن را در طول این زمان است که یک سنجاب را غارت یک لانه تخم مرغ تازه گذاشته و یا ناهار خوردن در جوان است. آنها برخی از گونه های سنجاب است که به طور منظم به ناهار خوردن در مارها shrews سوسمار و موش ها زمانی که آنها می توانید آنها را پیدا کنید.

در آمریکای شمالی وجود دارد به احتمال زیاد سنجاب ها در محله شما. آنها زندگی می کنند در سراسر کشور و در ادامه به جمعیت در اعداد بزرگ است. یک سنجاب's عمر طبیعی بین 5 و 10 سال در وحشی. آنها می توانید چند لیتر در یک سال و یک بستر جدید در هر سه یا چهار ماه. خود را در دوره بارداری است که به طور کلی بین 30 و 60 روز بسته به اندازه از این گونه است. بچه گربه ها به عنوان آنها به نام بماند سپس با مادر خود را به مدت هفت تا هشت هفته. در ابتدا پس از تولد آنها نابینا هستند و ماندن در لانه. یک بار خود به خود این بستر جدید به طور معمول باقی می ماند در عرض دو مایل شعاع خود تولد لانه. طبیعت تحت تاثیر قرار نمی و نوجوانان سنجاب با بسیاری از آنها نه فراتر از خود زندگی سال اول زندگی است. کسانی که به طور معمول می تواند دیده می شود تعقیب یکدیگر از یک درخت به درخت مسابقات در سراسر حیاط پشت یا dodging اتومبیل های ما در جاده.

[ad_2]

Source by Gregory James

دیدگاهتان را بنویسید