SEO – کسب و کار شما به آن نیاز دارید ؟

[ad_1]

SEO یک صنعت نسبتا جدید است که به نظر می رسد بسیار مرموز به کسانی که در آن است. بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک حتی نمی دانید اولین چیزی که در مورد SEO و چگونه می توانید بر روی گوگل. که o.k. به همین دلیل ما اینجا هستیم.

سئو را می توان به دو دسته شکسته. اینها در صفحه و خارج از صفحه بهینه سازی. هر نوع است آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. در جستجوگرها-صفحه چیزی است که شما در واقع قرار دادن بر روی وب سایت خود را. آن را اشاره به چیزهایی که شما به عنوان یک وب مستر می توانید به سایت خود را به منظور مطمئن شوید که موتورهای جستجو می دانید چه کلمات کلیدی مربوط به سایت. این می تواند شامل داشتن مناسب meta-tag شرح عناوین و عناوین صفحه. اینها همه چیزهایی است که گوگل و بینگ به دنبال زمانی که رتبه بندی وب سایت.

بهینه سازی خارج از صفحه هستند چیزهایی که شما می توانید انجام دهید که کمک خواهد کرد که شما رتبه بهتر اما رخ می دهد وب سایت خود را در اینترنت. Off-page SEO شامل فعال, لینک, ساختمان, نوشتن مقاله, ساختمان, وب 2.0, خواص و اجتماعی فیس بوک. خارج از صفحه جستجوگرها روند که در آن شما به سایت های دیگر برای ترویج سایت خود را با لینک به آن. هر بار که شما یک لینک دریافت آن را مانند گرفتن یک رای برای وب سایت خود را. بیشتر رای شما صعود بالاتر شما در نتایج موتورهای جستجو. و بیشتر مربوط به خود لینک ها برای عبارت کلمه کلیدی بیشتر این لینک را انجام دهید برای رتبه بندی خود را. بیشتر مردم که “مانند” وب سایت خود را در موتورهای جستجو بیشتر “مثل” آن و در نتیجه آن رتبه بالاتر خواهد شد. این همه می تواند بسیار گیج کننده به نظر می رسد اما در واقع کاملا ساده است, به ویژه هنگامی که شما در مقابله با حرفه ای جستجوگرها است.

اولین چیزی که به می دانم قبل از هر گونه بر روی صفحه و یا صفحه کار انجام شده است این است که دانستن اینکه چه کلمات کلیدی را هدف قرار دهند. کلمات کلیدی عبارات است که نوع مردم به گوگل و دیگر موتورهای جستجو. هنگامی که آنها در نوع پايان نامه عبارات شما می خواهید کسب و کار خود و نشان داده می شود. شما می توانید پرداخت گوگل و دیگر موتورهای به انجام این کار برای شما قرار داده تحقیقات نشان داده است که مردم به احتمال زیاد بر روی نتایج آلی (آنهایی که به نظر می رسد به طور طبیعی و یا پرداخت نشده).

به طور خلاصه اگر شما می خواهید به توان در اینترنت یافت می شود شما باید نرم افزار-فعال در ترویج وب سایت خود را. گوگل و بینگ نیست به سادگی را انتخاب کنید به طور تصادفی به چه وب سایت برای قرار دادن در صفحه اول. کارهای زیادی می تواند انجام شود برای کمک به کسب و کار خود و افزایش به صفحه اول و حتی اول لیست. آن اتفاق نمی افتد جادویی. آن را سخت و وقت گیر کار می کنند اما در پایان آن را به ارزش آن است. چه کسب و کار نمیخواهد بیشتر کسب و کار ؟ زمان و پول صرف گرفتن وب سایت خود را به بالای موتورهای جستجو خواهد بود بازگشت و با کسب و کار اضافه شده. آن را تقریبا 2011 و سنتی استفاده از تبلیغات در حال تبدیل شدن کمتر و کمتر قابل توجه است. اینترنت در حال حاضر راه است که کسب و کار پیدا کنید. مطمئن شوید که کسب و کار شما یکی از آنها است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید