SEO وب لینک ها و بک لینک

[ad_1]

وب سایت بک لینک مرده ؟

باید چه کار کنم برای جستجوگرها?

بنابراین شما می خواهید وب سایت شما در صفحه 1 از نتایج موتور جستجوی گوگل. آنچه شما باید به یاد داشته باشید این است که در آن گوگل است که از زمانی که آنها تصمیم می گیرید که وب سایت رفتن به صفحه 1.

کسب و کار خود را بستگی دارد کاملا در نشان دادن مناسب ترین وب سایت های خاص عبارت کلیدی, جستجو, در غیر این صورت رقبای خود را ممکن است شروع به گرفتن یک نگاه در.

در روز های اولیه این بود که فقط یک سوال از نگاه کردن کلمات در صفحه وب است. این است چگونه یاهو آغاز شده است. سپس از بنیانگذاران گوگل در حال انجام یک پروژه تحقیقاتی در دانشگاه استنفورد به نام “backrub” که در نگاه وب لینک بین وب سایت ها (بک لینک) به عنوان یک راه برای قضاوت در مورد اهمیت و مفید از وب سایت های. آنها همچنین می تواند بهره برداری از لنگر متن (متن واقعی وب لینک). این ثابت بسیار موفق و قبل از اینکه ما آن را می دانستند گوگل تا به حال غصب یاهو به عنوان موتور جستجوی برجسته زیرا آنها به نتایج بهتر است.

نیازی به گفتن یک بار همه می دانستند که گوگل به دنبال لینک های وب سایت های موتور جستجو نوری, همجنس باز, شروع به ساخت وب لینک willy nilly و این در حالی که برای یک روش بسیار قدرتمند برای بازی های سیستم و وب سایت خود را ترویج.

گوگل مقابله با پنگوئن به روز رسانی است که تلاش می کند به رسمیت شناختن واقعی وب لینک ها و حذف لینک های مصنوعی بر اساس ربط و غیر از آدرس های IP تصادفی و غیر تصادفی متن لنگر (متن در لینک) و غیره. این باعث بسیار زیادی از غم و اندوه به وب سایت کارشناسی ارشد که تا به حال ساخته شده فقیر لینک های وب و خود را تنبیه کنید و به خوبی خاموش صفحه 1.

حتی به تازگی Matt Cutts از گوگل اعتراف کرد که زمانی که گوگل اقدام به تنظیم جستجو رتبه بندی بدون استفاده از لینک های وب سایت های آنها نتایج ضعیف. بنابراین لینک های وب هنوز هم مهم است و شما باید سعی کنید برای ساخت لینک های وب تا زمانی که آنها مربوط به لینک ها و اضافه کردن ارزش واقعی به فرد مرور وب است.

چه عوامل دیگری می کند استفاده از گوگل برای تعیین رتبه بندی موتور جستجو? آن را به ارزش تحمل در ذهن که دقیق الگوریتم گوگل با استفاده از یک راز است و دائما در حال تغییر. فقط به یاد داشته باشید به فکر می کنم به گوگل مدل کسب و کار که در آن آنها باید مرتبط ترین نتایج را به کاربران خود.

اما شما می توانید گوش دادن به پچ پچ در اینترنت و به طور خاص توجه داشته باشید از هر گونه اطلاعیه ها توسط گوگل, برای مثال آنها اعلام کرده اند که در جستجوهای انجام شده در یک موبایل (در حال حاضر بیش از 50 ٪ از تمام جستجوهای) آنها را اولویت را به وب سایت های پاسخگو یعنی طراحی شده برای نمایش به درستی بر روی گوشی های تلفن همراه با صفحه نمایش های باریک.

اخیرا گوگل با کیفیت دستورالعمل آمده اند به باز کردن این سند است برای داخلی خود ارزیاب اما آن را صرفا تخصص اقتدار و اعتماد در عمل این بدان معنی است که لینک ها و اشاره از افرادی که در نظر گرفته اقتدار ارزش دارد.

وجود دارد بسیاری از مقالات در جستجوگرها است که خواهد شد بسیاری از جزئیات اما چیز اصلی که شما باید انجام دهید برای جستجوگرها است:

(1) ارائه مطالب مفید/اطلاعات/خدمات آماده به دور برخی از اسرار تجاری

(2) متقاعد کردن دیگران برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود را با شاید رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری دکمه در وب سایت خود را و یا مربوط به بک لینک از دیگران, به وب سایت خود را.

http://www.ruby-web-links.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید