SEO نکته: با استفاده از پد فایل برای پیوند ساختمان

[ad_1]

SEO ساختمان لینک مهم است و یک راه برای ساخت لینک به سایت خود را برای ارسال به پد را فعال کنید نرم افزار دایرکتوری ها و یا نرم افزار رایگان دانلود سایت. پیدا کردن این سایت یک مشکل نیست پس وجود دارد صدها نفر از آنها را که می توان در اینترنت یافت.

هنگامی که شما را به یک پد سایت شما از ارائه یک بسته نرم افزاری برای مثال است مانند زمانی که شما در حال ارسال به یک وب سنتی دایرکتوری. به صورت معمول دایرکتوری وب سایت شما ارسال وب سایت خود را's مطالب همراه با یک لینک و یک لنگر, متن, برای کاربران قادر به لینک به شما.

یک پد فایل یک نرم افزار که در آن شما با قرار دادن همه اطلاعات در یک فرمت استاندارد و که توسعه دهندگان نرم افزار ارائه های مختلف به رایگان و به اشتراک گذاری که در آن دایرکتوری ها در اینترنت است. این شامل اطلاعات در مورد فایل در سایت, دانلود, URL مربوط به کلمات کلیدی و دیگر اطلاعات در مورد سایت خود را که به طور معمول توسعه دهندگان وب با پر کردن زمانی که آنها ارسال به طور معمول وب دایرکتوری ها.

و برای جستجوگرها بهتر, یک نکته سریع است که مطمئن شوید که برای به روز رسانی لیست و اطلاعات نشان داده شده در صفحه اول نرم افزار سایت دانلود پس از آن بیشتر قرار گرفتن در معرض. این می تواند به بهینه سازی بهتر که لینک می توانید راه خود را به سایت خود از طریق لینک شما از سایت دانلود ،

و یک نکته سریع نیز زمانی است که شما ارسال می کنید شما باید مطمئن شوید که شما نرم افزار تاریخ انتشار در پد فایل است که در واقع تاریخ ارسال واقعی. اگر شما از ارسال مقاله تاریخ همان تاریخ انتشار شما شانس بیشتری داشتن در معرض قرار گرفتن در صفحه اول.

هنگامی که شما ایجاد یک پد فایل است که با استفاده از سایت خود به عنوان آدرس برای اطلاعات در مورد خود را دانلود و ارسال این پد فایل به نرم افزار و دایرکتوری رایگان شما در حال حاضر در دسترس لینک کلیک کنید. دایرکتوری ها خواهد شد و سپس ایجاد یک صفحه که لیست تمام اطلاعات در پد خود را در فایل همراه با یک لینک است که سایت خود را's URL که شما مبله.

در هر مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها ساختمان لینک های بسیار مفید است, اما نیز بسیار خسته کننده انجام دهید که هر وب سایت فروشنده را انجام خواهد داد هر استراتژی ساختمان پیوند است که آنها ممکن است پیدا کردن مفید است. این پد فایل ارسال استراتژی ممکن است یک جستجوگرها تکنیک ساختمان است که می تواند ایجاد لینک برای شما.

و به لینک های بیشتر ارزش توسط موتورهای جستجو شما باید مطمئن شوید که لینک های تولید شده از دانلود ارتباط به مطالب در سایت تو رفتگی در دیوار. داشتن پد خود را فایل های آب گرفتگی با کیفیت مطالب شامل کلمات کلیدی مربوطه در لیست شما قادر خواهید بود برای افزایش کیفیت تمام لینک ها برای شما تولید خواهد شد از این روش.

[ad_2]

Source by Jason Nyback

دیدگاهتان را بنویسید