SEO ساختمان لینک خدمات مزایا و معایب

[ad_1]

هر وب مستر انجام بهینه سازی موتور جستجو می داند اهمیت پیوند ساختمان. لینک گیری از سایت محبوبیت و مهم برای بازدید کنندگان انسان و به خصوص برای موتورهای جستجو. اکثر الگوریتم های موتور جستجو با استفاده از لینک و لینک پارامترها برای محاسبه ارتباط صفحه وب خاص. لینک نیز یک بخش ضروری از رتبه الگوریتم استفاده شده توسط گوگل. اما فقط تعداد لینک هایی که می شمارد. وجود دارد چند لینک پارامترهایی که باید در نظر گرفته شود که بررسی لینک ها و ارزش خود را.

اولین پارامتر مهم است متن لنگر. این متنی است که در واقع لینک به صفحه خود را. این متن می گوید به همه آنچه که به صفحه شما است. متن لنگر است که به شدت مورد استفاده توسط موتورهای جستجو برای سرنخ اضافی دربارهی محتوای صفحه خود را. بنابراین آن را حس برای استفاده از معنی دار و متون لنگر مربوط است که توصیف محتوای صفحه مورد نظر. معمولا کلمه کلیدی اصلی استفاده می شود برای ایجاد backlink مربوطه به صفحه مورد نظر. اما شما هرگز باید با استفاده از تنها یک کلمه عبارت برای ایجاد لینک کلیک کنید. استفاده از ترکیب اجازه دهید آنها را نگاه طبیعی است. متاسفانه شما don't باید کنترل بیش از آنچه متن را مدیران سایت های دیگر استفاده کنید برای ایجاد لینک به سایت شما. اما این است که بد نیست شما یک لینک و طیف گسترده ای از متون لنگر خوش آمدید.

دومین پارامتر مهم است nofollow ویژگی. آن را نشانه لینک هایی که نباید به دنبال و یا به حساب گرفته شده توسط موتورهای جستجو است. این به این معنی است که چنین لینک تقریبا بی فایده برای جستجوگرها. وضعیت خیلی بد نیست چون هر لینک می شمارد و حتی nofollow لینک های مورد نیاز برای ایجاد پیوند ساختار نگاه طبیعی است. البته شما باید تلاش بیشتر و زمان به حالت عادی را دنبال لینک کلیک کنید اما هرگز دور از هر گونه فرصت برای به دست آوردن backlink صرف نظر از نوع آن است.

صفحه که لینک قرار گرفته است نیز مهم است. اگر محتوای صفحه است و مربوط به محتوای صفحه خود را و سپس لینک مربوطه بیشتر و با ارزش تر است. صفحه ارتباط یا اقتدار (به عنوان مثال ارزش رتبه) نمایشنامه نیز نقش مهمی در این لینک ارزش. لینک ها در بالا و اقتدار صفحات انتقال قدرت از منبع صفحه به صفحه مورد نظر.

پیوند ساختمان خدمات یک راه حل که شما don't زمان و یا امکان ایجاد لینک به صفحه خود و یا زمانی که شما بسیاری از وب سایت هایی که نیاز به بهینه سازی خارج از صفحه. بنابراین مزیت استفاده از این خدمات است که آنها ایجاد خواهد شد بسیاری از لینک به وب سایت خود را و اگر به درستی انجام شما خواهد شد و موقعیت بالاتر در نتایج جستجو.

نیز وجود دارد برخی از معایب استفاده از لینک خدمات ساختمان. شما هیچ یا کنترل کمی روی off-page بهینه سازی فرایند. اگر لینک های ایجاد شده بیش از حد سریع یا مشابه با متون لنگر و سپس برخی از موتورهای جستجو را پیدا خواهد کرد این را به عنوان غیر طبیعی و سایت شما ممکن است جریمه با رها کردن در موقعیت رتبه بندی. همچنین نسبت بین عادی و nofollow لینک های باید نقطه به هر چیزی مشکوک است. با برخی از خدمات ممکن است شما بسیاری از لینک ها از لینک دایرکتوری, اما چنین لینک باید مقدار کمی. از جمله لینک به ارزش به طور قابل توجهی کمتر از لینک ها در صفحات با محتوای مشابه.

[ad_2]

Source by I. Funa

دیدگاهتان را بنویسید