[ad_1]

PPC (پرداخت برای هر کلیک) و یا جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو) دو مهم ترین و اساسی ترین روش است که باعث بهبود رتبه وب سایت خود را و کمک به شما در بدست آوردن نتایج بهتر. برای یک تاجر آن را بسیار سخت برای انتخاب بین دو گزینه اساسی. و به ایجاد یک انتخاب هوشمند برای بار اول شما نیاز به دانش از هر دو گزینه و اگر شما نمی دانید که در مورد آنها در این مقاله به شما بسیار کمک خواهد کرد. چه هستند که ما انتظار دارند ؟ بیایید آغاز شده است.

  • PPC (پرداخت برای هر کلیک): آن است که اساسا تبلیغات آنلاین که در آن شما نیاز به پرداخت برای هر کلیک بر روی وب سایت خود را. آن را نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان پرداخت می شود جستجو و به اجرای این کمپین با موفقیت شما نیاز به یک بودجه بازاریابی به عنوان شما مجبور به پرداخت برای هر کلیک بر روی تبلیغات خود را که آیا آن را تبدیل یا نه.
  • SEO (بهینه سازی موتور جستجو): یکی دیگر از اساسی گزینه است که شما در جستجوگرها است که به شما می دهد نتایج آلی بدون تخلیه کیف پول خود را. وجود دارد مجموعه ای از ابزارها و تکنیک های که شما می توانید درخواست برای افزایش دید وب سایت خود ارگانیک که افزایش اعتبار خود و پایه مشتری به عنوان به خوبی.

پایین دانم چرا SEO بهتر است از PPC

  • افزایش نتایج آلی: اگر شما می خواهید ترافیک آلی و نتایج را برای وب سایت خود را بهتر است برای رفتن برای جستجوگرها به عنوان ترافیک می آید از این روش واقعی است و افزایش شانس تبدیل بالا. در مقابل PPC نتواند به افزایش ترافیک آلی به عنوان آن را به شما ضربه تنها تا به شما پرداخت.
  • اعتبار: سئو به شما کمک خواهد کرد افزایش دید وب سایت خود را در بالای نتایج جستجو است که نه تنها افزایش ترافیک خود را, اما همچنین افزایش اعتبار خود را. از طرف دیگر PPC نمایش نام خود را در صفحه اول تنها تا زمانی که شما پرداخت برای هر کلیک است که معتبر نیست و نتواند به نفع مشتری ایمان است.
  • هزینه: جستجوگرها شما هزینه کمتری در مقایسه با PPC. آن است که مناسب ترین گزینه برای هر کوچک و همچنین سازمان های بزرگ به دلیل آن را می دهد نتایج طولانی مدت بدون شکستن بانک.

تمام موارد فوق آن را روشن است که در جنگ در مقابل PPC, SEO, SEO به شما چتری برای دیگران. هر چند برای به دست آوردن نتایج تلاش های خود را, شما نیاز به گرفتن هر حرکت هوشمندانه. و اگر شما آگاه هستند از این ترفند از معاملات پس از آن اجباری است برای شما را به مشورت با یک متخصص SEO که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به اهداف کسب و کار.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *