SEO بالا روند تا سال 2018

[ad_1]

رفته اند آن روزها وقتی که شما استفاده می شود برای تبلیغ از طریق جزوات و طناب با تسلط تکنولوژی و وابستگی IOTs تقاضا برای یک سایت در حال افزایش است. بسیاری از کسب و کار مشتاق به حفظ یک وب سایت اما آنها موفق به رتبه در صفحات نتیجه موتور جستجو. گوگل زیرک است analyzer; شما باید به طور منظم تغذیه آن را با به روز رسانی ها و گرایش های جدید. اگر شما احساس می کنید که وب سایت شما انجام شده است abysmally آن است که به احتمال زیاد است که شما نمی انطباق با آخرین روند در جستجوگرها. عصر پاندا و پنگوئن است از بین رفته سحر از پرنده زمزمه اتفاق افتاده است و شما باید آماده وب سایت خود را در انطباق با تغییر روند.

چند پیشگامانه جستجوگرها روند به نظر مطلوب رتبه بندی در SERP

گوگل آمپر

شتاب همراه صفحات پروژه یک ابتکار جدید انجام شده توسط گوگل برای ساخت بهتر و کاربر پسند وب سایت برای کاربران. طبق این روند جدید سبکتر و ساده تر از نسخه HTML است که در تقاضا. با کندتر بارگذاری صفحات وب از غذا خوردن دور ترافیک آمپر پدید آمده است به عنوان یک تعویض بازی برای تسلط بر قلمرو جستجوگرها. آمپر صفحات بارگذاری خواهد شد 30 برابر سریع تر از حالت عادی صفحات وب است و شما نیاز به تنظیم بر این اساس برای حداکثر نتایج مردمی است.

تغییر مسیر دوباره در تصویر

در آن زمان “تغییرمسیر” شد و به عنوان نامیده SEO نشت اما با تغییر شرایط آنها دوباره در این بازی است. در آخرین اطلاعیه ها توسط گوگل اعلام شد که “تغییرمسیر” دیگر نمی خواهد کمک به SEO نشت. در حال حاضر تمام وب سایت می توانید با استفاده از 3xx خطای تغییرمسیر به رتبه وب سایت خود را بدون هیچ گونه مشکل.

رسانه های اجتماعی تغییر مسیر

به عنوان نام تجاری در حال حرکت است در رسانه های اجتماعی گوگل است که همه مجموعه ای برای کمک به شما رتبه وب سایت خود را اگر آنها کرایه خوبی در رسانه های اجتماعی پلت فرم. ارتباط وب سایت با, لینک, G+, Facebook, توییتر و یوتیوب را در زمان واقعی مزایای. بیشتر دوست دارد و بررسی در مورد وب سایت خود را در رسانه های اجتماعی بیشتر خواهد شد شانس که ترافیک خواهد بود به سمت وب سایت خود را.

محتوای با کیفیت

رفته اند آن روزها وقتی که گوگل فقط متمرکز در کلمات کلیدی است. با تغییر روند شما برای تولید محتوای با کیفیت. کیفیت به معنای آن است که آموزنده و تبلیغاتی مطالب. که نگه داشتن در ذهن آن است که نیاز به وصله پینه کردن مطالب نسل استراتژی و تمرکز بیشتر بر روی ارائه کیفیت سازگار به جای کلمه کلیدی پر از زباله است.

نگه داشتن تمام این چیزها در ذهن شما می توانید پیش نویس این راه درست برای مقابله با تعقیب خود را رتبه بندی بالاتر در SERP صفحات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید