OTT ارتباطات – چگونه شما از آنها بهره مند شوند

[ad_1]

هر یک از خدمات است که شما با استفاده از بیش از و بالاتر از آنچه که شما ارائه دهنده خدمات شبکه ارائه می دهد که به سادگی به عنوان OTT ارتباطات است. OTT مخفف است که مخفف بالای ارتباطی و بسیاری از مردم استفاده از آن را در واقع بدون تحقق آن. بهتر و در عین حال تحقق است که این شبکه ارائه دهنده خدمات شما استفاده از کنترل آنچه که به این نوع از خدمات OTT شما را تا پایان با استفاده از. ارائه دهنده مطلقا هیچ حق یا مسئولیت یا ادعا می کنند در هر OTT خدمات ارتباطی و یا برنامه شما را تا پایان با استفاده از تلفن خود و یا کامپیوتر و یا سیستم.

متکی در اینترنت

OTT ارتباطی متکی تا حد زیادی در اینترنت است که آزادانه در دسترس در تقریبا همه کشورها است. شما آزاد هستید به استفاده از اینترنت هر کدام راه شما را مشاهده کنید مناسب و بدون برگزاری هر کسی شما را به حساب و یا شارژ شما یک سکه را برای تلاش و فعالیت است. VoIP یکی از رایج ترین انواع بالای ارتباطات و ترجیح داده است عمدتا به دلیل آن است که بسیار ارزان تر در مقایسه با تماس های تلفنی است که گران تر ورزش از سابق است. در بسیاری از موارد VoIP رایگان است و کاربر نیاز به پرداخت یک پنی برای لذت بردن از این خدمات است.

هیچ ابزار دیگر انقلابی در راه OTT ارتباط است انجام شده بیش از دستگاه های گوشی های هوشمند. این دستگاه را ساخته اند آن را آسان تر برای لذت بردن از برقراری تماس رایگان و ارسال اس ام اس که بدون پرداخت مورد نیاز است در سراسر جهان. اگر شما نوع از کسی که لذت می برد صرفه جویی در پول و به حداقل رساندن هزینه های خود را, شما باید سعی کنید با استفاده از VoIP از آن است که محبوب ترین شکل بر بالای ارتباطی در بازار در حال حاضر. این واقعیت است که بخش بزرگی از جهان با استفاده از شبکه های بی سیم برای مقاصد ارتباطی کمک کرده به این رشد نیز هست.

تلویزیون اینترنتی

OTT ارتباطی اشاره به تلویزیون اینترنتی به عنوان خوبی است که در عین حال یکی دیگر از صنعت است که از این تکنولوژی مدرن است. بالای ارتباطات تسهیل ظهور تلویزیون اینترنتی است که هر دو رایگان و همچنین به عنوان یک حق بیمه خدمات در بسیاری از حوزه های قضایی در سراسر جهان است. آن است که تنها از طریق ورودی از اینترنت, تلویزیون, همچنین به عنوان پروتکل اینترنت است که در حال حاضر ممکن است برای پخش ویدئوها و محتوای تلویزیونی بر روی اینترنت و از نظر قانونی بدون اینکه مجرم شکستن قوانین است. OTT ویدئوها هستند آزادانه در دسترس بر روی اینترنت و خدمات مانند یوتیوب.

OTT ارتباطات نیز باعث یک انقلاب در میان telcos. پس از آن اجازه می دهد تا مردم با استفاده از خدمات شبکه ارائه دهندگان محصولات خود را به لذت بردن از بیش از بالا ارتباط بدون پرداخت برای خدمات به telcos قیمت ها پایین آمده اند. مخابرات در حال گزارش از دست دادن تا آنجا که $400 میلیارد دلار با توجه به ظهور VoIP OTT اپراتور در سراسر جهان است. اگر شما بودند به اضافه کردن فیلم ها و انواع دیگر از خدمات OTT اپراتورهای ارائه telcos مجبور به نوآوری به منظور رقابت. این رقابت جدید ارائه شده است انگیزه ای برای خدمات بهتر و قیمت مدل برای هر مصرف کننده.

این نوع جدید از خدمات فعال است شرکت های کوچکتر برای تبدیل شدن به رقابتی بزرگ بین المللی telcos. این بازار تو رفتگی در دیوار در حال حاضر در خدمت توسط شرکت های کوچکتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید