Off Page SEO – تعریف و تکنیک های

[ad_1]

Off page SEO است همه چیز در مورد تکنیک های SEO شما می توانید با استفاده از آسانسور خود را رتبه بندی موتور جستجو هنگامی که مطالب خود را منتشر شده است.

به مطالب خود را رتبه خوبی شما نیاز به ایجاد لینک به مطالب خود را ترجیحا از بالای صفحه رتبه بندی سایت. وجود دارد پشت ارتباط نرم افزار های موجود برای ایجاد هزاران لینک اما گوگل به طور خاص است که به این روش می توانند جریمه کردن شما به شدت با حذف مطالب خود را به پایین صفحات در موتورهای جستجو. واقعا کار خطر بنابراین در این مقاله من خواهد شد و طرح برخی از ساده کردن صفحه در جستجوگرها تکنیک های که شما می توانید خود را برای ایجاد برخی از حیاتی لینک به مطالب خود را.

مطمئن شوید که شما نصب پلاگین های زیر بر روی ورد پرس وبلاگ

  • All-In-One-SEO. این به شما می پرسد که شامل یک عنوان و توضیحات و برچسب ها برای کمک به بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو
  • Digg Digg. پس از نصب آن را به شما را انتخاب کنید که آیکون های رسانه های اجتماعی شما می خواهم به نشان داده شده در بالای پست های خود را. این آن را آسان برای بازدید کنندگان به سایت خود را برای به اشتراک گذاشتن پست های خود را از طریق سایت های رسانه های اجتماعی..
  • XML نقشه سایت. پس از نصب این پلاگین در است سمت چپ به تنهایی و با استفاده از موتور جستجو عنکبوت به آن را آسان تر به خزیدن سایت خود و به روز رسانی نتایج خود را.

استفاده از زیر خارج از صفحه جستجوگرها تکنیک های حیاتی لینک به مطالب خود را از بالای صفحه رتبه بندی سایت.

  • تاریخ Only-wire.com. با ثبت نام به تنها-سیم شما قادر به ارسال مطالب خود را به حدود 30 های مختلف بالا رتبه بندی سایت های رسانه های اجتماعی به صورت خودکار. این به شما یک تن از بازگشت لینک کلیک کنید و به خوبی به ارزش تلاش از راه اندازی حساب های خود را به 30 یا خیلی سایت های که با استفاده از آنها به سندیکای مطالب با. وجود دارد 2 گزینه عضویت رایگان است که به شما می دهد تا به 300 مقاله رایگان در هر ماه و یک گزینه پرداخت می شود که در حدود $25.00 در هر ماه و به شما می دهد در حدود 2500 ارسالی در هر ماه. هنگامی که شما شروع به تولید مقدار زیادی از محتوا و تعداد بازدید صفحه لیست مطالب با دیگران خود را می خواهید گزینه پرداخت می شود.
  • پیوستن 50 Facebook گروه و ارسال لینک به مطالب خود را به طور منظم. Facebook بسیار بالا سایت مرجع بنابراین شما دریافت لینک به مطالب خود را با ارسال لینک خود را در اینجا. مراقب باشید به دادن توسط پرهیاهو و فقط ارسال لینک, مطمئن شوید که شما نظرات دیگران لینک ها و شرکت در بحث به عنوان به خوبی.
  • پیوستن به یک محتوا پیوند قبیله. بزرگ کردن صفحه در جستجوگرها تکنیک است برای پیوستن به یک محتوا پیوند قبیله. هنگامی که یک عضو شما می خواهید برای ایجاد یک زیر دیگر اعضا موافقت خواهد کرد که برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود را اگر شما به اشتراک گذاری آنها. این می تواند یک روش بسیار قدرتمند به عنوان بسیاری از پیوند انجام می شود بر روی خلبان اتوماتیک. وجود دارد 2 گزینه این گزینه به معنی شما باید به صورت دستی به در و سندیکای مال شما و دیگر مطالب که در آن به عنوان گزینه پرداخت را می توان مجموعه ای برای کار بر روی خلبان خودکار.

من شخصا استفاده از تمام موارد بالا صفحه خاموش تکنیک های SEO و در حال حاضر شاهد نتایج از من کارگر با صفحه 1 گوگل رتبه بندی موتور جستجو پس از این تکنیک در هنگام اجرا به طور مداوم شما را حیاتی دوباره لینک شما نیاز به دریافت مطالب خود را بسیار رتبه در موتورهای جستجو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید