OC12 – اطلاعات در OC12 پهنای باند خط اتصالات

[ad_1]

بزرگتر و بزرگتر پهنای باند نیاز بودن در محیط کسب و کار امروز که در آن ساده SP-1 و SP-3 خط دیگر به اندازه کافی OC3 و OC12 اتصالات در حال تبدیل شدن به محبوب استاندارد است. اگر شما تعجب کنید که چگونه این می تواند کمک به کسب و کار شما و چه یک OC-12 است و سپس ادامه خواندن برای یادگیری بیشتر.

پس چه OC ایستاده به حال ؟ بدون مخفف OC12 شناخته شده به عنوان “نوری حامل سطح 12” است و به عنوان ستون فقرات فیبر محلول به صورت صوتی و تصویری با و داده ها. شما نه تنها دیدن کسب و کارهای بزرگ با استفاده از این پهنای باند اما سازمان های دولتی نیز هست.

برخی از Isp ها هنوز هم ممکن است استفاده از یک OC12 اما نه به عنوان مشترک به عنوان بزرگتر پهنای باند مانند OC48 و OC192. زمانی که بسیاری از سرور های مورد نیاز برای میزبانی و یا خصوصی تخصیص داده شما ببینید این نوری پهنای باند به محل قرار داده. معمولا این پهنای باند است که اغلب دیده می شود که مستقر در ظرف بزرگ و با ترافیک بالا مراکز تماس تلفنی از جمله مراکز.

این OC12 اجرا می شود از یک استاندارد شناخته شده به عنوان Synchronous Optical Network یا SONET. این قابل اعتماد فیبر نوری فن آوری است که به خوبی شناخته شده برای آن افزونگی با تشکر از “SONET حلقه”. یک SONET حلقه به طور معمول اجرا خواهد شد بیش از یک شبکه گسترده (WAN) یا Metropolitan Area Network (MAN).

این کسب و کار پهنای باند بسیار جذاب برای این کاربران با توجه به استطاعت در ارتباط با مقیاس پذیری. بسیار بسیار ناچیز از منابع به روز رسانی سیستم های در حال اجرا این نوری استاندارد در احترام به سخت افزار و نصب و راه اندازی. ظرفیت کامل OC12 اجرا می شود در 622 مگابیت در ثانیه. کانال های تقسیم بندر به بخش های کوچکتر از پهنای باند بنابراین پهنای باند است نه در هر کانال. OC12 پهنای باند بسیار قدرتمند برای کسب و کار. یک پورت همان داشتن 336 خطوط T1 و ظرفیت برای رسیدگی 8,064 کانال صوتی. این توانایی این SONET OC-x باعث می شود خود را بسیار جذاب برای بسیاری از مراکز تماس اختصاص داده شده به بازاریابی تلفنی و یا CRM.

همه کسب و کار باید همان پهنای باند نیاز دارد بنابراین واریانس وجود دارد در اشتراک سطوح برای OC12. کسری خدمات برش در پیش تعیین شده اختصاص داده شده مقدار و خوب برای کسب و کار است که اعتماد به نفس خود را رشد نیاز برای حداقل یک سال. اگر یک کسب و کار نیاز به کوچکتر اختصاص داده مقدار از پهنای باند اما می خواهم امنیتی اضافی از پهنای باند زمانی که آنها به آن نیاز دارید یک burstable اشتراک بهتر است.

کسب و کار با پهنای باند کمتر نیاز اغلب خواهد برای رفتن به یک خط OC3 بیش از یک OC12 و همچنین هزینه های پایین تر. این خطوط انتقال داده ها در 155.52 مگابیت در ثانیه.

قیمت یک OC12 هرگز در سنگ. هیچ راهی وجود دارد به یک نرخ از پیش تعیین شده در سراسر کشور در یک نوری حامل فیبر خط. عوامل بسیاری وجود دارد که به قیمت گذاری از جمله تعدادی از مکان, نقطه, قرار دادن, FCC, هزینه دقیق پهنای باند نیاز دارد ، به دلیل عوامل مختلف یک نرخ پایه در سراسر کشور در مقیاس بسیار سخت به آمده تا با.

برای دریافت قیمت بر روی یک OC12 مدار, آن را بسیار توصیه است که کسب و کار استفاده از یک مخابرات کارگزار یا مشاور به جای نزدیک شدن به یک حامل تیم فروش خود را دارند. مخابرات مشاوران و کارگزاران هستند طراحی شده است به شما صرفه جویی در هزینه های مخابراتی و همچنین قرار دادن خدمات مناسب برای وضعیت حال حاضر خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید