[ad_1]

بسیاری از بازاریابان و تبلیغ سازمان ارائه تحقیقات کلمه کلیدی خدمات. پژوهش و کلمه کلیدی و تجزیه و تحلیل به عنوان ساده به عنوان با استفاده از ابزار رایگان در لغات و اورتور. تبلیغ باید فراتر از این ابزار و درک زمان واقعی رقابت آنها در هستند.

البته طراحی و رابط مهم هستند, پشتیبانی از مشتری, و روابط هستند به همان اندازه مهم است اما همه آنها با تمرکز بر آنچه که اتفاق می افتد هنگامی که یک مشتری بالقوه به سایت خود ، و در آنجا وارد نیاز برای جستجوگرها.

و هنگامی که شما به دنبال SEO به دست کشیدن بر روی سایت خود به وجود می آید با آن جدایی ناپذیر “پژوهش و کلمه کلیدی.”

نگه داشتن در ذهن است که کلید واژه تحقیقات بازاریابی تعیین موفقیت یا شکست یک سایت مهم نیست که چقدر کاربر پسند و یا به خوبی طراحی صفحات در آن است. در حالی که انجام بهینه سازی آن است که همیشه توصیه می شود به انجام یک تجزیه و تحلیل رقابتی برای کشف top keywords used by آنلاین جستجوگران برای پیدا کردن خدمات و محصولات و چه از نظر جستجو در حال استفاده توسط رقبای خود را که در حال انجام به خوبی در بازاریابی خود را.

برای دریافت مستقیما به نقطه کلید واژه پژوهش گام بزرگ برای هر موتور جستجو “findability” تلاش آن است که آیا خاموش کردن صفحه و یا در صفحه بهینه سازی. به خوبی بهینه سازی دامنه متکی آلی خوب چگالی کلمه کلیدی و استفاده از کلمات کلیدی مناسب ابزار برای PPC مناقصه استراتژی است.

اما لذت واقعی شروع می شود در استفاده از KeywordSpy. من کشف این ابزار مبتنی بر وب یک ماه پیش این تحقیقات در رقابت به عنوان احتمالا من هرگز انتظار می رود از هر کلمه کلیدی نرم افزار. هنگامی که آن را به جستجوگرها می آید کلیدی رقابت می شود پیچیده اندازه گیری از رقبای خود قدرت که شامل پرداخت خود کلمات کلیدی آلی کلمات کلیدی آگهی کپی علاوه مربوط به تجزیه و تحلیل و اندازه گیری, کلید واژه سودآوری است. KeywordSpy به سرعت بازگرداندن تمام این اطلاعات را در یک رابط به خوبی طراحی شده و به شما اجازه میدهد حتی دانلود کلمات کلیدی و آمار به اکسل یا فایل متنی و مرتب کردن آن طلایی “شرایط پول.”

نه تنها این ابزار ارائه اطلاعات در کلید واژه جستجو در حجم و قیمت بر خلاف دیگر ابزار سطح دقت KeywordSpy در ارائه اطلاعات است راه بالا است.

بنابراین دفعه بعد شما اجازه می دهد تا متخصصان SEO برای ورود به سایت خود را درب مطمئن شوید که آنها با برچسب همراه بزرگترین رقیب جاسوسی در شهر – KeywordSpy.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *