[ad_1]

FltMgr.sys یک فایل استفاده شده توسط ویندوز در مدیریت سیستم خود را از هارد دیسک و فایل های. FltMgr مخفف Microsoft فایل سیستم فیلتر, مدیر, که در اصل یک فایل است که تضمین می کند که تمام داده های ذخیره شده در هارد دیسک خود را دقیق و درست و بدون خطا. شما می خطاهایی در مورد این فایل هر زمان که ویندوز نتواند به درستی روند و یا خواندن آن را در هارد دیسک خود را با توجه به این فایل که خراب شده و یا آسیب دیده در برخی از راه. باید این اتفاق می افتد روی صفحه نمایش خود را نشان می دهد FltMgr.sys پیغام خطا به شما یادآوری از مسائل در سیستم های خود را که نیاز به توجه.

مقصر اصلی این fltmgr.sys خطا است که آسیب و یا فساد از این فایل. این موضوع ممکن است پیچیده به کسی که ندارد پس زمینه گسترده ای در محاسبات اما راه حل برای رفع این مسئله می تواند به راحتی انجام می شود. آموزش مشخص شده در زیر ارائه می دهد چندین روش مختلف برای رفع FltMgr.sys خطا است.

چگونه به رفع FltMgr.sys صفحه آبی خطا

یکی از ساده ترین راه حل برای انجام زمانی که اصلاح این پیام خطا به راه اندازی مجدد کامپیوتر شما. موارد وجود دارد زمانی که سیستم فایل منیجر بار نیست به درستی به شما به عنوان تلاش برای بوت کامپیوتر شما. این ممکن است به دلیل به روز رسانی تداخل با روند بارگذاری فایل. باید این مورد, شما فقط نیاز به راه اندازی مجدد کامپیوتر شما. با انجام این کار به شما اجازه می دهد خود را از رم سیستم برای روشن شدن. اگر این کار نمی کند, چیزی که بعد از انجام بررسی هارد درایو خود را. اطمینان حاصل کنید که دیسک های سخت خود را به درستی متصل به کامپیوتر خود را به عنوان این می تواند یک دلیل برای صفحه آبی خطا كنند. نیز وجود دارد برخی از موارد که در آن یک درایو خاص به عنوان مثال درایو C وصل نیست درست اما دیگران ممکن است. این می تواند باعث نه تنها FltMgr.sys خطای اما بسیاری از خطاهای دیگر نیز هست. گوش دادن برای هر غیر معمول صدای ناشی از سیستم شما. نگه داشتن در ذهن است که تنها حرکت قطعات در کامپیوتر شما هستند طرفداران و دیسک های سخت است.

اگر شما از شنیدن یک ناهموار و یا با صدای بلند, سر و صدا, این می تواند نشان دهنده یک مشکل در دیسک سخت خود و یا طرفداران. اگر شما مطمئن شوید که مشکوک سر و صدا در حال آمدن است از هارد دیسک خود را پیدا دقیقا همان جایی که آن را پس از آن انجام آزمایش بر روی آن برای دیدن اگر آن را آسیب دیده است. شما همچنین می توانید نگاه کنید که چگونه کابل متصل به کامپیوتر خود را از سست کابل کشی می تواند منجر به هارد دیسک خود را تبدیل شدن به خواندن.

اگر شما در حال دیدن صفحه آبی خطا مانند FltMgr.sys خطا, شما همچنین ممکن است بخواهید برای بررسی اگر رجیستری شما در حال تجربه برخی از مشکلات. این منطقه در کامپیوتر شما است که همیشه شلوغ با فعالیت به عنوان اطلاعات رد و بدل می شود در اینجا در هر زمان که ویندوز تلاش برای بارگذاری یک برنامه به سیستم شما. اقدام به عنوان یک مرکز ذخیره سازی اطلاعات خانه های رجیستری ذخیره تمام برنامه ها و تنظیمات که ویندوز نیاز به استفاده از برای عملیات خود را. این بخش در کامپیوتر شما ساخته شده است به مقاومت در برابر طولانی مدت و سنگین استفاده است و بنابراین در معرض ابتلا به ضعف است. باید چنین مسائلی سطح سرعت رایانه شما خواهد شد به طور چشمگیری کاهش سرعت در نهایت باعث صفحه آبی خطا مانند FltMgr.sys خطا است. به اسکن و تعمیر کامپیوتر خود را به روشن کردن این رجیستری مربوط به خطاهای شما نیاز به استفاده از یک ابزار به نام یک پاک کننده رجیستری چیزی به طور خاص طراحی شده برای این منظور است.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *