BuildMyRank نقد و بررسی: آیا واقعا نامحدود یک طرفه لینک ساخت ؟

[ad_1]

BuildMyRank یکی از تازه واردان در جهان یکی از راه پیوند ساختمان. در حال حاضر یک فضای شلوغ با محصولات از جمله به عنوان Linkvana, SEOLinkvine و IM استفاده شما ممکن است تعجب که چگونه BuildMyRank پشته.

اول, اجازه دهید's نگاهی به آنچه یکی از راه پیوند ساختمان است. در یکی از راه پیوند ساختمان شامل ایجاد یک پست وبلاگ اصلی یا محتوای چرخید با چند بک لینک پاشیده به متن. این پست وبلاگ است و سپس نوشته شده در یک وب سایت در یک وبلاگ خصوصی شبکه. خصوصی, وبلاگ شبکه به طور معمول دارای بیش از 500 وب سایت و برخی بیش از 5000 جایی که اکثر پست های موجود در آن که از اعضای یکی از راه پیوند ساختمان است. این است چگونه Linkvana, SEOLinkVine یک IM استفاده (محصول خود را به نام BlogBlueprint) همه کار می کنند. همچنین چگونه BuildMyRank کار می کند. اجازه دهید من انجام سریع BuildMyRank (BMR) بررسی برای شما:

BuildMyRank: مزایای استفاده

  • رتبه صفحه بالا شبکه : بر خلاف رقبای خود به طور خاص BlogBlueprint, BuildMyRank دارای روابط عمومی بالا وبلاگ شبکه از PR1-PR7. چرا این مهم است ؟ روابط عمومی از لینک تا حد زیادی تحت تاثیر ارزش آن است. بالاتر روابط عمومی از لینک قوی تر لینک به ساختمان خود را در مقام و رتبه صفحه.
  • خودکار فیس بوک : این یک ارتقاء عمده از خدمات دیگر. بله من استفاده کرده BookmarkBlueprint اما از آن است که آهسته به نشانه و تنها با استفاده از 5 شبکه های اجتماعی. به علاوه IM مزیت هزینه $ 147 / ماه در مقابل $ 59 / ماه برای BuildMyRank.
  • فضای مجاز: نامحدود بک لینک, فضای مجاز: نامحدود دامنه برخی از خدمات مانند LinxBoss محدود تعداد دامنه شما می توانید backlink به. نه BuildMyRank. شما می توانید ایجاد یک طرفه بک لینک به 10 یا 10 هزار وب سایت است و هیچ محدودیتی برای تعداد لینک شما می توانید ایجاد کنید نه در هر روز ماه ،
  • سریع و دائمی نمایه سازی : اگر شما همیشه استفاده می شود یکی دیگر از خدمات از جمله Linkvana به ایجاد پست های وبلاگ شما می دانید که همه از پست های خود را تا کنون دریافت ایندکس شده در گوگل. با BMR هر پست می شود bookmark شده در یکی از بسیاری از محبوب اجتماعی فیس بوک به طور خودکار به طوری لینک خود را برداشت توسط گوگل به سرعت. و بر خلاف برخی دیگر, وبلاگ شبکه های, لینک ماندن قرار داده است. آنها don't ناپدید می شوند زمانی که آنها حرکت کردن صفحه اول وب سایت ارسال شده. BMR متحده است که بیش از 95 درصد از پست های خود را دریافت ایندکس شده – به طور دائم!

BuildMyRank: معایب

  • بیشتر کیفیت دقیق قوانین : استانداردهای کیفیت BMR معنی است که شما برنده't قادر به دادن شبکه با چرخید محتوا است که به سختی قابل خواندن است. که خوب است برای شبکه و قدرت خود را لینک کنید. حرکت نزولی این است که شما نیاز به نوشتن محتوای اصلی برای هر مقاله و آنها را قبول نمی چرخید محتوای همان مقاله است. فکر می کنم از این راه کار کمی سخت تر در پایان (و یا برون سپاری کار) و شما خیلی بیشتر ارزش در بازگشت.
  • مانند دیگر رقابتی خدمات BMR یک هزینه ماهانه : این اجتناب ناپذیر است اگر شما می خواهید به خصوصی خوب وبلاگ شبکه. اگر شما قادر به پرداخت هزینه های ماهانه شبکه می میرد. I've دیده می شود بیش از حد بسیاری از شبکه های به هدر (مانند SEOLinkVine) به دلیل مراقبت داده نشده بود برای حفظ یکپارچگی شبکه. فکر می کنم از این راه به شما پرداخت $ 59 یک ماه و دریافت نامحدود لینک کلیک کنید. که's سکه هر لینک و خالص اینترنتی طلا.

BuildMyRank: نتیجه گیری
این $ 59 / ماه قیمت یک سرقت با توجه به تمام ویژگی های شما با BuildMyRank. علاوه بر این, شما باید نامحدود ارسالی به صورت نامحدود وب سایت ها در یک شبکه با کیفیت که رتبه صفحه است بی همتا.

اگر شما خسته از مبارزه برای رسیدن به صفحه: 1 در گوگل ایجاد تعهد امروز سعی کنید BuildMyRank. آن را فقط ممکن است قطعه نهایی در ترافیک پازل است که می تواند در ارائه هزاران نفر از بازدید کنندگان در هر ماه به وب خواص.

[ad_2]

Source by Spencer Adams

دیدگاهتان را بنویسید