Backlink ساختمان: ساختمان های موثر لینک با رسانه های اجتماعی بازاریابی

[ad_1]

برخی از کارشناسان بر این باورند که رسانه های اجتماعی لینک شده است ساختمان موج آینده است. وجود دارد صدها نفر از سایت های شبکه های اجتماعی و ابزار را به استفاده از توانایی های بالقوه خود ارزش SEO. لینک رسانه های اجتماعی ساختمان در Facebook و Twitter. برای حداکثر نتایج شما نیاز به برخی از نفوذ و شبکه ای از کاربران است.

در میان انواع جستجوگرها ابزار و استراتژی ساختمان پیوند ضروری است برای وب سایت خوب صفحه رتبه بندی. اگر شما ایجاد محتوا است که تجدید نظر به کاربران رسانه های اجتماعی که محتوای می شود محبوب در ترافیک بالا سایت های اجتماعی وب سایت خود یا وبلاگ خواهد بود مرتبط از سایت های متعدد در سراسر وب. شبکه های اجتماعی نیز به شما می دهد فرصت برای پیدا کردن و هدف قرار دادن کاربران صنعت خاص و پیوند ساختمان توسعه مبارزات.

تفاوت اصلی بین رسانه های اجتماعی و پیوند ساختمان سنتی و ساختمان پیوند است تمرکز می کنند. در سنتی ساخت لینک شما با تمرکز بر متون لنگر در خود بک لینک از وب سایت های خاص. هنگامی که شما با استفاده از شبکه های اجتماعی شما در حال تمرکز بر روی فرد پشت سایت شما می خواهید برای دریافت لینک از.

میلیون ها نفر از شرکت ها استفاده از سایت های شبکه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان هدف. مردم don't به این سایت بروید به خرید محصولات یا خدمات. آنها رفتن به Facebook, توییتر و دیگر سایت های به استراحت پیدا کردن آنچه که دوستان خود را تا هستند و خواندن مطالب جالب. اگر شما می خواهید برای افزایش رتبه بندی وب سایت شما از طریق رسانه های اجتماعی شما نیاز به ارائه محتوای ارزشمند است که ارزش به اشتراک گذاری.

اول از همه, شما نیاز به ساخت یک مخاطب و شروع به پیدا کردن دوستان. استفاده از صنعت اطلاعات دموگرافيک از منابع معتبر مانند آمار و کام اسکور. خوب نوشتن پست های وبلاگ و ترویج آنها. مخلوط را در یک شخصی چند پست های مرتبط در حال حاضر و پس از آن. تشویق پیروان خود را برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود را. ارسال مقالات خود را در مناسب سایت های رسانه های اجتماعی و در دسته های مربوطه.

ساخت نام تجاری خود را در اطراف شما تو رفتگی در دیوار به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است. بهترین راه برای انجام این کار این است که به ترویج مطالب خود را به مدیران و صاحبان کسب و کار که در حال حاضر تاسیس خود را به عنوان کارشناسان صنعت. محتوای نوشتن شما باید اصلی و ارائه ارزش واقعی به مخاطبان هدف خود را.

سایت های شبکه های اجتماعی جدید را به شما بدهد و راه های اصلی برای پیدا کردن مشتریان آینده نگر و ساخت لینک, اما آنها به't قطع هر گوشه. مانند هر بخش دیگری از بهینه سازی موتور جستجو, گرفتن بک لینک با کیفیت از طریق رسانه های اجتماعی نیاز به زمان است. اگر شما می خواهید به موفقیت خود را به روز رسانی تعداد و تولید محتوای جدید به طور منظم.

[ad_2]

Source by Teresa A Douglas

دیدگاهتان را بنویسید