Alstons مبلمان – تاریخچه

[ad_1]

این Alston خانواده درگیر شده است با مبلمان برای بیش از دو قرن است. به عنوان دور برگشت به عنوان 1776 وجود دارد Alstons تعمیر مبلمان خود را در چلسی کارگاه.

در حال حاضر خانواده مستقیم اجداد شروع کسب و کار که شد Alstons کسب و کار مبلمان ما می دانیم که امروز در Sudbury, Suffolk. ویلیام Alston (1839-1919) و برادرش آمبروز (1834 – 1902) هر دو استاد کابینت سازان در میانه قرن 19. ویلیام Alston بعد تبدیل به یک فروشنده مبلمان و همچنین فروش از محل در 95 شمالی خیابان سودبوری. این Alstons مبلمان کسب و کار رونق و نقل مکان به 9 پیر بازار محل سودبوری در سال 1875 هر دو از ویلیام Alston را پسران هموند و پرسی مشغول به کار در کسب و کار و با هم آنها را پس از آن ایجاد شده یکی از اولین تمام الکتریکی, کارگاه های آموزشی.

محل در محل بازار شد, خرده فروشی, فروشگاه مبلمان نیز با کارگاه های اضافی. که یکی از آنها بود که در نهایت فرم آغاز Alstons اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان عملیات بسیار بعد از آن. در سال 1921 پرسی Alston پسر لسلی شروع کارآموزی خود را با پدر و پس از تکمیل این در فیشر تجارت نجاری در شرق لندن پایان.

در سال 1937 لسلی خود را آغاز تولیدی خود کسب و کار در یک کار برکنار نارگیل حرارتی کارخانه در Melford. کسب و کار راه اندازی شد و با £6,000 وام بانکی. لسلی برادر Roy پیوست او وجود دارد برای کمک به اجرای سرمایه گذاری جدید. این شرکت بعدها به تصویب علامت تجاری Albro به عنوان مخفف Alston برادران ادامه داد: این به سال 1980 است.

در طول جنگ جهانی دوم این کارخانه در Melford روشن تولید آن برای ‘ابزار’ اتاق خواب و اتاق ناهار خوری و مبلمان. کار اضافی نیز گرفته شده برای ساخت تابوت برای تلاش های جنگی.

بعد از آن در جنگ طولانی Melford کارخانه سوخته بود و محل جدید به دنبال شدند در ایپسوییچ. در ابتدا تولید از سر گرفته شد در Wrinch کارخانه در Nacton جاده ایپسوییچ. زمین نیز خریداری مجاور به Wrinch و یک کارخانه ساخته شده بود با پیوستن به جنگ مازاد Nissen کلبه با هم به صورت یک خطی ساختمان و مستمر مبلمان خط تولید ایجاد شده در درون آن. این ساختار موقت جان سالم به در تا سال 1971 زمانی که یک ساختمان جدید بنا شده بود و بیش از این کلبه قدیمی تضمین این که یک ساعت از تولید از دست داده بود.

این Alstons کابینت مبلمان کسب و کار باقی مانده در این سایت به این روز است. در طول این زمان یک رئیس جدید اتاق ساخته شده بود و یک برنامه مستمر سرمایه گذاری در ماشین آلات نگهداری می شود. Alstons مبلمان ساخته شده است تقریبا به طور انحصاری مبلمان اتاق خواب در طول این دوره است. در سال 1950 و 60 این محور شد در سوئیت های مبلمان اتاق خواب از veneered چوب گردو و چوب ماهون پایان (مجموعه ای شامل یک خانم کمد لباس های مردانه کمد لباس و یک جدول پانسمان). دهه 1970 شاهد معرفی مدولار مبلمان اتاق خواب در محدوده veneered و پس از اتمام نقاشی.در بیشتر سال های اخیر Alstons را تبدیل به یک رهبر بازار در تولید سنتی و معاصر اتاق خواب محدوده ورقه ورقه و نقاشی به پایان برسد.

لسلی Alston باقی مانده در شارژ کسب و کار تا زمانی که مرگ او در سال 1976 در آن نقطه پسرش قدیمی ترین رکس (جان) به عنوان مدیر عامل با لسلی برادر پرسی (Roy) به عنوان رئیس. در سال 1979 آلن لسلی پسر دیگر شد رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Alstons مبلمان با کمک خود زحمت رکس و با پسر عموی Noel (پرسی پسر) به عنوان مدیر فروش. John P Alston پیوست خانواده کسب و کار Alstons مبلمان در سال 1974 تبدیل شدن به یک مدیر در سال 1987 و مدیر عامل در سال 1995. در سال 2008 David Alston شد رئیس Alstons مبلمان گرفتن در این نقش به طور مستقیم از پدر او. همچنین در این سال جان دختر جسیکا Alston پیوست Alstons مبلمان به عنوان یک طراحی دستیار.

اثاثه یا لوازم داخلی کسب و کار رونق گرفت و در عرض 10 سال بیشتر کارخانه های ماهواره ای باز شد در هدلیق, Suffolk و Clacton, Essex.

رکود اقتصادی از اوایل سال 1980 شاهد انقباض Alstons مبلمان و ماهواره کارخانه بسته شد و تولید و سرمایه گذاری تثبیت در کولچستر سایت. تا سال 1995 آلن Alston ادامه مسئول در حال اجرا از Alstons مبلمان. در سال 1995 دیوید Alston, Alan جوانترین پسر شد مدیر عامل شرکت و مسئولیت در گذشت.در سال 2008 جان Alston زمان در نقش رئیس Alstons مبلمان از پدرش.

در طول عمر این شرکت آن را تولید کرده کاناپه مبل تخت, بوفه, صندلی و صندلی تاشو.

Alstons مبلمان همچنان به تمام تولید آن از کارخانه خود در کولچستر و در حال حاضر یکی از تولید کنندگان پیشرو از اثاثه یا لوازم داخلی در انگلستان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید