9 مرحله از بازاریابی یک وب سایت وردپرس

[ad_1]

وردپرس نکات بازاریابی – ایجاد وب سایت خود را افزایش می یابد

با وبلاگ ها و پادکست های تصویری, کتاب های الکترونیکی, خبرنامه whitepapers, جستجوگرها, رسانه های اجتماعی, بازاریابی و سایر اشکال بازاریابی محتوا است که در خدمت به مشتریان را در نزدیک شدن به نام تجاری صاحبان کسب و کار قادر به ساخت نام تجاری و افزایش بازدید یک وب سایت وردپرس است.

به طور کلی وجود دارد 9 مرحله به تحقیقات بازاریابی موفقیت:

 1. تدوین تحقیقات بازاریابی مشکل
 2. روش تحقیق
 3. روش تحقیق
 4. طراحی پژوهش
 5. تکنیک های جمع آوری داده ها
 6. نمونه طراحی
 7. جمع آوری داده ها
 8. تجزیه و تحلیل و تفسیر
 9. این گزارش تحقیقات بازاریابی

بازار سایت وردپرس خود را

وب سایت های وردپرس و وبلاگ ها استفاده بیش از وب سایت ها و یا وبلاگ ها که ساخته شد با استفاده از سایر سیستم های مدیریت محتوا (CMS).

SEO مزایا با وردپرس:

هنگامی که برنامه ریزی پروژه وب خود بعدی شما به احتمال زیاد خواهد شد ارائه شده با انتخاب کدام سیستم مدیریت محتوا برای استفاده. وردپرس سیستم مدیریت محتوا انتخاب برای حرفه ای اینترنت سازمان به دلایل بسیاری از جمله سود اضافه شده برای موتور جستجو بهینه سازی (SEO) تلاش.

اضافه کردن محتوا به وردپرس آسان است.

چون SEO بسیار وابسته به اصلی محتوای با کیفیت و اضافه کردن پست به وب سایت خود را بر یک پایه منسجم ضروری است.

یکتا می تواند سفارشی.

با وردپرس شما می توانید اضافه کردن کلمات کلیدی مربوط به آدرس ها برای پست ها و صفحات که باعث می شود آن را آسان برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو برای تشخیص این کلمات کلیدی و رتبه وب سایت خود را برای کلمات کلیدی خود را.

وردپرس نرم افزار منبع باز. چون وردپرس منبع باز است که شما می توانید آن را دانلود کنید به صورت رایگان. این همچنین بدان معنی است که صدها نفر از هزاران نفر از توسعه دهندگان و برنامه نویسان در حال کار بر روی وردپرس و در نتیجه آن عملکرد بهتر است. علاوه بر این, شما باید بدون مشکل پیدا کردن تم های حرفه ای, پلاگین و افزونه برای دانلود از منابع قابل اعتماد.

وردپرس همراه مجهز به ساخته شده است در آر اس اس خوردها.

واقعا ساده پیوند (RSS) فید مهم برای SEO چرا که آنها اجازه می دهد مطالب ارزشمند شما برای رفتن به یک خوراک با یک لینک به وب سایت یا وبلاگ خود. خوانندگان می توانید اشتراک به خوراک خود را به طوری که به همین دلیل خواهد بود به طور خودکار مطلع زمانی که خود شرکت پست مطالب جدید به وب سایت وردپرس خود را.

وردپرس کد بسیار تمیز.

به جز تم های رایگان سازمان ملل متحد مورد اعتماد پلاگین ها و افزونه های وردپرس, کد تمیز و جستجوگرها دوستانه. قبل از اینکه شما دانلود رایگان تم پلاگین یا برنامه های افزودنی را به یاد داشته باشید که هکرها با استفاده از دانلود رایگان به تزریق کد های مخرب به سایت. اگر که اتفاق می افتد شما می توانید از وب سایت وردپرس خود را و یا وبلاگ خود کاهش یافته است, از گوگل و جریمه در موتورهای جستجو.

پلاگین وردپرس فراوان

شما می توانید پیدا کردن یک پلاگین در به انجام فقط در مورد هر چیزی. قابلیت های وردپرس پیشرفته با پلاگین ها و شما می توانید وردپرس خود را نصب کنید برای دیدار با نیازهای خاص خود را.

یافت, تبدیل و تجزیه و تحلیل

 • جذب ترافیک
 • تبدیل بازدید کنندگان به آگهی سپس به فروش
 • به نوبه خود مشتریان به تکرار بالاتر حاشیه مشتریان
 • تجزیه و تحلیل برای بهبود مستمر

درایو-فروش و-فروش و فرصت های

 • متوجه در مشتریان بالقوه صندوق
 • خود را نشان می دهد, اجتماعی, طرف
 • دلال محبت صفحات محصول خود را
 • رسیدن به هدف خود را تکرار.

برای رسیدن به رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی خاص, استراتژی های بسیاری وجود دارد که باید رعایت شود اما در کل اگر شرکت شما مربوط به تولید و کیفیت و محتوای اصلی در سازگار basks شما افزایش ترافیک موتور های جستجو. استراتژی های دیگر عبارتند از e-mail marketing شبکه های اجتماعی و جذاب طراحی وب سایت با وردپرس به صفحات محصول خود را درخشش و مربوط به مشتریان موجود و جدید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید