[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو بسیار مهم است بخشی از بازاریابی دیجیتال است. در اینجا برخی از موتور جستجوی حقایق که یک بازاریاب دیجیتال باید بدانید. این حقایق جستجوگرها 2018 واقعا می تواند کمک به آنها را به طرح های مختلف بازاریابی استراتژی.

1. بسیاری از کاربران با کلیک بر روی بالا 5 نتایج جستجو:- با توجه به آخرین تحقیقات 75 درصد از کاربران بر روی اولین نتایج 5 جستجو نشان داده شده توسط موتور جستجو. به عبارت دقیق تر 32 درصد کاربران با کلیک بر روی بالاترین نتیجه در مقایسه با 18 درصد کاربران رفتن برای دومین نتیجه. این آمار به وضوح نشان می دهد که بالاتر وب سایت خود را رتبه بازدیدکننده داشته است بیشتر از آن را دریافت کنید.

2. کاربران معمولا نمی اسکرول گذشته صفحه 1:- تنها با صرف 20 درصد از کاربران مداوم به اندازه کافی برای حرکت به صفحه 2 از نتایج جستجو. بنابراین اگر وب سایت شما در صفحه 2 و سپس شما باید کار خود را در بازاریابی دیجیتال و استراتژی جستجوگرها.

3. موبایل دوستانه کلمات کلیدی هستند که باید ساعت:- حدود 50% از کاربران شروع به جستجوهای خود را بر روی یک دستگاه تلفن همراه. زمانی که مردم استفاده از تلفن خود را برای جستجو در آنها تمایل به استفاده از کلمات کلیدی مختلف. همچنین وقتی که می آید به دنبال کسب و کار محلی 88 درصد از جستجوها در حال آغاز در دستگاه تلفن همراه.

4. موبایل جستجوگرها محلی و کسب و کار:- همانطور که قبل از ذکر تمایل کاربران را برای جستجو کسب و کار محلی در گوشی های هوشمند خود. تعداد کاربران گوشی های هوشمند در حال افزایش است, سال پس از سال, از این رو, آن را بسیار مهم برای برنامه ریزی کلمات کلیدی خود را با توجه به افزایش جستجوهای تلفن همراه.

5. وب سایت با صفحات بیشتر به احتمال زیاد به جذب ترافیک بیشتر:- تعداد صفحات در یک وب سایت پخش مستقیم نقشی در تعیین مقدار از ترافیک تولید آن. آن را به سادگی نشان دهنده اهمیت کلمات کلیدی مرتبط.

6. حدود نیمی از جستجو نمایش داده شد 4 کلمات و یا دیگر:- این یک واقعیت روشن است که کوتاه کلمات کلیدی کمک خواهد کرد که شما را به نشان می دهد تا بالاتر در نتایج جستجو. اما در همان زمان آن را بسیار دشوار است به صفوف این کلمات کلیدی به عنوان کوتاه کلمات کلیدی بسیار رقابتی است. به جای رفتن برای کوتاه رقابتی کلمات کلیدی شما فقط باید با استفاده از آنهایی که دیگر به طور موثر.

7. جستجو های آلی هنوز trumps بیش از رسانه های اجتماعی ترافیک:- اگر چه رسانه های اجتماعی ترافیک در حال افزایش است روز به روز آلی جستجوهای هنوز راه برای رفتن است. جستجوهای آلی حساب 41 درصد از کل جستجو است که 3 بار ترافیک رسانه های اجتماعی. از این رو در حال حرکت به طور کامل به سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای ایجاد ترافیک است و نه عاقلانه.

8. کیفیت مطالب و محتوا:- گوگل آسین عاشق غنی و قطعی ماده می دهد که کاربران در هر نفس و پاسخ به سوالات. هر زمان که شما در حال تلاش برای به دست آوردن یک سایت در صفحه اول گوگل اطمینان حاصل شود که شما ترکیب مقدار زیادی از ماده است.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *