7 مورد از بهترین چرخ گوشت در سال 2021

اگر می خواهید بهترین همبرگر ، کوفته یا سوسیس درست کنید ، باید گوشت خود را آسیاب کنید.

 

می توانید برش ها و ترکیبات مختلف چربی و گوشت بدون چربی را آزمایش کنید و ترکیبات خوشمزه ای ایجاد کنید که در فروشگاه نمی توانید تهیه کنید.

 

ما طیف وسیعی از آسیاب ها را از مدل های کوچک دستی و آسیاب های تقریبا صنعتی برای پردازش مقدار زیادی گوشت آزمایش کرده ایم.

 

ما فکر می کنیم STX 3000 Turboforce بهترین گزینه برای اکثر مردم است و به راحتی هر چیزی را که به سمت آن بیاندازید اداره می کند.

 

اگر پردازش خانگی جدی انجام دهید ، می خواهید به LEM Big Bite قدم بگذارید.

 

بسته به بودجه شما ، انتخاب های خوب دیگری نیز وجود دارد ، بنابراین بخوانید تا بهترین چرخ گوشت را برای نیازهای خود بیابید.

 

چگونه آزمایش کردیم

ما هر آسیاب را با پول خود خریداری کردیم و سپس آنها را در همان آزمایش های دقیق قرار دادیم.

 

هر قطعه گوشت به طور مساوی منجمد شده و به قطعات 2 در 3 اینچ برش زده می شود تا از ثبات نتایج اطمینان حاصل شود.

 

هر آسیاب مجبور بود یک سینه پهن 4 پوندی تمیز و تمیز را برای یک تکه تراش در یک صفحه درشت و یک گوشت خوک بوستونی 6 پوندی را برای یک آسیاب دوگانه پردازش کند: ابتدا از طریق صفحه درشت ، سپس از طریق صفحه ظریف.

 

در قسمت بعدی در مورد هر آسیاب جزئیات بیشتری ارائه می دهیم ، اما اگر می خواهید یک تصویر سریع از تفاوت عملکرد ارائه دهید ، این نمودار نشان می دهد که هر آسیاب چقدر زمان برد تا این کار را انجام دهد.

 

خوب ، ما آن را می پذیریم

 

انتخاب ما برای بهترین چرخ گوشت معمولاً برای آشپز معمولی کمی بیش از حد است.

 

با این حال ، اگر می خواهید مرتباً گوشت خود را آسیاب کنید ، هیچ چیز بدتر از گیر افتادن در آسیاب ارزان نیست.

 

آسیاب STX-3000 یک ماشین خانگی سنگین است که می تواند در مجموع 1200 وات را برای هر نوع گوشتی که در قیف آن تغذیه می کنید به ارمغان بیاورد.

 

شما می توانید تا 360 پوند گوشت تکه تکه شده در ساعت را آسیاب کنید ، که برای اکثر افراد کافی است (اگر فکر می کنید این کافی نیست و مشتاقان ما از LEM Big Bite استفاده کنند).

 

فناوری پیشرفته مصرف متغیر یا AVI ، به آسیاب اجازه می دهد تا در مدت زمان کوتاهی با خیال راحت و سریع مقادیر زیادی گوشت را بپذیرد. آسیاب هنگامی که نیاز دارید گوشت زیادی را برای افراد زیادی در مدت زمان کوتاهی خرد کنید ، یک انتخاب مناسب است.

 

حتی اگر فقط می خواهید چند پوند وزن کنید ، خوب است که بتوانید این کار را به سرعت انجام دهید بدون اینکه دستگاه شما متوقف شود مانند برخی از آسیاب های ارزان قیمت.

 

تیغه ها و صفحات از فولاد ضد زنگ و آلومینیوم صیقلی ساخته شده است. موتور الکتریکی قوی است و پایه های لاستیکی همه چیز را ثابت نگه می دارد.

 

هر دو برای استحکام ، دوام و قابلیت اطمینان از مواد استثنایی هستند.

 

می توانید بین سه سرعت جابجا شوید ، یکی از آنها عملکرد معکوس دستی است که به برطرف کردن هرگونه گرفتگی کمک می کند.

 

آنچه دوست داریم:

ضمیمه های عالی – این چرخ آسیاب دارای یک ضمیمه دستگاه گوشت کوب است. این برای وارد کردن مقادیر بیشتری گوشت به داخل قیف برای آسیاب کردن بدون کثیف شدن دست ها بسیار مفید است. همچنین یک ضمیمه ساخت Kubbe/Kibbe و همچنین سه لوله پر کردن سوسیس در اندازه های مختلف وجود دارد.

کیفیت ساخت صنعتی – اجزای داخلی از آلومینیوم پرداخت شده یا فولاد ضد زنگ ساخته شده اند.

انتخاب سرعت/قطع کننده مدار – تنظیمات سرعت بالا و پایین را ارائه می دهد. افزودن یک قطع کننده مدار باعث می شود این آسیاب نسبت به بسیاری از انواع ارزان تر دیگر از مدل مطمئن تری استفاده شود.

می تواند غذای زیادی بخورد – این آسیاب دارای فناوری AVI یا Advanced Variable Intake Intelligent است که به شما اجازه می دهد مقادیر زیادی گوشت را در دوره های کوتاه مدت استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید