7 دلیل برای استفاده از نشانه گذاری خدمات

[ad_1]

نشانه های اجتماعی سرویس یک ابزار موثر برای ارسال مطالب خود را به تعدادی از سایت های اجتماعی مانند Digg Delicious و Stumbleupon. هنگامی که سایت خود را’ URL های ذکر شده در سایت اجتماعی فیس بوک است و برای عموم در دسترس برای مشاهده و دنبال کنید.

در اینجا 7 عملی دلایل که چرا شما باید سرمایه گذاری در نشانه های اجتماعی خدمات.

1.معمولی کاربر اینترنت که معمولا نشانه گذاری یک صفحه وب برای دسترسی آسان تر و برای مراجعات بعدی. این کامپیوتر دارای یک تعداد محدودی از اسلات برای این مارک وجود دارد بنابراین محدودیتی برای چگونه بسیاری از صفحات یک کاربر می تواند نشانه. یک جایگزین است که در حال حاضر به طور گسترده ای استفاده می شود به استفاده از سایت های اجتماعی نشانه. این یک راه ساده برای صرفه جویی و نگه داشتن صفحات وب در یک آنلاین محل برای استفاده آسان و یا برای به اشتراک گذاری در آینده است.

2. در سال های اخیر نشانه گذاری شده است بخشی جدایی ناپذیر از بهینه سازی موتور جستجو به عنوان آن را به آسانی فراهم می کند بک لینک برای کاربران است. به عنوان یک نتیجه این بهبود رتبه صفحه از وب سایت خود را در موتورهای جستجو. اجتماعی کتاب مارک لیست سایت های لینک های وب سایت و آنها را به راحتی قابل جستجو است. برخی از این وب سایت شما نیاز به ثبت نام برای هزینه های کوچک در حالی که دیگران به رایگان استفاده کنید.

3. با استفاده از یک اجتماعی کتاب مارک سرویس به شما کمک خواهد کرد به سرعت افزایش رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو آن را به عنوان تسلیم وب سایت خود را به تعداد زیادی از سایت های دیگر در یک زمان. یک سرویس مانند این است ایده آل برای صاحبان وب سایت که فقط به اندازه کافی زمان برای ارائه خود را در سایت خود. این استراتژی این است که واقعا ساده و آسان برای انجام با این حال مانند بسیاری از چیزهایی که می توانید آن را برخی از زمان اگر شما خودتان آن را انجام.

4. همانطور که قبلا ذکر, اجتماعی فیس بوک یکی از بهترین روش های دریافت لینک دهنده بیشتر و ایجاد ترافیک به وب سایت خود را. این بک لینک ها در نظر گرفته شده یک طرفه و در نتیجه حمل وزن بیشتری با موتورهای جستجو. افزایش کیفیت لینک کارگردانی به وب سایت خود را بهبود پیج رنک ارزیابی سایت خود در موتورهای جستجو است. این امر باید به نفع شما ارائه با قرار گرفتن در معرض بیشتر برای تبلیغات کسب و کار شما.

5. تعداد بازدید کنندگان به سایت خود را به سرعت رشد می کنند زمانی که شما با استفاده از سرویس های فیس بوک. هنگامی که سایت خود را ذکر شده است, جامعه کسب و کار است که شما باید شانس خود را برای دیدن سایت و رای دادن به محصول خود را. این امر به ویژه زمانی که وبلاگ خود مطالب برچسب گذاشته شده در این سایت. بنابراین شما تضمین شده است برای دریافت بازخورد واقعی در محتوا و کیفیت از وبلاگ خود را به عنوان به خوبی به عنوان محصول خود را.

6. با تبلیغات این استراتژی همچنین می توانید به کمک در توسعه روابط قوی تر بین شما و مشتریان شما. شما به راحتی می توانید گسترش اخبار در مورد کسب و کار شما و به اشتراک گذاری مفید اطلاعات کسب و کار با آنها. نیز وجود دارد که بهره مندی از قادر بودن برای به دست آوردن اعتماد از مشتریان بالقوه است. از مردم می خواهم به انجام کسب و کار با افرادی که به آنها اعتماد اجتماعی فیس بوک استراتژی است بنابراین یک راه موثر برای شما به باز کردن فرصت هایی برای کار با مردم از همان تجارت و یا کسانی که دارای منافع مشترک با شما.

7. با ارائه مفید و اطلاعات مربوط به بازدید کنندگان خود را نشانه گذاری اجتماعی خواهد شد کمک به افزایش آگاهی نام تجاری است که به نوبه خود باعث افزایش تقاضا برای این محصول بسیار عالی است استراتژی شامل زمانی که شما در حال راه اندازی محصولات جدید و ایجاد یک هویت منحصر به فرد برای نام تجاری خود را.

همانطور که می بینید مزایای از جمله نشانه های اجتماعی و استراتژی را به کلی خود را در برنامه های بازاریابی می تواند بسیار مفید برای کسب و کار شما. آن است که نسبتا آسان و ارزان راه برای رانندگی ترافیک بیشتر به سایت شما و افزایش فروش و آگاهی نام تجاری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید