[ad_1]

با توجه به مطالعه انجام شده توسط گوگل در اکتبر سال 2016 حدود 40 درصد کاربران اینترنت در جستجو تنها با استفاده از گوشی های هوشمند خود. مرور تلفن همراه به وضوح پیشی دسکتاپ مرور به عنوان انتخاب اول برای بسیاری از کاربران اینترنت است.

این باعث می شود پاسخگو طراحی وب سایت نه تنها یک انتخاب بلکه یک ضرورت در دنیای مدرن امروز. بدون ترکیب پاسخگو طراحی وب سایت در استراتژی بازاریابی آنلاین خود را, شما نمی توانید انتظار رأی خود را به بالا برود.

آنچه که در طراحی وب سایت پاسخگو?

Matt Cutts از گوگل به ما ارائه می دهد شگفت انگیز و غیر فنی تعریف: “طراحی پاسخگو فقط بدان معناست که صفحه کاملا با این نسخهها کار خوب که آیا شما دسترسی به این سایت آدرس با مرورگر دسکتاپ و یا این که آیا شما دسترسی به این URL با یک مرورگر تلفن همراه, همه چیز خواهد rescale و اندازه صفحه را به حساب گرفته شود.”

چرا تلفن همراه ترافیک مهم برای استراتژی بازاریابی خود را?

راه اندازی بسیار, پاسخگو, وب سایت نه تنها باعث کاهش اتکای خود را بر روی این منابع استفاده می شود برای تعمیر و نگهداری, اما نیز ارائه می دهد و متعدد با ارزش بهینه سازی موتور جستجو مزایای به عنوان به خوبی. یک وب سایت دوستانه همراه به شما کمک خواهد کرد افزایش به مراتب بالاتر از رقابت خود را با اجازه دادن به شما برای تبدیل شدن به موتور جستجو بهینه سازی شده است.

1. Curtails محتوای تکراری

برخی از مردم را انتخاب کنید برای دریافت یک جداگانه وب سایت تلفن همراه برای کسب و کار خود را به جای استفاده از یک وب سایت پاسخگو طراحی شده است. این کار نیاز به استفاده از یک URL جدید و سپس تکثیر مطالب خود را در سراسر هر دو وب سایت است. شما می توانید جلوگیری از تکثیر محتوا با انتخاب یک تلفن همراه, پاسخگو, طراحی وب سایت. این کمک می کند تا در افزایش SEO شما را به عنوان محتوای تکراری در سراسر تعدادی از صفحات خواهد شد و تاثیر منفی خود را رتبه بندی در گوگل و دیگر موتورهای جستجو.

2. بهبود قابلیت استفاده سایت

برای قضاوت یک سایت ارزش را برای کاربران, گوگل, نمایش کل زمان صرف شده در صفحات وب سایت. هنگامی که کاربران را قادر به حرکت به وب سایت شما آنها را نمی خواهد زمان زیادی را صرف مرور از طریق آن. یک طراحی وب سایت پاسخگو خواهد آن را آسان تر برای کاربران به نگاه را از طریق وب سایت خود را. این پس از آن خواهد شد منجر به افزایش تجربه کاربر و افزایش زمان صرف شده در وب سایت خود را. دو تا از مهم ترین عوامل رتبه بندی شامل زمان بر روی صفحه و تجربه مصرف کننده,از این رو سایت های با طراحی پاسخگو تلفن همراه به احتمال زیاد به رتبه بالاتر در نتایج جستجو.

3. افزایش به اشتراک گذاری اجتماعی

پاسخگو طراحی وب سایت را تشویق کاربران اینترنت برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود را به راحتی از طریق رسانه های اجتماعی مختلف سیستم عامل است. با استفاده از دکمه های رسانه های اجتماعی به راحتی در دسترس به آنها کاربران قادر به اشتراک گذاشتن محتوا با سرعت بسیار بیشتری نسبت به آنها می تواند زمانی که آنها با استفاده از یک کامپیوتر رومیزی.

4. بهبود سرعت صفحه

زمان یک صفحه طول می کشد برای بارگذاری عمده عامل رتبه بندی. وب سایت های که به زمان کمتری برای بارگذاری هستند که مورد علاقه موتورهای جستجو. این وب سایت نیز ارائه یک تجربه کاربری بهتر. صفحات با سرعت بارگذاری با سرعت درمانده کاربران و همچنین معمولا رتبه خوبی در نتایج جستجو. آن است که توصیه می شود که وب سایت باید بهینه سازی شده برای بارگذاری سریع. هنگامی که یک وب سایت تلفن همراه, پاسخگو, آن را بارگذاری سریع تر به خصوص در دستگاه های تلفن همراه است که باعث افزایش رتبه بندی جستجو و بهبود تجربه کاربر نیز هست.

5. کمتر نرخ گزاف گویی

یکی دیگر از جنبه قضاوت چگونه با ارزش این سایت برای کاربران است که نرخ گزاف گویی. گوگل مطالعات رفتار کاربر و باعث می شود توجه داشته باشید از زمان هنگامی که کاربران وارد صفحه و ترک آن است. هنگامی که گوگل یک دوره بسیار کوتاه از زمان صرف شده در وب سایت این است که یک سیگنال است که کاربران در پیدا کردن محتوای ارائه شده در سایت مربوطه و یا به اندازه کافی جالب. هنگامی که سایت خود را به نرخ گزاف گویی بالا است گوگل منفی تنظیم رأی خود را بر این اساس.

6. کاهش حواس پرتی کاربر

محتوا و طراحی دست به دست می آید به جذب یا منحرف کاربر. اگر طراحی وب سایت شما باعث می شود آن را دشوار است برای کاربران به آن حرکت آنها را به زودی ترک کند. هنگامی که شما تلفن همراه, پاسخگو, طراحی وب سایت کاربران به راحتی می توانید پیدا کردن همه اطلاعات آنها در جستجوی آن هستند و بدون آنها پریشان حال یک بی طراحی وب سایت.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *