[ad_1]

اگر شما یک باتری لیتیوم یون, شما ممکن است بخواهید به دنبال راه هایی برای افزایش عمر آن. در این مقاله ما می رویم به بحث در مورد چند راه دستیابی به این هدف است. امروزه عمر باتری است از اهمیت ویژه هنگامی که آن را می آید به گوشی های تلفن همراه. داده شده در زیر چند راه گسترش عمر باتری خود را.

1: در نظر گرفتن دمای اتاق محدودیت

در حالت ایده آل خود را در دمای اتاق باید 25 درجه max. اگر شما لیتیوم-یون باتری به طور کامل شارژ شده و در معرض درجه حرارت بالاتر مشکلات می تواند رخ دهد. بنابراین آنچه شما باید انجام دهید این است که جلوگیری از خروج باتری خود را در وسیله نقلیه خود را اگر شما پارک شده در آفتاب. به عنوان یک ماده در واقع گرما شماره یکی از عوامل که ممکن است باعث کاهش عمر خود را از باتری لیتیوم یون است.

2: دریافت با ظرفیت بالا بسته

با گذشت زمان باتری تمایل به بدتر این که آیا شما استفاده از آنها را یا نه. بنابراین این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که با داشتن یک باتری یدکی است که یک ایده عالی است. خود باتری یدکی نمی خواهد به شما قدرت بیشتر از یکی از شما در حال استفاده است.

بنابراین مطمئن شوید که شما را در درک پیری مشخصه قبل از خرید یک باتری لیتیوم یون است. بهتر است برای خرید یک بسته است که به تازگی تولید شده است. راه دیگر این است که برای انتخاب کردن برای بالاتر-ظرفیت باتری.

3: اجازه تخلیه جزئی

NiCad باتری که شارژ حافظه اما باتری های لیتیوم یون نیست. این به این معنی است که شما لازم نیست عمیق-تخلیه چرخه. به عنوان یک ماده در واقع بهتر است اگر از باتری استفاده می کند جزئی تخلیه چرخه.

اما یک استثنا وجود دارد و همچنین. با توجه به باتری کارشناسان شما باید به طور کامل تخلیه یک باتری پس از 30 اتهامات عنوان شده علیه. در واقع آنچه اتفاق می افتد این است که پیوسته تخلیه جزئی منجر به یک مشکل شناخته شده به عنوان حافظه دیجیتال که باعث کاهش دقت سنج قدرت این دستگاه است. بنابراین شما ممکن است بخواهید اجازه می دهد تا باتری تخلیه و سپس آن را در اتهام. این فرایند را مجددا قدرت سنج.

4: همین حالا آن را به طور کامل تخلیه

اگر شما تخلیه یک باتری یون لیتیوم زیر 2.5 ولت ساخته شده در مدار ایمنی باز می شود برای جلوگیری از جریان شارژ. به عنوان یک نتیجه از باتری به نظر می رسد مانند آن را بدون پرداخت هزینه. در این صورت شما نمی توانید با استفاده از شارژر اصلی. در این مورد, شما نیاز به استفاده از یک باتری تجزیه و تحلیل است که ویژگی های افزایش عملکرد برای شارژ کردن واحد.

گذشته از این, این یک ایده خوب برای شارژ عمیقا مرخص واحد اگر شما ذخیره می شود آن را برای یک مدت زمان طولانی مانند چند ماه.

5: ذخیره در جای خنک در 40% شارژ

من تا به حال یک باتری اضافی برای لپ تاپ من اما آن را نمی خواهد انجام دهد بهتر از باطری اصلی. دلیل آن این است که باتری ذخیره شده بود به طور کامل شارژ می شود. در این مورد میزان اکسیداسیون از باتری بود که در اوج آن است. بهتر است برای ذخیره این نوع از باتری در 40 درصد تخلیه در یخچال و فریزر.

غذای آماده

باتری های لیتیوم یون بسیار بهتر از سایر انواع باتری ها. شما می توانید لذت بردن از 500 شارژ و یا تخلیه چرخه با این نوع از باتری. مطمئن شوید که شما به دنبال راهنمایی های داده شده در بالا.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *