5 راه های در مورد چگونه به کنترل خود بازاریابی محتوا

[ad_1]

ایجاد محتوا را می توان از نقاط مختلف. برخی از محتوای وب سایت توسعه دهندگان ایجاد محتوا برای مخاطبان خاطر در حالی که دیگران ایجاد محتوا به خاطر موتورهای جستجو. نیاز مطالب را نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد در بخش آنلاین. محتوای جذب تعداد زیادی از بازدید کنندگان به وب سایت خود را ایجاد اعتماد نسبت به خود مخاطبان, پاسخ به سوالات, و غیره.

وقتی که می آید به بازاریابی محتوا و کیفیت باید در اولویت قرار گیرد و نه کمیت. مطالب عمدتا برای کاربر بهره مند شوند. زمانی که تولید خود را در مطالب در نظر داشتن این اصل مفید و تازه است. مطالب خود را نیز باید مربوط به جذب بیشتر سهام و لینک. قبل از ایجاد محتوای خود را درک کاربران و چه آنها نیاز به نگه داشتن آنها را سالم و دست نخورده. حفظ سطح بالایی از اصالت مطالب خود را با اجازه دادن به این که یک جریان.

زیر 5 نکات ارائه شده توسط رایان جانسون ارشد مدیر فروش در بیشتر دیجیتال, خدمات کمک خواهد کرد که شما تجزیه و تحلیل و کنترل خود را بازاریابی محتوا است.

1. محتوا بالا

در حال بالا محتوای وب سایت توسعه دهنده همراه با کمی تجربه و به دست گرفتن کنترل بازاریابی محتوا به عنوان یک کل. برای نگه داشتن کاربران علاقه مند شما باید برای ایجاد محتوا در صفحات بالا است که خروج نرخ بهره یا نرخ گزاف گویی. نرخ گزاف گویی برای کمک به اندازه گیری تعداد کاربران و یا بازدید کنندگان که تعداد بازدید از یک صفحه خاص و چپ بدون چک کردن هر صفحه دیگر. خروج نرخ کمک به اندازه گیری تعداد کاربرانی که بازدید از صفحه داده شده و سپس سمت چپ خود سایت بود اما یک احتمال دیگر مرور صفحات قبل از صفحه داده شده.

بهینه سازی محتوای موجود در صفحات که کم متوسط بار هر صفحه و بالا در بازديد همیشه نگه می دارد کاربران علاقه مند است. همیشه به دنبال این روند از مطالب در بالای صفحه برای گرفتن ایده های در مورد آنچه برای توسعه محتوای بیشتر در این موضوع به تمرکز در یک زمان داده شده است.

قبل از ایجاد محتوا در نظر گرفتن چک در بالای صفحات به یک ایده از آنچه روند در قاب زمان داده شده.

2. صفحات فرود

بازدید کنندگان نقش کلیدی در تبدیل پس از بازدید از صفحات فرود. صفحات فرود هستند که در آن کاربران خود را شروع ماجراجویی خود را در سایت خود. اما محتوا بالا نباید نادیده گرفته شود. گزارش در مورد صفحات فرود موجود است تحت صفحات فرود یک آیکون است که تحت رفتار.

صفحه فرود کمک می کند تا محتوای وب سایت توسعه دهندگان یادگیری اصول مندرج در بالا انجام صفحات و اعمال شیوه های آموخته شده در پایین صفحات انجام. بازدید از صفحات با کم تبدیل نرخ یا نرخ گزاف گویی و حل مسائل است که شما ممکن است پیدا کردن در این صفحات است. همچنین ارزیابی های فرعی با نامربوط مطالب و محتوای موجود در صفحات با نرخ گزاف گویی.

به امن شکستن ترافیک توسط منبع قبل از اینکه شما شروع به بررسی بالا و پایین صفحه. افزایش نرخ تبدیل در صفحات در حال حاضر ایجاد ترافیک و شما باید محقق سریع برنده در مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها شما.

3. خروج صفحات

ایجاد محتوا در اطراف موضوعات متنوع ممکن است که با ارزش برای سایت شما. برای مثال یک بازدید کننده ممکن است بازدید سایت خود را مانند مطالب از یک کلمه کلیدی خاص را از طریق محصول بعدی آن کلیک کنید و ترک سایت. که برتر بودن سایت خود را حتی اگر آن را به حال شده است برتر برای یک کلمه کلیدی خاص.

خروج صفحات گزارش کمک می کند تا یک توسعه دهنده برای پیدا کردن صفحات رانندگی ترافیک. ایجاد یک نزدیک و مرتبط با محتوا کمک می کند تا برای پیگیری کردن مطالب جذاب برای کاربران و یکی است که همواره آنها را دور. اگر توسط هر فرصتی خود را بالا خروج صفحات و صفحات فرود هستند, شما در یک موقعیت خوب برای افزایش تبدیل را در سایت خود.

4. بازدید کننده جریان

بازدید کننده جریان بسیار قطعی و شامل برخی از ستون ها. اولین ستون از بازدید کننده جریان نشان می دهد که در آن یک کاربر وارد سایت. ستون دوم نشان می دهد که صفحه فرود. بلوک های مختلف بازدید کننده جریان متصل هستند توسط خطوط آبی که در آن ضخامت خط آبی به تصویر می کشد تعداد بازدید کنندگان زیر که مسیر. بازدید کننده جریان نیز شامل یک خط قرمز است که نشان می دهد یک نقطه که در آن کاربر کاهش یافته است.

به افزایش تبدیل, شناسایی نقطه ای که در آن بازدید کنندگان می انداختن و تولید محتوا است که می تواند تکرار با بازدید کننده جریان. همچنین در نظر گرفتن ارتباط خود را برجسته صفحات با صفحات دیگر برای ایجاد تجربه کاربر و بهتر در جریان است. همیشه صرف برخی از زمان برای نظارت بر چگونگی تعامل کاربران با صفحات را در سایت خود و محتوای به مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها موثر.

5. پنگوئن ابزار

پنگوئن ابزار به طور گسترده ای استفاده می شود در مقایسه الگوریتم گوگل به روز رسانی و تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل داده است. پوشش از پنگوئن ابزار با به روز رسانی های دیگر کمک می کند را نشان می دهد علت بالقوه نوسانات ترافیک در سایت خود. به روز رسانی پاندا اهداف تکراری و کم محتوای با کیفیت. در علاوه بر این به روز رسانی پاندا شما را اندازه گیری سطح از پیشرفت سایت خود ،

محتوای وب سایت توسعه دهندگان باید ایجاد محتوا برای کاربران و بازدید کنندگان بهره مند شوند به جای گوگل را به خاطر. تولید محتوا است که اضافه کردن مقدار به مخاطبان هدف خود را و مشتریان و خوانندگان. در بالا مورد بحث و بررسی نکات کمک خواهد کرد که شما مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها موثر و کنترل خود را بازاریابی محتوا است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید