5 راه برای افزایش ترافیک وب سایت شما به صورت رایگان

[ad_1]

آنلاین کسب و کار رشد می کند و زنده می ماند و بر اساس آن ترافیک بازدید کننده. اما شما نمی خواهید به صرف یک دست و یک پا برای به دست آوردن ترافیک. در اینجا 5 راه شما می توانید افزایش ترافیک به وب سایت خود را به صورت رایگان.

1. بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) باعث افزایش ترافیک به وب سایت خود را در دو روش. در ابتدا وجود دارد در صفحه جستجوگرها. این معاملات با پالایش هر صفحه از وب سایت خود را با حق ناوبری, کلمات کلیدی, عناوین و…. بعدی است که خارج از صفحه جستجوگرها. این است که در مورد همان چیزهایی که صفحات شما کنترل. مثلا وبلاگ نویسی خوش آمدید, انجمن, اظهار نظر, و هر چیزی که شما می توانید برای دریافت قابل اعتماد لینک به وب سایت خود را.

2. وبلاگ نویسی

وبلاگ خود را ایده آل است برای بهبود سئو با توجه به این واقعیت است که شما می توانید با نوشتن کلید واژه غنی مقالات معتبر و پر از اطلاعات ارزشمند است که مخاطبان خود را می خواهد به عنوان خوانده شده و نیاز به دانستن در مورد. موتورهای جستجو مانند وب سایت های هستند که به روز رسانی به طور منظم با محتوای ارزشمند. علاوه بر این سعی کنید برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس مهمان. نوشتن پست برای دیگر مربوط به وبلاگ. و مطمئن باشید به لینک به وب سایت خود را در پروفایل خود و یا جعبه منبع نویسنده.

3. بازاریابی اجتماعی

یکی از موثر ترین راه به رتبه بالاتر در نتایج جستجو است که به طور فعال در رسانه های اجتماعی. صرف نظر از اینکه شما با استفاده از یک Facebook, گروه, صفحه, توییتر, صفحه Instagram و یا در یک سایت شبکه اجتماعی کلید تعامل است. ایجاد مشخصات جالب. ارتباط برقرار کردن به اشتراک گذاری و اظهار نظر. سپس هنگامی که آن را مناسب, ارسال لینک به وب سایت خود را. این خواهد شد و سپس افزایش ترافیک به وب سایت خود را.

4. دیدگاهها برای صنعت وبلاگ ها

ثبت نام برای صنعت وبلاگ و زمانی که مناسب و قابل اجرا اظهار نظر در پست های وبلاگ جدید. مطمئن شوید که برای ثبت نام در سایت و شامل یک لینک به وب سایت خود را. اگر به شما ارائه ارزش خوب و همکار خوانندگان این وبلاگ به احتمال زیاد به بازدید از وب سایت خود را. نیازی به گفتن نیست, مطمئن شوید که نظرات شما معرف شما و کسب و کار خود را به درستی.

5. وابسته

وابسته است که به فروش محصولات یا خدمات خود را می توانید ارسال یک مقدار زیادی از ترافیک خود را جهت. شما فقط زمانی که خود را در ترافیک و در نتیجه در فروش. این یک راه فوق العاده برای به دست آوردن یک لژیون از طرفداران بسیاری انجام می های بازاریابی خود را برای شما. ساده ترین راه برای شروع برنامه های وابسته است که به سادگی به ارائه تخفیف ویژه به دوستان و خانواده توصیه شده توسط مشتریان به همراه یک کوپن به کسی ارجاع.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید