5 راهنمایی جستجوگرها برای وبلاگ های وردپرس

[ad_1]

وردپرس یکی از محبوب ترین پلت فرم وبلاگ نویسی برای تعدادی از دلایل. آنها کاربر پسند; آنها به طور کامل قابل تنظیم است اما مهم ترین آنها رتبه خوبی با موتورهای جستجو. و برای مبتدیان مهم ترین چیز شما نیاز به یادگیری در مورد وبلاگ نویسی بهینه سازی موتور جستجو. خوشبختانه با وردپرس آن را آسان.

در اینجا 5 راهنمایی جستجوگرها برای وبلاگ های وردپرس.

استفاده از یک تم با کیفیت: اولین چیزی که هر وبلاگ نویس می خواهد انجام دهید این است پیدا کردن یک موضوع داغ برای وبلاگ خود. اکثر مبتدیان لازم نیست مقدار زیادی از پول برای سرمایه گذاری در یک تم فوق العاده. وردپرس رایگان تم ها را می توان در سراسر اینترنت اما شما باید مراقب باشید که یکی از شما را انتخاب کنید. بسیاری از کسانی که علاقه داشتن به طراح تم نگاه خوب به خوانندگان خود را. حتی پس از این موتورهای جستجو را سخت و زمان خواندن مطالب خود را. یک موضوع خوب برای شروع است با بیست و یازده یک تم است که شما می توانید از طریق داشبورد وردپرس خود را.

نصب All-In-One-SEO پلاگین: این یک افزونه وردپرس رایگان است که شما می توانید با دانلود از طریق داشبورد خود را. سپس شما می توانید مجموعه خود را از متا تگ های عنوان و توضیحات برای هر پست که باعث می شود آن را آسان تر برای موتورهای جستجو برای دیدن آنچه در وبلاگ خود در مورد. شما پس از نصب, همه در یک, شما نیاز به رفتن به تنظیمات تب, و ایجاد صفحه اصلی خود عنوان اضافه کردن یک شرح وبلاگ خود و لیست برخی از کلمات کلیدی مرتبط. فراموش نکنید که به کلیک بر روی ‘ارسال’ زمانی که شما به پایان رسید.

انجام تحقیقات کلمه کلیدی: پژوهش و کلمه کلیدی است که باید قبل از اینکه شما حتی شروع به راه اندازی وبلاگ خود. شما نیاز به شناسایی خود را در تو رفتگی در دیوار و سپس با استفاده از یک کلمه کلیدی غنی نام دامنه. شما همچنین نیاز به استفاده از کلمات کلیدی در همه زمینه ها از وبلاگ خود: پست عناوین دسته عناوین در وبلاگ خود نوشته ها و مقالات خود را در جهت یابی و متن لنگر. هر جنبه ای از وبلاگ خود را به تمرکز بر روی کلمات کلیدی و بدون آنها شما از دست داده است.

پیکربندی یکتا: یکتا تعیین ساختار آدرس خود را و کسانی که آدرس ها هستند چه موتورهای جستجو به عنوان خوانده شده به منظور تعیین محتوای وبلاگ خود. با وردپرس به طور پیش فرض تنظیمات را نشان می دهد مقدار زیادی از اطلاعات است که موتورهای جستجو لازم نیست و آن را فقط آنها را دچار سردرگمی. رفتن به تنظیمات صفحه برای یکتا و با کلیک بر روی دکمه های رادیویی برای ساختار سفارشی سپس وارد /%postname%/ در این فضا ، این تنظیم باعث می شود آن را آسان تر برای موتورهای جستجو به خواندن مطالب خود را و شما رتبه بهتر برای کلمات کلیدی خود را.

تگ Alt: موتورهای جستجو تنها می تواند به عنوان خوانده شده ‘متن شما را در وبلاگ خود – آنها نمی تواند “دیدن” تصاویر پس شما مجبور به استفاده از تگ alt برای شناسایی آنها. هر بار که شما با آپلود یک تصویر به وبلاگ وردپرس خود را به شما یک زمینه که در آن شما می توانید وارد کنید ‘متن جایگزین’. استفاده از کلمات کلیدی به شناسایی تصاویر خود را برای موتورهای جستجو است.

یادگیری تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو است که مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید اگر شما می خواهید برای ساختن آنلاین پول با وبلاگ شما. اینها فقط تعداد کمی از مراحل شما می توانید برای سئو وبلاگ وردپرس خود را, اما برای مبتدیان آنها یک جای خوب برای شروع است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید