[ad_1]

اگر شما جدی در مورد به دنبال راه های موثر برای بهبود عملکرد کسب و کار کوچک, برای, روش برای افزایش فروش, افزایش بازگشت خود را در سرمایه گذاری و یا صرفه جویی در وقت و پول و سپس در حال حاضر زمان به نگاهی جدی در بهینه سازی وب سایت.

بهینه سازی وب سایت, همچنین شناخته شده به عنوان بهینه سازی موتور جستجو (SEO) کمک می کند تا خود را به مشتریان وفادار خود را کشف سایر محصولات و خدمات آنلاین سریعتر و با تلاش بسیار کمتر. علاوه بر بهینه سازی وب سایت یک راه اثبات شده برای پیدا کردن مشتریان جدید که در حال حاضر جستجو برای نوع خود را از محصولات و یا خدمات است. با گسترش بازار خود را آنلاین, شما در حال معرفی خود و ارائه به ارزش بازار بخش بیشتر انگیزه و علاقه مند به خریداران.

وجود دارد 5 استراتژیک دلایل که چرا شما باید بهینه سازی وب سایت شما:

  1. هیچ کلیک کنید از طریق شارژ
  2. اکثر کاربران اینترنت جستجو “آلی” نتایج
  3. SEO را قادر می سازد تا سهم بیشتری از بازار
  4. موقعیت در نتایج جستجو لیست قطعا بهبود خواهد یافت
  5. وب سایت را می توان با هر کسی در هر زمان و در هر نقطه

محبوب ترین موتورهای جستجو نمایش دو نوع نتیجه های جستجو: “آلی” یا “طبیعی” نتایج نمایش داده شده در پایین وسط یا سمت چپ صفحه و در نتیجه پرداخت که معمولا به نظر می رسد در بالا و/یا در سمت راست. با بهینه سازی وب سایت خود را به شما در بهبود موقعیت خود را در ارگانیک یا طبیعی نتایج جستجو بخش است.

بهینه سازی وب سایت طول می کشد زمان و برخی مدیریت, تلاش, پس از آن است که کاملا رایگان. اما وجود دارد هیچ هزینه ای هنگامی که بازدید کننده از طریق کلیک کنید به وب سایت. شما صرفه جویی در پول در مقایسه با پرداخت برای هر کلیک تبلیغات است که نیاز به پیچیده تر مدیریت زمان به علاوه هزینه های اضافی برای هر کلیک ،

اخیر, اینترنت, بازاریابی, مطالعات نشان می دهد که 60 درصد یا بیشتر از کلمه کلیدی جستجوگران ترجیح می دهند نتایج آلی در مقابل پرداخت به ازای هر کلیک بر لینک حمایت مالی (منبع: مجله انجمن آمریکایی علوم و فناوری اطلاعات, December, 2006, pp 1949-1961). بهبود وب سایت شما در نتایج آلی صفحه را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض خود را به بازار هدف خود را. همین دلیل است که بهینه سازی وب سایت یکی از کارآمد ترین روش های تبلیغاتی امروز و یک راه عالی برای افزایش فروش و بهبود بازگشت خود را در بازاریابی و تبلیغات سرمایه گذاری است.

بدون وب سایت, بهینه سازی صفحات وب خود را “شناور در اطراف در فضای مجازی” در هیچ جا یافت می شود در موتورهای جستجو. با بهینه سازی سایت شما و مشتریان شما و مشتریان آینده را پیدا خواهد کرد شما 24/7.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *