5 جستجوگرها نکات نادیده گرفته شده توسط, وبلاگ نویسان

[ad_1]

وبلاگ شما از آنجا که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را; شما نیز وبلاگ به دلیل شما می خواهید به درایو ترافیک به وب سایت شما و رتبه بسیار در نتایج جستجو.

شما در حال حاضر می دانم که در مورد پایه جستجوگرها مسائل را با بر روی صفحه عوامل و پیوند ساختمان وجود دارد اما شمار دیگر از عوامل است که نادیده گرفته شده است.

اعطا شده, شما هرگز سر و صدا همه آنها را, اما آن را به ارزش صرف برخی از زمان در آنهایی که آسان به مطمئن شوید که وبلاگ خود را بیشتر تاثیر قابل توجهی.

در اینجا پنج روش ساده اما موثر تاکتیک شما باید با استفاده از.

خیره کننده عناوین

چگونه عناوین بزرگ کمک به رتبه بندی خود را?

خوب بیشتر کلیک کنید throughs در نتایج جستجو افزایش رتبه بندی خود را به این دلیل که الگوریتم را ضمیمه ارزش بیشتری را به وبلاگ خود.

بنابراین اگر شما رتبه نسبتا کم اما در بسیاری از کلیک خود را رتبه بندی بالا خواهد رفت. اگر شما رتبه بسیار و شما نمی توانید کلیک کنید throughs وبلاگ خود تلقی خواهد شد که بی ربط به عبارت جستجو و رتبه بندی خود را سقوط خواهد کرد.

بنابراین چشم نواز عناوین بهبود رتبه بندی خود را.

استفاده از تصاویر به افزایش رتبه بندی شما

با استفاده از تصاویر به لینک به وبلاگ خود را افزایش می دهد رتبه بندی خود را ارائه تنوع به شما بک لینک.

Alt tag موتورهای جستجو می گوید در مورد محتوای تصویر خود را. هنگامی که با استفاده از یک تصویر به لینک به وبلاگ خود پست های تگ Alt به عنوان یک کلمه کلیدی است.

بهترین راه برای دریافت به این لینک بر اساس بک لینک است که برای ایجاد یک دادهنمایی برای دیگران به استفاده از – بپرسید برای یک تصویر backlink به پست اصلی خود را.

آیا دنبال در مقابل هیچ پیگیری

شما هدف را فراموش لینک را دنبال زیرا آنها خود را نشان می دهد وبلاگ با کیفیت بالا و یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات است.

مشکل این است که بسیاری از مشخصات سایت ها و وبلاگ ها تنها با ارائه نه دنبال لینک کلیک کنید. یک مقدار بیش از حد از این وبلاگ خود را به نظر می رسد غیر قابل اطمینان نیست.

خرید در لینک (لطفا بگو شما که نیست) سریعترین راه برای خراب کردن رتبه بندی خود را. به جای تمرکز بر روی وبلاگ نویسی مهمان برای با کیفیت بالا و وبلاگ ها.

لینک دادن به اعتماد وبلاگ ها

لینک های خروجی فقط به عنوان مربوطه به عنوان ورودی ،

به عنوان قابل اعتماد و با کیفیت بالا وبلاگ شما انتظار می رود به لینک های دیگر با کیفیت بالا در وبلاگ, اگر شما می خواهید برای بالا بردن ارزش وبلاگ شما در موتورهای جستجو.

یا وبلاگ ؟

بله شما احتمالا می تواند نوشتن یک مفید و آموزنده با کیفیت بالا پست وبلاگ که کوتاه اما موتورهای جستجو دوست دارم مطالب طولانی.

اما نه تنها باید مطالب خود را طولانی بود (اما هنوز هم با کیفیت بالا, مربوطه و آموزنده), شما همچنین نیاز به در نظر. این کمک خواهد کرد که افزایش طول از محتوای منحصر به فرد از هر پست.

اگر چه هیچ یک از این ایده های انقلابی آنها اغلب نادیده گرفته شده است. ساده و آسان برای انجام این نکات کمک خواهد کرد که شما دریافت بیشتر از وبلاگ نویسی خود را.

لطفا احساس آزاد به ترک نظر اگر شما هر گونه ایده های بیشتر در مورد چگونه برای به دست آوردن بهترین رتبه بندی از وبلاگ نویسی خود را و یا اگر شما هر گونه سوال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید