4420 متر مربع از اراضی ملی در ایلام رفع تصرف شد

[ad_1]

ایسنا/ایلام مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف 4420 متر مربع زمین ملی و دولتی استان به ارزش 52 میلیارد ریال توسط یگان حفاظت از اراضی این اداره کل با همراهی دستگاه قضا از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

مهندس «علی‌اصغر کاظمی» اظهار کرد: یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان از ابتدای سال جاری تاکنون ضمن جلوگیری از تصرف زمین‌های ملی توسط افراد سودجو  4420  متر مربع به ارزش52 میلیارد ریال  از این اراضی را با حکم قضایی و همراهی دادستان استان از تصرف اشخاص سودجو خارج کرد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به تعطیلات نوروزی و شرایط ناشی از انتشار ویروس کرونا افراد سود جوو فرصت طلب قصد تصرف اراضی ملی سطح استان را داشتند که با قاطعیت و حضور به موقع نیروهای یگان حفاظت از اراضی این اداره کل ناکام شدند.

سرهنگ یاسمی فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان نیز از همه مردم استان خواست چنانچه قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرهای سطح استان را دارند ابتدا استعلام‌های لازم در این خصوص از طریق اداره کل راه وشهرسازی بگیرند و از خرید هر گونه زمین فاقد سند مالکیت رسمی از افراد سودجو پرهیز کنند چرا که یگان مذکور با هر گونه تصرف در این خصوص قاطعانه برخورد کرده و اشخاص خاطی را به دستگاه قضایی معرفی می‌کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Posted in متفرقه


Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *