3 SEO برای جلوگیری از اشتباهات خود را با وبلاگ

[ad_1]

نوشتن یک وبلاگ می تواند بسیار سرگرم کننده و با ارزش روند. آن را خلاقانه آزادی پس شما می توانید انتخاب کنید به نوشتن در مورد فقط در مورد هر موضوع مورد نظر شما. اما خوانندگان می تواند یک داستان متفاوت!

اگر شما می خواهید مردم را به پیدا کردن وبلاگ خود و دیدن آنچه که شما می گویند شما باید به SEO (بهینه سازی موتور جستجو) را در نظر میگیرد. این به این معنی انجام کارهای معینی را در وبلاگ خود به طوری که موتورهای جستجو به طور مستقیم با خوانندگان خود را به آن. در اینجا سه SEO اشتباهات برای جلوگیری از زمانی که وبلاگ نویسی.

1. مبهم عناوین

در حالی که ممکن است آن را سرگرم کننده به آمده تا با یک جاذب و شاید حتی طنز آمیز عنوان بعدی خود را پست وبلاگ, اگر شما می خواهید خوانندگان قادر به پیدا کردن آن را در موتور جستجوی مورد علاقه و پس از آن در واقع تشویق به کلیک بر روی آن شما نیاز به یک خوب توصيفی عنوان. صرفه جویی در خود را جاذب طنز برای زیرنویس به جای!

یک عنوان خوب به آنها می گوید آنچه در مورد آن و یا piques علاقه خود را در برخی از راه. آن را باید شامل کلمات کلیدی برای کمک به آن را دریافت در رتبه مربوطه جستجو صفحات نتیجه.

2. هیچ یک از کلمات کلیدی

در حالی که تلاش برای چیزهای بیش از حد بسیاری از کلمات کلیدی به مطالب خود را می تواند به سرعت منجر به چیزی است که خواندن و لذت بخش برای نوشتن کلمات کلیدی هستند که بخش بزرگی از رتبه بندی وبلاگ خود ارسال و آنها باید در نظر گرفته شود.

برخی از کلمات کلیدی در حال رفتن به طور طبیعی به نظر می رسد در نوشتن خود را به عنوان شما صحبت کردن در مورد یک موضوع اما این است ایده آل برای انجام برخی از پایه تحقیقات کلمه کلیدی خود را ویرایش پست های وبلاگ و دیدن جایی که شما می توانید دزدکی حرکت کردن در و یا شاید تعویض کردن برخی از عبارات برای برخی از بالا انجام کلمات کلیدی به جای.

انجام این کار می تواند یک تفاوت بزرگ وقتی که می آید به پست رتبه بندی در موتورهای جستجو و حتی وبلاگ خود را رتبه بندی کلی پس از همین حالا دست کم گرفتن قدرت از تحقیقات مقدماتی است.

3. هیچ نویسنده زیستی

اگر شما می خواهید برای ایجاد یک اعتبار, اعتباری که از مردم نقل قول شما و جلب مردم به چوب در اطراف به طوری که آنها می تواند به شما می دانید بهتر است شما کاملا باید شامل یک نویسنده زیستی در کنار هر پست. بیوگرافی نویسنده باید مربوط به خود در رسانه های اجتماعی برای کمک به شما در ساخت یک لینک شبکه برای افزایش SEO. پروفایل رسانه های اجتماعی باید پس از آن لینک را به وبلاگ خود را ایجاد backlink وب است که گوگل به دنبال خواهد داشت!

بک لینک بخشی از بازی بزرگ در گرفتن شما قرار گرفت به همین دلیل است که شما باید شامل این نویسنده زیستی و فوق لینک کلیک کنید هر جایی که شما را می توان در اینترنت یافت می شود که آیا مهمان ارسال و یا به سادگی فروم ارسال در وب سایت دیگر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید