3 لینک سریع ساختمان راهنمایی

[ad_1]

اگر شما به دنبال برای برخی از بهترین اطلاعات در مورد ساخت لینک, راهنمایی, سپس مطمئن شوید که اطلاعات شما امروز مربوط است به امروز's حاضر جهان است. وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات است که 12 ماه است و من حتی دیده می شود برخی از سایت ها هنوز هم بالا و گرفتن مقدار زیادی از خوانندگان که بیش از 5 سال است. مشکل با همسر سایت است که بسیاری از آنچه با این نسخهها کار با پیوند ساختمان پنج سال پیش doesn't در همه کار امروز است.

دانستن است که موتورهای جستجو به مراتب ترجیح می دهند سایت های که آنها خیال به قدرت سایت شما باید بارهای از لینک از دایرکتوری وب سایت های دیگر وبلاگ ها و غیره با اشاره به وب سایت خود را. این موتورهای جستجو می گوید که وب سایت شما باید مربوط به عنوان وجود دارد خیلی افتضاح اشاره به آن را قادر می سازد شما را قادر می سازد به نظر می رسد به عنوان یک سایت مرجع. آن است که تعداد زیادی پیچیده تر از آن است, اما این است که بسیار اساسی است ،

اگر شما می خواهید برای دریافت برخی از لینک خوب ساختمان, نکات این است که در آن من به شما نشان می دهد گیاه لینک خود را در فراوانی:

دایرکتوری ها مقاله یک راه آسان برای دریافت بک لینک به سایت خود ، شما با قرار دادن در برخی از اطلاعات در مورد موضوع و سپس ترک backlink در جعبه زیستی خود را و یا در طول متن و پیوند آن به سایت شما. هنگامی که خوانندگان با کلیک بر روی لینک آن طول می کشد آنها را به سایت مربوطه که در آن شما می توانید آنها را به فروش خود را مربوط به محصول.

ارسال سایت خود را به دایرکتوری RSS یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای دریافت بک لینک. این است که عمدتا بشود برای وبلاگ ها و دیدن به عنوان اینکه فقط در مورد هر کس با استفاده از وبلاگ های مبتنی بر فرمت های برای وب سایت خود را, آن است که در واقع بسیار خوب در پیوند ساختمان.

اجتماعی فیس بوک یکی دیگر از راه برای دریافت لینک های ساخته شده به سرعت و ارائه بک لینک مربوطه در بالای آن است. دلیل این محبوبیت اجتماعی فیس بوک است که آن را به ارمغان می آورد ترافیک و همچنین به عنوان لینک کلیک کنید.

[ad_2]

Source by Marc Ilgen

دیدگاهتان را بنویسید