[ad_1]

این چنین احساس بزرگ هنگامی که سایت خود را به نظر می رسد در نتایج بالا. این یک احساس است که شما نمی خواهید برای پایان دادن به. متاسفانه با توجه به یک دلیل و یا دیگری شما می توانید رتبه سایت خود بینی غواصی. دارای رتبه بندی از سایت خود را کاهش یافته است? در اینجا برخی از دلایل که چرا این ممکن است اتفاق افتاده:

ماه عسل است که بیش از

هنگامی که شما شروع به انجام کارهای درست مانند ساختمان با کیفیت بالا و لینک رانندگی ترافیک به سایت خود را در گوگل و دیگر موتورهای جستجو شروع به طرفداری از شما در نتیجه پمپ کردن رتبه بندی خود را. هنگامی که شما در این مرحله شما باید ادامه ساخت و ساز با کیفیت بالا و لینک برای رتبه بندی خود را به نگه داشتن در حال افزایش است. اگر شما آن را انجام نمی موتورهای جستجو جایگزین سایت خود را با یکی دیگر که در حال انجام است درست است.

شما باید مقدار زیادی از بک لینک از سایت spammy

Spammy لینک شده اند رای به عنوان دلایل بالا چرا موتورهای جستجو پایین تر رتبه بندی از برخی از سایت های. Spammy لینک های این لینک که شما نمی به دست آمده به طور طبیعی. آنها عبارتند از: پرداخت, لینک, سایت, لینک, لینک های به دست آمده از ارتباط متقابل لینک از کم کیفیت و بی ربط سایت و کسانی که تولید شده از generic دایرکتوری ها.

یک یا دو spmmy بک لینک را نمی تواند صدمه دیده خود سایت مشکل می آید در زمانی که شما باید مقدار زیادی از آنها. برای جلوگیری از این اتفاق می افتد شما باید به طور منظم تجزیه و تحلیل سایت خود را برای هر گونه لینک های مشکوک. نکته جالب این است که بسیاری از ابزار است که کمک خواهد کرد که شما را به انجام تجزیه و تحلیل سریع. اگر رتبه بندی سایت خود را در حال حاضر از بین رفته شما باید حذف لینک بد و اجازه دهید موتور جستجو مهندسین مورد آن را می دانم به طوری که آنها می توانند خود را یافتم سایت.

شما باید تکراری و یا نازک محتوا را در سایت خود

امروزه گوگل و دیگر موتورهای جستجو هستند همه چیز در مورد دادن یک تجربه کاربر بزرگ است. اگر شما شده اند در سراسر اینترنت برای مدت طولانی به اندازه کافی شما باید بدانید که موتورهای جستجو و خوانندگان ترجیح می دهند مطالب طولانی. اگر شما استفاده می شود برای نوشتن با کیفیت بالا, طولانی, مقالات, اما شما در حال حاضر نوشتن مقالات کوتاه پایین تر رتبه بندی می تواند با توجه به مقالات کوتاه. بهترین راه این است که به رزومه نوشتن مقالات طولانی.

داشتن محتوای تکراری در سایت شما بدتر از نداشتن هر گونه محتوا در همه. قبل از انتشار هر مقاله در سایت خود همیشه آن را چک کنید برای اقتباس از آثار ادبی در یکی از بسیاری از سرقت ادبی چکرز آنلاین.

نتيجه گيری

اینها برخی از دلایل شایع چرا رتبه بندی سایت خود را می تواند حذف. انجام کارهای درست و شما قطعا دیدن رتبه بندی خود را برای رفتن به جایی که آنها قبل از.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *