[ad_1]

یک راه خوب برای وبلاگ خود در خارج وجود دارد در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فضایی است برای استفاده از دایرکتوری وبلاگ. دایرکتوری وبلاگ ها وب سایت ها که خود را دسته بندی وبلاگ ها در بسیاری از دسته های مختلف. معمولا بهترین دایرکتوری وبلاگ ها در حال ویرایش انسانی به این معنی است که هر یک را مشاهده کنید وبلاگ بررسی توسط یک فرد و نه یک ربات که تصمیم می گیرد که آیا وبلاگ ما تعلق دارد و در فهرست خود را یا نه.

در حال حاضر نه تنها دایرکتوری وبلاگ کمک کنید وبلاگ خود را به افرادی که علاقه مند در موضوع شما در مورد نوشتن اما آنها نیز ارائه, قوی, لینک, و می تواند کمک به پست های خود را دریافت رتبه در موتورهای جستجو. همچنین توجه داشته باشید که بسیاری از مردم جستجو در دایرکتوری وبلاگ به تحقیق وبلاگ ها هستند که شبیه به وبلاگ خود.

آیا من می شنوم کسی بپرسید “چه backlink?

Backlink یک لینک است که یک وبلاگ در سایت از دیگر سایت وبلاگ و یا وب سایت استاتیک. بک لینک می تواند تاثیر بزرگی بر روی رتبه وب سایت در نتایج موتورهای جستجو. این است که چرا آنها در نظر گرفته بسیار مهم است برای بهبود وبلاگ ها رتبه بندی جستجوگرها. موتورهای جستجو را با استفاده از روش خود را برای محاسبه رتبه بندی با استفاده از عوامل متعدد برای نمایش نتایج جستجو.

یکی از بسیاری از روش های است که می تواند کمک به رتبه بندی خود را برای ارسال سایت خود را به وبلاگ ها و دایرکتوری ها مقاله. من فقط رفتن به تمرکز بر روی سه دایرکتوری ها من به تازگی ارائه شده در این وبلاگ به. در یکی دیگر از پست من خواهد شد بحث در مورد دایرکتوری ها مقاله و شاید دیگر دایرکتوری وبلاگ ها..

من فقط لیست این سایت ها که من اخیرا در ماه ژوئن این سال و آسان کاربر پسند پورتال. آنها را بررسی کنید برای خودتان. به عنوان من همچنان با تحقیقات من من ممکن است پست در مورد دیگران بعد از من ارسال کنید سایت من.

Ontoplist

سایت آسان به حرکت است. این باعث نمی شود که شما احساس می کنید مانند آن است که یک “spammy سایت”من کاملا شگفت زده شده بود که سایت من ذکر شده در نمایه شد تا به سرعت. بنابراین من را تشویق به ارسال مطلب در سایت.

Blogflux

Blogflux اجازه می دهد تا شما می دانید که در صفحه اول است که آنها در حال حاضر از ویژگی های 157,056 وبلاگ. بنابراین شما هیجان زده در مورد اضافه کردن وبلاگ خود را به شماره. آنها استرس این نوع از وبلاگ ها آنها را قبول نمی کند. آن است که آسان تسلیم روند.

Blogarama

نیز ابلهانه آسان به حرکت. از آن شده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی را در یک سطح بالایی از قابلیت اطمینان. وبلاگ خود را در دایرکتوری تب که کلیک می کند و اجازه نمی دهد به شما این فرصت را به جستجو در دسته بندی های. اما من آنها آن را آسان به آنها تماس بگیرید. بنابراین من خواهد اجازه دهید آنها را می دانیم که این نسل نگران است. من مطمئن هستم از آن خواهد شد اصلاح شود.

من با استفاده از یکی از دستی من اشکال از وبلاگ سیستم مدیریت ثبت نام دایرکتوری و نام کاربری و رمز عبور به همراه خاص در وبلاگ من مشاهده کنید.

اگر شما دیگر مورد علاقه دایرکتوری وبلاگ لطفا به اشتراک بگذارید.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *