10 راز برای استخدام حق شرکت در جستجوگرها

[ad_1]

حتی اگر شما در حال مسلح با فراوانی از دانش در جستجوگرها شما هنوز هم ممکن است نیاز به خدمات حرفه ای شرکت در جستجوگرها. داشتن دانش قوی از جستجوگرها است که به سختی به اندازه کافی در برخی از موارد است. حتی اگر شما در حال انجام بهترین خود را به تلاش برای به دست آوردن یک رتبه خوب برای وب سایت خود را, شما هنوز هم ممکن است باد تا بدونم که چرا وب سایت شما است که به سادگی به خوبی انجام نمی شود. برای شروع شما باید درک کنند که وب سایت خود را به طور کامل بهینه سازی شده در تمام عناصر. نه تنها این, اما وب سایت شما باید به صورت منظم نگهداری. سئو یک فرایند مداوم است که شامل مقدار زیادی از زمان و تلاش است. به چیزهای ساده تر شما خواهد بود بهتر است با استفاده از خدمات صالح شرکت در جستجوگرها برای انجام کار را برای وب سایت خود را.

وجود دارد تعداد زیادی شرکت در جستجوگرها امروز وجود دارد بسیاری از شرکت ها قابل اعتماد و همچنین غیر قابل اعتماد هستند. بنابراین بسیار مهم است که شما انتخاب کامل شرکت در جستجوگرها. در اینجا 10 نکته مهم که شما باید نگه دارید در ذهن در هنگام انتخاب خدمات SEO:

سایت راهنمای ارزیابی

آیا شرکت در جستجوگرها شما ارائه یک سایت ارزیابی راهنمای قابل شرکت در جستجوگرها باید توانایی ارائه شما با یک تجزیه و تحلیل گسترده ای از سایت خود را در مورد رتبه بندی و طراحی ساختار. این را می توان با انجام یک وب سایت حسابرسی. در نتیجه این سایت ممیزی اجازه خواهد داد که شرکت SEO به شما ارائه یک پیشنهاد چقدر کار باید انجام شود به شما را به یک سطح معینی از رتبه بندی است. آنها باید قادر به توصیه و عیب یابی تمام جنبه های مربوط به عملکرد محتوا و طراحی است که ممکن است مانع از خواندن و یا نمایه سازی صفحات خود را.

ابزار بدانند کلمات کلیدی

چه ابزار جستجوگرها آژانس با استفاده از به دنبال کلمات کلیدی ؟ آیا آنها را تجزیه و تحلیل رقابتی بر اساس کلمات کلیدی خود را انتخاب? درک چه روش جستجوگرها آژانس با بهره گیری از برای کلمه کلیدی بررسی یا تحقیقات بسیار مهم است. آن کمک بزرگی خواهد بود اگر شما انجام خود شما به دلیل سعی و کوشش با استفاده از ابزارهای اساسی مانند انجام تحقیق کلمه کلیدی و تجزیه و تحلیل از طریق استفاده از keyword planner در گوگل AdWords است.

بک لینک به سایت

که در آن خواهد شد شرکت جستجوگرها بازگشت لینک ، بک لینک فقط به عنوان اگر نه بیشتر حیاتی در سئو از بهینه سازی در محل. شرکت جستجوگرها باید قادر باشد که برای به دست آوردن کیفیت بالا و لینک دهنده از وب سایت های معتبر است که بسیار مربوط به تو رفتگی در دیوار شما. درخواست خود را به شرکت در جستجوگرها تکنیک چه آنها استخدام برای جمع آوری بک لینک.

ساختار هزینه

قابل اعتماد شرکت جستجوگرها نمی خواهد فقط به شما یک اعلان هنگامی که آنها کشف کردن چقدر کار کرده است را شامل می شود. شارژ شما هزینه های بالا لزوما اطمینان از شما دریافت خدمات با کیفیت بالا. آن را نیز نمی اطمینان حاصل شود که این نرخ در حال نقل است که متناسب و سازگار با خدمات شما پیش بینی جستجوگرها شرکت ارائه خواهد شد. یک جستجوگرها خوب آژانس باید قادر به شما مختصر و مفید از خدمات که عملکرد و قیمت قرارداد خواهد بود بر اساس.

جدول زمانی

آیا خود را در جستجوگرها شرکت ارائه شما با یک جدول زمانی ؟ آن را از طریق کار سخت و برنامه ریزی صحیح است که نتایج را می توان در زمان. برخی از شرکت های جستجوگرها ارائه طرح بهینه سازی است که ادعا می کنند برای قرار دادن شما در صفحه اول نتایج جستجو در تنها یک ماده از 10 روز است. در واقع هیچ شرکت در جستجوگرها می تواند به شما تضمین موقعیت شماره 1 در گوگل به عنوان کوتاه به عنوان 10 روز است.

مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها را 6-18 ماه به ارائه بالا نتایج شما انتظار می رود. مطمئن شوید که شما نمی دهد به وعده های دروغین. برعکس اجتناب از خدمات جستجوگرها است که شما را با ارائه یک زمان محدود است. خوب شرکت در جستجوگرها می داند که بهینه سازی یک فرایند مداوم و آنها باید قادر به ارائه شما به طور منظم تعمیر و نگهداری, پشتیبانی از مشتری, و مناسب به روز رسانی.

روش جستجوگرها

چه استراتژی جستجوگرها خود را به شرکت در جستجوگرها استفاده کنید برای بالا بردن رتبه بندی شما? شما باید نگاه کردن برای شرکت هایی که دادن استفاده از روش های تبلیغاتی به رتبه شما در بالا در هیچ زمان. اگر استراتژی شامل هر نوع عمل نادرست مانند هرزه یا فریب موتورهای جستجوی آنلاین, سپس شما باید فورا به نوبه خود به دور.

بسیار عالی شرکت جستجوگرها قطعا به آن را ببینید که شما را نمی خواهد به قرار دادن یا گمراه کننده خدمات. نگه داشتن در ذهن که اگر آن را بر اساس استفاده از استراتژی فریبکارانه سایت شما ممکن است خارج از گوگل نمایه سازی است که قطعا منجر شود سایت شما به لیست سیاه بودن. شناخت خود را در جستجوگرها شرکت و انجام تحقیقات خود را در مورد چگونه جستجوگرها مناسب انجام شده است بسیار حیاتی در انتخاب ایده آل استوار است.

ارائه ترافیک هدفمند

آیا آنها درک تمایز میان دشت ترافیک و ترافیک هدفمند? شما را استخدام خدمات یک شرکت SEO عمدتا به دلیل این واقعیت است که شما نیاز به جذب ترافیک به وب سایت خود را. آنچه شما نیاز به ترافیک هدفمند است که می شود به شما بازدید کنندگان که ممکن است واقعا علاقه مند به خرید محصولات یا خدمات خود را. این است که بر اساس کلمات کلیدی مورد نظر خود را به منظور تولید منجر می شود.

شما نمی خواهید بی ربط ترافیک که می آید به وب سایت خود را به دلیل بی ربط کلمات کلیدی. بی حد و حصر ترافیک تنها خود را افزایش می دهد نرخ گزاف گویی (خوانندگان می رسند که در صفحه شما و بلافاصله ترک) و نه فروش. حق شرکت در جستجوگرها را ایجاد محتوای مناسب برای وب سایت خود و توزیع آن مربوط به کانال های رسانه های اجتماعی و مطبوعات (روابط عمومی). این خواهد شد به طور بالقوه منجر به بک لینک طبیعی است که افزایش کلی خود را رتبه بندی در موتور جستجو.

شفاف تحویل

شرکت در جستجوگرها حرفه ای باید یک دوره مشخص از اقدام برای رسیدن به نتایج مورد نظر در قاب زمان داده شده. آنها باید قادر به مشتری نشان می دهد چه چیزی در حال تکمیل برای ماه اول و پس از آن ماه. با این کار شما قادر خواهید بود برای تعیین اینکه چقدر کار در حال انجام است در رابطه با هزینه های خود را به شما اجازه می دهد برای تعیین بازدهی سرمایه خود را. یک طرح واضح و روشن از کار در این پیشنهاد باید در دسترس در هر زمان نشان می دهد تا چه حد از مبارزات انتخاباتی. این شامل چقدر تازه و با کیفیت بالا مطالب مرتبط آنها در حال رفتن به انتشار در وب سایت خود را در هر هفته. چگونه بسیاری از کانال های توزیع? آنچه رسانه های اجتماعی, مقاله دایرکتوری ها و وب سایت های آنها می خواهم به استفاده از برای توزیع محتوای خود را? چگونه بسیاری از روابط عمومی ارسالی? و چگونه بسیاری از لینک دهنده تولید شده? اینها مقدماتی سوالات که نیاز به پاسخ داده شده توسط شرکت در جستجوگرها خوب.

گزارش

یک گزارش جامع باید سیستم ارائه شده برای نشان دادن پیشرفت مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها و همچنین رتبه بندی وضعیت سایت. این گزارش می تواند به صورت ماهانه و یا سه ماهه. این گزارش باید روشن و مختصر با استفاده از ترکیب مناسب از گرافیک ها و متون. این خواهد بود که علامت نیمکت چگونه این شرکت در حال پیشرفت به سمت مورد نظر خود را از وضعیت رتبه بندی.

تضمین عملکرد

آیا جستجوگرها شرکت ارائه برخی از نوع تضمین مانند یک درصد افزایش در ترافیک ؟ اگر چه وجود دارد بسیاری از عوامل درگیر در مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها حرفه ای جستجوگرها شرکت قادر خواهد بود به عملکرد تضمین بر اساس سال خود را از تجربه و روش های اثبات شده.

این ملاحظات مهم شما نیاز به نگاه در هنگام استخدام یک آژانس جستجوگرها به مطمئن شوید که شما نمی ریختن پول خود را پایین تخلیه. SEO حیاتی در استراتژی بازاریابی خود را با نام تجاری بسیار قابل رویت آنلاین به بازار هدف خود و به رشد کسب و کار شما. این یک تلاش وقت گیر اما آن را بیشتر ROI در دراز مدت هنگامی که در مقایسه با دیگر گزینه های بازاریابی.

گام بعدی این است که مال شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید