10 جستجوگرها و لینک ساختمان اشتباهات

[ad_1]

اشتباه 1 – غفلت در صفحه بهینه سازی:
من فکر می کنم بیشتر مردم شروع به درک اهمیت بهینه سازی بر روی صفحه هنگامی که آن را به رتبه بندی صفحات وب خود را. با خیلی تمرکز بر روی کلمات کلیدی و لینک ساختمان هر چند اغلب می بینم مدیران با تمرکز بیش از حد به شدت در “خارج از صفحه” چیزهای بدون اینکه متوجه آنچه انجام می دهند “در” وب سایت خود را فقط به عنوان مهم است. مناسب داخلی ارتباط چگالی کلمه کلیدی LSI, تصویر, متن, هیچ, دنبال, برچسب ها, فقط به نام چند نیز بسیار مهم است برای موتورهای جستجو. وجود پلاگین های رایگان در دسترس برای کمک به شما با بسیاری از این مسائل پس از انجام علت سعی و کوشش خود و اجرای هر استراتژی نیاز بود.

اشتباه 2 – ناجور هنگامی که رتبه بندی شاقول:
بر روی هر اینترنت بازاریابی فروم و شما این را ببینید در هر زمان تنها. مردم به معنای واقعی کلمه ناجور زمانی که آنها را ببینید رتبه بندی خود را رها کردن. اغلب این است که با توجه به چیزی که ما تماس رقص گوگل. تمام وب سایت های جدید از طریق آنچه که به نام “ماه عسل” دوره که در آن وب سایت خود را رتبه بسیار خوبی در آغاز اما پس از چند هفته حل و فصل آنها در نتایج جستجو … معمولا در حد پایین رتبه, دوباره, این طبیعی است .

اگر وب سایت خود را باید سن و کاهش یافته است در رتبه بندی شما ممکن است نیاز به کار سخت تر برای دریافت موقعیت خود را, شما ممکن است نیاز به به روز رسانی مطالب خود را در اغلب موارد شما ممکن است نیاز به ساخت بک لینک و یا شما ممکن است نیاز به ارزیابی مجدد استراتژی جستجوگرها خود را. گوگل's الگوریتم در حال تغییر است بسیار غالبا این روز پس از آن's مهم برای پیدا کردن آنچه آنها می خواهند و آن را به آنها بدهد. روز از بازی های سیستم از طریق کلاه سیاه تکنیک های در حال آمدن است به پایان است.

اشتباه 3 – نوشتن برای موتورهای جستجو:
این یکی از بزرگترین اشتباهات من ساخته شده در شب و روز است. مدیران سایت در حال نوشتن وحشتناک محتوا است که کلمه کلیدی پر برای رباتها. در حالی که این مهم است که یک کلمه کلیدی خاص در ساختار مطالب خود را به طوری که موتورهای جستجو می دانید چه مطالب خود را در مورد آن بسیار مهم است که شما نوشتن برای انسان بازدید کننده برای اولین بار. برخی می گویند برای هر 100 کلمه شما باید کلمه کلیدی خود را درج یک بار. بنابراین اگر شما یک 1000 کلمه پست شما را به هدف قرار دادن کلید واژه به ماده 10 بار. من فکر می کنم این یک قاعده ی و خوب به دنبال.

مطمئن شوید که زمانی که شما به عنوان خوانده شده مقاله خود را با صدای بلند است که آن را برای تلفن های موبایل طبیعی و رباتیک مانند. همیشه به یاد داشته باشید اگر قرار دادن کلمه کلیدی خود را بیش از حد اغلب به پست های خود را طول می کشد به دور از جریان طبیعی از مقاله خود … سپس آن را انجام نمی. گوگل بستن است واقعا سخت در بیش بهینه سازی وب سایت. همیشه نوشتن را با هدف بازدید کننده انسانی در ذهن است.

اشتباه 4 – ساختمان هزاران لینک با کیفیت پایین:
من نمی توانم باور این است که هنوز هم در رفتن با همه تغییرات گوگل ساخته شده است. هنوز هم وجود دارد احمقها در خارج وجود دارد, انفجار هزاران لینک کلیک کنید برای پول خود را در سایت به امید بالا رفتن serps. من ارائه شد 10,000 لینک های رایگان روز دیگر به وب سایت من و من گفت: فرد را به اجرا و پرش. این نوع از لینک ها در حال رفتن به باید تاثیر خود را در رتبه بندی است. آن را به خونین واضح است که گوگل متنفر این نوع از لینک ها و اگر کسب و کار خود و صرفا وابسته به این نوع از استراتژی و سپس شما در حال بازی احمق بازی. یک جامد PR5 backlink از یک سایت مربوطه خواهد بود به مراتب قوی تر از یک میلیون لینک از کیفیت پایین و غیر مرتبط پیش فرض سایت است.

اشتباه 5 – آگاه نبودن از Nofollow و Dofollow:
وقتی که من اولین بار آغاز شده در این صنعت من تا به حال هیچ ایده ای در مورد این دو واژه. من ساخته شده بسیاری از لینک ها به یکی از اولین وب سایت ها و مصرف آن را برای همیشه لطفا برای به دست آوردن کشش در serps. پس از کمی بررسی متوجه شدم که تقریبا همه از من بک لینک که قرار داده شده در صفحات وب است که nofollow. نیازی به گفتن این لینک ها شد نه فقط به عنوان موثر برای رتبه بندی به عنوان لینک dofollow من مورد نیاز است. I'm نمی گویم که لینک nofollow don't باید جای خود را در واقع آن را's مهم است که تنوع در ساختار لینک های ولی اکثر لینک ها شما باید dofollow برای به دست آوردن حداکثر سود.

اشتباه 6 – انتظار نتیجه سریع:
من می دانم وقتی که من اولین بار شروع به آنلاین من انتظار می رود به ایجاد مقدار زیادی از پول نسبتا به سرعت. پسر بود من به ارمغان آورد به پایین به زمین بیش از 6 – 12 ماه. من تقریبا پرتاب در حوله در بیش از یک مناسبت به دلیل آن را بسیار خسته کننده شد تلاش برای ایجاد این چیزی که برای من کار می کنند. من ساخته شده وب سایت پس از وب سایت ساخته شده است یک جهنم از بسیاری از لینک دهنده نوشت: صدها نفر از مقالات و شرکت در تمام سایت های رسانه های اجتماعی, اما آن را فقط بود't اتفاق می افتد به عنوان سریع که من به این باور منجر به آن خواهد بود.

من متوجه شدم بعد از آن که هیچ کس باعث می شود پول آنلاین به سرعت. همه آنها باید برای قرار دادن در کار سخت است. پیشرفت شما می شود قطع اگر شما مایل به صرف برخی از پول نقد و برون سپاری بسیاری از خر خر کار می کنند اما در تجربه من انتظار پول را بسیار به سرعت آنلاین معمولا با این نسخهها کار بر علیه شما در دراز مدت است. میزان شکست بالا است چرا که مردم در پیدا کردن این راه سخت.

اشتباه 7 – نه سازگار بودن:
اگر شما جدی در مورد ساخت آنلاین پول, سپس شما باید مطابق هر روز با تلاش های خود را. این می تواند بزرگترین مانع برای بسیاری از آن تقریبا برای من بود. شما می توانید کار بسیار سخت برای به دست آوردن رتبه بندی موتور جستجو بالا برای یک کلمه کلیدی خاص اما حتی پس از این واقعیت شما هنوز هم باید به طور مداوم خود را با تلاش دیگر رقبای خود پیشی شما نسبتا به سرعت. همه چیز شما را در رابطه با کسب و کار آنلاین شما باید سازگار باشد. شما باید با قرار دادن کار در هر روز اگر شما برای دیدن نتایج شما're پس از. بروید بخوانید جف اولسن's “اندکی لبه” و تمرین آنچه که شما یاد بگیرند.

اشتباه 8 – نه تنوع لینک خود را در ساختمان:
خود را به ساختمان پیوند نگاه, طبیعی, it's مهم برای به دست آوردن بک لینک از بسیاری از منابع مختلف. بک لینک از دایرکتوری ها مقاله و دیگر اماکن برای مثال به نظر نمی آید و می تواند صدمه دیده خود را رتبه بندی. شما نیاز به دریافت لینک از سایت های رسانه های اجتماعی, مقاله دایرکتوری ها و وبلاگ ها و نظرات وبلاگ و انجمن ها و غیره. تنوع لینک خود را در ساختمان طبیعی به نظر می رسد و شما می توانید جلوتر از رقبای خود را در نتایج جستجو. به طور طبیعی خوب سایت را دریافت لینک از بسیاری از مکان ها و نه فقط یک یا دو.

اشتباه 9 – گرفتن پیج رنک بالا لینک کلیک کنید:
هر روز شما در حال backlinking شما باید به دنبال به جای لینک خود را بر روی وب سایت روابط عمومی بالا. گوگل ارزش لینک های قرار داده شده در بالاتر وب سایت روابط عمومی به صورت تصاعدی بالاتر از پایین وب سایت روابط عمومی. این لینک ها بدیهی است که سخت تر برای دریافت, اما این دقیقا همان نقطه است. سخت تر از آن است برای به دست آوردن لینک های با ارزش تر که لینک شده است به احتمال زیاد. این است که چرا این همه فشار دکمه های نرم افزاری است که می تواند به شما هزاران لینک ها تلخه. شما نمی خواهد آمد در سراسر برنامه نرم افزاری است که به شما می شود با کیفیت بالا بک لینک با فشار یک دکمه هر کسی که به شما می گوید متفاوت هستند یا دروغ گفتن و یا آنها're کودن.

اشتباه 10 – به روز رسانی مطالب خود را اغلب به اندازه کافی:
بدیهی است که بیشتر با کیفیت بالا, بک لینک با اشاره به مطالب خود را بالاتر رتبه بندی موتور جستجو خواهد بود. بعد از آن شما می توانید مقدار زیادی از ترافیک رایگان. در حالی که این رویکرد اساسی که همه به صعود serps راه دیگری وجود دارد. گوگل را دوست دارد وب سایت هایی که اغلب به روز رسانی. من ساخته شده یک وب سایت است که تعداد بسیار کمی از بک لینک با اشاره به آن که مرا از 10 ، 000 بازدید کننده در ماه از موتورهای جستجو است. دلیل این دلیل است که من به طور منظم به روز شده مطالب من.

من مدیران صرف وقت بسیار ساخت بک لینک برای وب سایت خود را هر روز. این البته مهم است اما اگر آنها در واقع صرف یک ساعت در هر روز نوشتن یک پست جدید برای وب سایت خود را, آنها را به مراتب بیشتر دریافت ترافیک بیشتر پایین خط. من می دانم که این آثار چون من با استفاده از این روش چند بار در گذشته است. با تمام پاندا's و پنگوئن ها در مورد این روز من پیدا کردم وب سایت من به دست آوردن رتبه های بالاتر به سادگی از آنجا که من همیشه مطالب تازه در سایت من. اگر شما نمی خواهید به نوشتن در هر روز و سپس نوشتن حداقل 3 بار در هفته آن کمک می کند.

[ad_2]

Source by Declan O Flaherty

دیدگاهتان را بنویسید