10 بهینه سازی موتور جستجو (SEO) راهنمایی برای مبتدیان

[ad_1]

1. هرگز هیچ SEO

هیچ SEO به معنی بسیار محدود بازدید کنندگان به وب سایت خود را. اگر شما پیاده سازی SEO موتورهای جستجو نمی تواند رتبه وب سایت خود را با کلمات کلیدی مرتبط. آنها حتی ممکن است شاخص وب سایت برای ماه می باشد. ترک شما حلق آویز در اطراف در حال انتظار برای ترافیک است که هرگز به نظر می رسد.

2. در صفحه و خارج از صفحه جستجوگرها مورد نیاز

شما نمی خواهد برای رسیدن به موفقیت های بزرگ و بدون انجام آنها را هر دو. بسیاری استدلال می کنند on-page SEO و off-page SEO فقط به عنوان مهم به عنوان هر یک از دیگر. سایت شما می تواند در بهینه سازی و رتبه بندی اما خارج از صفحه می توانید آسمان موشک ترافیک و سایت خود را با اقتدار (یکی دیگر از عوامل کلیدی برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو).

3. را ترک نمی کند SEO برای یک روز دیگر

سریعتر شما شروع به بهتر از آن خواهد بود. ترک آن را برای زمان دیگری به این معنی صفحات بیشتر برای بهینه سازی و ترافیک کمتر ضربه زدن به سایت. بدون تگ ALT / تصویر برچسب ها / headlining را فاجعه طلسم به صحبت را طول می کشد روز/هفته/ماه به صورت دستی.

4. می دانم که رقابت خود را

می دانید که در آن آنها در حال رتبه بندی و برای چه کلمات کلیدی. دانستن این شما را قادر به رقابت با آنها. بدون دانستن این هستند که کورکورانه رفتن در مورد کسب و کار خود و استفاده از کار خود را که آنها در حال حاضر انجام می شود به افزایش وب سایت خود را بالاتر است.

5. هرگز فکر می کنم خود سایت به پایان رسید

اگر شما می خواهید آن را به رتبه بالاتر در SERPS شما نیاز به اضافه کردن مطالب جدید و بهبود سایت در هر ماه. ایجاد محتوای جدید به معنی رباتها گوگل را جستجو سایت به طور منظم و به روز رسانی خود را نمایه سازی.

6. می دانید چرا وب سایت دریافت جریمه

مسائل شناخته شده هستند فقیر محتوا استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی آگهی سنگین صفحات با کیفیت پایین, بک لینک در میان بسیاری از چیزهای دیگر. تحقیق چگونه به خلاص شدن از شر این مجازات به عنوان موتورهای جستجو کاهش خواهد یافت سایت خود را در رتبه بندی و اجازه نمی دهد آن را به عقب تا زمانی که این مشکلات حل شد.

7. نه کپی کردن مطالب

اگر گوگل فکر می کند (می داند) مطالب خود را کپی آن را به جمع و جور کردن این صفحه و یا بدتر از کل سایت. بسیاری از تصاویر امروزه کپی رایت بنابراین آگاه باشید هنگامی که با استفاده از این تصاویر به عنوان یک لایحه می تواند راه خود را). اگر با استفاده از محتوای دیگری که در آن همیشه اذعان منبع اصلی.

8. وبلاگ

اگر شما به وبلاگ شما اضافه ارزش مهمتر از همه. اما در مرحله دوم آن می افزاید: مطالب جدید به سایت خود ، کلمات کلیدی جدید مناطق و مردم به دلیل به سایت شما مراجعه کنید.

9. استفاده از جستجو در گوگل کنسول

جستجو کنسول شما را قادر به پیدا کردن آنچه که ترافیک شما در حال حاضر در حال گرفتن و برداشت چگونه بسیاری از شما در حال گرفتن و برای چه کلمات کلیدی. این یک ابزار بسیار قدرتمند برای اندازه گیری ترافیک وب سایت.

10. تنظیم و درخواست برای بررسی, در گوگل صفحات کسب و کار

گوگل صفحات کسب و کار می تواند کمک به شما رتبه شماره 1, حتی اگر وب سایت خود را شماره یک برای خاص جستجو. این یک ابزار فریبنده ترین مشاوران جستجوگرها / شرکت نگه داشتن به خود را دارند. آن آسان به راه اندازی و بزرگ برای جستجوی محلی.

من می تواند برای حدود 100 پست. اما در هفته های آینده من جدا کنید هر بخش و رفتن به جزئیات خیلی بیشتر در مورد انجام و نه در جهان جستجوگرها. این همه در مورد انجام اصول اولیه و سپس اجرای استراتژی های خود را. تماشای این دقت و سپس تنظیم آنچه شما انجام می دهند. SEO بسیار وقت گیر است اما مزایای بسیار سنگین تر بودن این گزینه از انجام هر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید