۱۲۰ هزار عدد داروی قاچاق و کمیاب در سلماس کشف شد

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده سپاه سلماس از انهدام باند قاچاق محموله بیش از ۱۲۰ هزار عدد قرص و داروی کمیاب در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علیرضا مدنی در گفت و گو با ایسنا گفت: در پی کسب خبری مبنی بر ورود محموله بزرگ داروهای خاص و ملزومات پزشکی از نوار مرزی این شهرستان به کشور، موضوع به سرعت سرلوحه کار نیروهای سپاه سلماس قرار گرفت که با انجام هماهنگی‌های لازم با مراجع قضایی و سلسله اقدامات پیچیده شناسایی و اطلاعاتی توسط یگانهای اطلاعات و عملیات پایگاه اطلاعاتی شهید ابراهیمی سپاه سلماس، نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شهرستان در یک اقدام غافلگیرانه اقدام به انهدام باند مذکور و کشف ۱۲۰ هزار عدد قرص و داروی کمیاب از این باند شدند.

وی با اشاره به اینکه هدف قاچاقچیان فروش این داروها در بازارهای غیررسمی داخل کشور بود، اظهار کرد: در این راستا ۲ نفر از قاچاقچیان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده سپاه سلماس خاطرنشان کرد: نوارمرزی سلماس در سایه توجهات خداوند متعال و تلاشهای شبانه روزی نیروهای سپاه و مجموعه نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان، یکی از امن ترین قسمت های مرزی آذربایجان غربی است.

گفتنی است؛ از آغاز بیماری کرونا در سطح کشور، پاسداران گمنام امام زمان در سپاه سلماس موفق به انهدام ۴باند قاچاق دارو، ملزومات پزشکی، ماسک و مواد ضدعفونی در سطح شهرستان در طول این مدت شده اند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید