یعنی وابسته به صدای آژیر است

در واقع ابتدا باید نیاز خود از ردیاب خودرو یا جی پی اس ماشین را بدانید. در واقع بدون وجود چیپست ، GPS ماشین کارایی ندارد . در زمانی که خودروی شما در محلی است که آنتن ندارد ، GPS خودرو دچار مشکل و ضعف ارتباطی می شود . ذخیره سازی عکس با توجه به موقعیت خودرو از ویژگی های جی پی اس خودرو دوربین دار است . این سیستم شبکه ای ماهواره است که کره زمین را تحت نظر دارد و موقعیت های جغرافیایی را مشخص می کند.

ردیاب خودرو، دریافت موقعیت مکانی متحرک و ارسال آن در بستر ارتباطی تعریف شده به سرور مرکزی میباشد. و بر روی نقشه جغرافیایی بازیابی و نمایش داد.(همانطور که از آن نام آن پیداست به صورت آفلاین می باشد. ردیاب شخصی ir204 با استفاده از ماهواره های جی پی اس مختصات دقیق را بر روی نقشه نمایش می دهد. ردیاب شخص ir204 ایران جی پی اس برای افراد سالمند، کودکان، پرسنل و…

ردیاب شخصی ایران جی پی اس با سایز کوچک که حدودا هم اندازه یک قوطی کبریت است وسیله ای مناسبی برای ردیابی و شنود صدای افراد است. ردیاب خودرو یا gps ماشین که به صورت شارژی کار می کند و قبل از استفاده توسط شارژر مخصوص تغذیه می شود که بسته به نوع و عملکرد، ساعت ماندگاری باطری ردیاب ماشین متفاوت است.

نصب جی پی اس های سیمی که از برق ماشین تغذیه می کنند دشوارتر بوده و از طرف دیگر نمی توان آن ها را به سادگی از یک ماشین به اتومبیل دیگر منتقل کرد. خرید ردیاب یا جی پی اس خودرو محدودیت هایی از لحاظ اخلاقی دارد، یعنی شما نمی توانید بدون اطلاع راننده ردیاب را در خودرو نصب کنید زیرا وارد حریم شخصی دیگران می شوید. مسئله دیگری که در خرید gps خودرو مهم است ، داشتن اطلاعات در مورد قیمت gps ماشین می باشد .

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد gps مانیتور خودرو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید