گنجینه بهداری رزمی ناجا در دوران دفاع مقدس گردآوری می‌شود

[ad_1]

معاون بهداد ناجا از گردآوری و ثبت خاطرات و تجربیات کادر درمان نیروهای سه گانه ژاندارمری، کمیته و شهربانی در دوران دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش ایسنا سردار محمد رضا حسینی با اشاره به دستاوردهای ارزشمند کادر درمان ناجا در بهداری رزمی دوران دفاع مقدس اظهار کرد: تا قبل از ادغام نیروهای سه گانه ژاندارمری، کمیته و شهربانی و تشکیل ساختار ناجا، بهداری این نهادها در کنار بهداریهای ارتش، سپاه و سایر نهادهای امدادی نقش به سزایی در خدمت به رزمندگان دوران جنگ تحمیلی ایفا کردند.

معاون بهداد ناجا گفت: بهداری کل ناجا متشکل از شهربانی، ژاندارمری و کمیته در قالب حضور پزشکیاران، امداگران و بهیاران از جان رزمندگان ناجا و سایر رزمندگان حراست و پشتیبانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به این که تاکنون اقدامی در زمینه مستندسازی خدمات ارزشمند بهداری رزمی نیروهای سه گانه ژاندارمری، کمیته و شهربانی صورت نگرفته است، از اهتمام این معاونت به گردآوری و تدوین دستاوردها و تجربیات بهداری این نهادها در دوران دفاع مقدس خبر داد.

سردار حسینی‌، گردآوری و ثبت گنجینه بهداری رزمی نیروهای سه گانه ژاندارمری، کمیته و شهربانی را نوعی ادای دین و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای کادر درمان ناجا دانست و تصریح کرد: تجارب و دستاوردهای بهداری رزمی در هر دورهای برای نسلهای آینده سودمند و قابل بهره برداری بوده و سبب افزایش بهره وری کادر درمان خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید