گرفتن لینک های مرتبط از جستجوگرها مشارکت

[ad_1]

بدون شک وجود دارد که لینک های ورودی هستند با نفوذ ترین جزء در هنگام ساخت یک وب سایت's مقام – بالاتر از سایت سازمان بهتر از آن رتبه را با موتورهای جستجو به ویژه ماهی.

با این حال طبیعی و لینک مربوطه ساختمان مهم تر از گرفتن بی ربط بد لینک کلیک کنید. که's همین دلیل بهترین راه برای گرفتن لینک به وب سایت خود را با همکاری با دیگر وب سایت های مشابه و یا مرتبط با موضوع را به عنوان مال شما; من صحبت کردن در مورد لینک های متقابل که در واقع بد برای وب سایت خود را's رتبه بندی به جای داشتن یک شریک صاحب وب سایت های مشابه و یا مرتبط با موضوع را به عنوان مال شما با قرار دادن یک لینک به وب سایت خود را در یکی از صفحات محتوا است که در آن ارزش نهفته است.

ماهی می دهد ارزش بزرگ برای یک لینک از یک صفحه در یک سایت از همین موضوع به عنوان وب سایت های مرتبط بودن. لینک از یک صفحه لینک باید مقدار کمی از آن در است بدیهی است که ساختمان پیوند مصنوعی است اما یک لینک از یک صفحه محتوا نشان می دهد که یک رابطه واقعی از چیزی از ارزش واقعی.

پیوند ساختمان شروع می شود و با محتوای عالی

در پاسخ به یک وب مستر,'s سوال در مورد نحوه ساخت لینک بدون ایجاد محتوای عالی, مت پیشنهاد شده است که شما نیاز به محتوای عالی به منظور ساخت عالی لینک کلیک کنید: “شما می خواهید برای ایجاد محتوای بزرگ و ایجاد محتوای بزرگ است که اغلب آنچه شما به ارمغان می آورد [organic ] لینک کلیک کنید. “به خاطر داشته باشید:

شما می خواهید برای ساخت واقعا شگفت آور محتوای بزرگ. اگر شما می خواهید برای برتر بودن از رقبای خود شروع به تلاش های خود را با انتشار محتوا است که راه بهتر از ایشان.

فقط انتشار محتوای بزرگ است't به اندازه کافی – شما همچنین نیاز به هوشمند, جستجوگرها, اجتماعی و توسعه استراتژی برای رسیدن به موفقیت

لینک متقابل
صندوق پستی من است به طور مداوم آب گرفتگی با درخواست های بی پایان از مدیران سایت درخواست تبادل لینک. روشن: ساختمان example.com/link.html صفحات انجام خواهد شد هیچ چیز برای رتبه بندی خود را. گوگل تخفیف این لینک های خروجی و به طور جدی د-وزن لینک های ورودی.

هزینه / سود: Don't شرکت در این استراتژی و don't بازی fool's بازی از سرعت جدا شد و به آنها ظاهر می شود به عنوان یکی از راه لینک کلیک کنید; آن's یکی دیگر از spammy سیگنال که برنده't خود را دور. توسعه روابط با دیگر ادراک مدیران و تجارت لینک های درون صفحات هنگامی که وجود دارد,'s معنایی ارتباط. پورتال خبری غالبا نشانه این نوع همکاری می پردازد.

مجازات سطح خطر: کم است.

به یاد داشته باشید, ساختمان پیوند ثابت است روند رو به رشد. یکی از دلایل به مانند پیوند baiting است زیرا آن's سرگرم کننده و خلاق است. پیدا کردن چیزی است که شما لذت بردن از ایجاد و استفاده از آن به عنوان یک روش برای درایو های دریافتی لینک کلیک کنید. که راه پیوند ساختمان را بخشی از زندگی روزمره خود و نه دیگری غیر واقعی بازاریابی با وضوح.

پیدا کردن صاحبان وب سایت به همکاری با این وب سایت در موضوع مشابه به عنوان مال شما است که همیشه ساده است. وجود دارد اما یک شرکت است که من همکاری با کسانی که به من دسترسی به لیست تمام وب سایت خود را. آنها را به یک وب سایت در مورد هر دسته شما می توانید از فکر می کنم و آنها لینک به وب سایت خود را از محتوای خود صفحات. واقعا خوب قسمت این است که آنها یک پیوند ساختمان شرکت در همه آنها یک شرکت نرم افزاری است که اتفاق می افتد به وب سایت های با محتوای محصول خود را مناسب.

من از آنها پرسیدم اگر من می تواند نوشتن و به اشتراک گذاری خود برنامه مشارکت با دیگر SEOs و به توافق. در زیر لینک از وب سایت شما می توانید با شریک است. شما احتمالا پیدا کردن یک گروه مربوطه برای وب سایت خود را زیرا آنها بیش از 100 محصول تم. من را با این حال شما هشدار می دهند که همکاری خود را با الزامات سختگيرانه اما اگر شما صادقانه در مورد ایجاد یک مشارکت واقعی به جای انجام سریع ساختمان پیوند, آن است که بسیار با ارزش است. من بیش از 2000 مربوطه لینک دائمی از آنها از بسیار آموزنده مطالب صفحات.

همه این دسته بندی ها را می توان در یافت:
http://www.academy-software.com/academy-software-partner-sites.html

[ad_2]

Source by Juan Cabrera

دیدگاهتان را بنویسید