گردآوری نوشته‌های کودکان و نوجوانان پیرامون دفاع مقدس

[ad_1]

ایسنا/فارس معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برگزاری مسابقه «نویسنده کوچولو» ویژه کودکان و نوجوانان در این استان خبر داد و گفت: بخش ویژه این مسابقه به نوشته‌های کودکان و نوجوانان از دفاع مقدس اختصاص دارد.

مهدی امیدبخش، چهارشنبه ۱۸ تیر در جمع خبرنگاران با گرامی‌داشت چهلمین سالگرد آغاز هشت سال دفاع مقدس گفت: همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس، مؤسسه فرهنگی و هنری آوای یار مهربان با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مسابقه «نویسنده کوچولو» را برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: این مسابقه ادبی در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای خلاق کودکان و نوجوانان در زمینه نویسندگی برگزار خواهد شد.

امیدبخش بیان کرد: بخش ویژه این مسابقه به نوشته‌های کودکان و نوجوانان از دفاع مقدس اختصاص دارد؛ این بخش در راستای آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان با دفاع مقدس و ارزش‌های آن افزوده شده است.

وی بیان کرد: کودکان و نوجوانان ۹ تا ۱۲ علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه باید آثار خود را حداکثر تا ۳۱ تیرماه جاری در یک صفحه ورد، به شماره ۰۹۹۲۷۹۷۸۲۸۵ در واتساپ یا به رایانامه  [email protected] ارسال کنند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: همچنین علاقه‌مندان جهت آگاهی بیشتر می‌توانند به آدرس avaye.yare.mehraban در اینستاگرام مراجعه کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید