[ad_1]

ایسنا/ایلام رئیس کمیته امداد منطقه یک ایلام از کمک‌های افراد خیّر و نیکوکار این شهرستان به تعداد 220 خانواده نیازمند این شهرستان در مواجهه با ویروس کرونا خبر داد.

«حمید احمدی» اظهار کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا، 165 خانواده از این تعداد  که دارای فقر شدید بوده اند کمک های نقدی به ارزش بیش از 30 میلیون تومان به منظور خرید و تهیه اقلام بهداشتی و محافظتی که اعتبار آن از سوی افراد نیکوکار تأمین شده پرداخت شده است.

وی گفت: برای 55 خانواده نیز اقلام و بسته های بهداشتی  تهیه شده که ارزش هر بسته حدود 50 هزار تومان بوده و اعتبار این اقلام نیز از سوی خیرین تأمین شده است.

رئیس کمیته امداد منطقه یک ایلام با اعلام اینکه کمک به مددجویان تحت حمایت این منطقه در رابطه با مواجهه با ویروس کرونا همچنان ادامه دارد، افزود: در نظر داریم در روزهای آینده نیز با مشارکت خیرین به تعداد 150 خانواده که دارای فقر شدید هستند نیز کمک نقدی یا توزیع بسته های بهداشتی صورت گیرد.

احمدی تصریح کرد: علاوه بر این قبلا نیزبه تعداد  500 خانواده مددجو در رابطه با ویروس کرونا کمک مالی صورت گرفته که در این زمینه نیز مبلغ 50 میلیون تومان از محل اعتبارات امداد در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Posted in متفرقه


Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *