کمپین اینترنتی فلسطینی‌ها علیه هماهنگ‌کننده عملیات کابینه رژیم صهیونیستی

[ad_1]

ده‌ها هزار کاربر فلسطینی فیسبوک با کمپین اینترنتی فعالان کرانه باختری برای تحریم صفحه شخصی هماهنگ‌کننده عملیات کابینه رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینی‌ها همراه شدند.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، در این کمپین از تمامی کاربرانی که صفحه شخصی “کمیل ابو رکن”، هماهنگ‌کننده عملیات کابینه رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینی‌ها (از اعراب اسرائیلی) را دنبال کرده‌اند، خواسته شده آن را لغو کنند.

از میان حدود ۷۰۰ هزار دنبال‌کننده صفحه ابورکن، ده‌ها هزار کاربر فیسبوک و دنبال‌کننده این صفحه از کمپین تحریمی استقبال کرده‌اند.

معمولا در صفحه شخصی ابورکن که به زبان عربی است، خبرها و اطلاعیه‌هایی از فعالیت‌های رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینی از جمله ساعات کار ایست‌ها و گذرگاه‌ها و راه‌های دریافت مجوز ورود به اراضی اشغالی برای کار یا درمان منتشر می‌شوند.

شرکت‌کنندگان در این کمپین معتقدند، ابورکن تلاش می‌کند با سوءاستفاده از نیازهای فلسطینی‌ها چه کاری و چه درمانی، در صفحه خود چهره اشغالگران اسرائیلی را پاکسازی و تطهیر کند.

برخی فعالان بر این باورند، تایید مطالبی که این هماهنگ‌کننده در صفحه خود به اشتراک می‌گذارد، به معنای حمایت از جنایات ارتش رژیم صهیونیستی و اقدامات آن در نقض حقوق فلسطینی‌ها بوده و یکی از اشکال عادی‌سازی روابط با این رژیم است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید