کمبود منابع مالی، تجهیزات و پرسنل؛ مشکلات بیمارستان آیت‌الله العظمی بروجردی(ره)

[ad_1]

ایسنا/لرستان رئیس بیمارستان آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) گفت: کمبود منابع مالی، تجهیزات و پرسنل مشکلات این بیمارستان است.

بهزاد خوش‌مست در جلسه پدافند زیستی بروجرد که امروز یکم تیرماه در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: بیمارستان آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) با ۲۳۰ تخت فعال و ۴۵۰ پرسنل با مشکلاتی روبرو است.

وی تصریح کرد: در این مرکز درمانی پذیرش بیماران کرونایی در بروجرد، با کمبود دارو، تجهیزات و منابع مالی روبرو هستیم.

این مسئول تصریح کرد: تاکنون ۴۰ نفر از کادر درمانی این بیمارستان به بیماری کرونا مبتلا شده و ۱۷ نفر از آن‌ها به همین دلیل در مرخصی به سر می‌برند که این امر موجب نارضایتی بیماران شده است.

رئیس بیمارستان آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) خاطرنشان کرد: این بیمارستان باید ۱۰ پزشک عمومی داشته باشد در حالی‌که فقط ۵ پزشک عمومی دارد.

خوش‌مست اضافه کرد: خستگی مفرط همکاران، کمبود نیروهای خدماتی، پشتیبانی و انتظامی از دیگر مشکلات این بیمارستان است که موجب ایجاد مشکلاتی در زمینه خدمات‌رسانی به بیماران شده است.

وی بیان کرد: این بیمارستان در زمینه سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی مشکلاتی دارد که باید هرچه سریع‌تر مرتفع شود و دوربین مدار بسته نیز باید در این بیمارستان نصب شود.

محمدی مسئول دفتر عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: نمونه گیری از افراد مشکوک در بروجرد انجام نمی‎شود و به خرم‎آباد ارسال می‎شود.

وی تصریح کرد: اگر نمونه‎گیری در خود شهرستان انجام شود جواب آن زودتر داده خواهد شد و افراد مشکوک تکلیفشان مشخص می‎شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Posted in متفرقه


Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *