[ad_1]

چه کلید واژه ابزار گوگل? آن است که احتمالا محبوب ترین رایگان تحقیق کلمه کلیدی ابزار تحلیلی در اینترنت. دوم آن است که خوب و فشرده و قابل اعتماد راه برای تحقیق ممکن است کلمات کلیدی خود را در اینترنت تلاش های بازاریابی خود را بر اساس صفحه اصلی کسب و کار اینترنتی.

شما ممکن است بپرسید که چرا چنین ابزاری می تواند به صورت رایگان ارائه شده توسط گوگل ؟ ساده است. گوگل در حال حاضر بزرگترین و محبوب ترین موتور جستجو در اینترنت است. به این ترتیب, آنها incented تا شما را به ادامه با استفاده از موتور جستجوی خود. چه راهی بهتر از ارائه یک ارزش ابزار تحقیقات کلمه کلیدی به صورت رایگان به شما ارائه با اطلاعات در مورد آنچه کلمات کلیدی مردم در حال چک کردن در گوگل!

انجام تحقیقات کلمه کلیدی کمک خواهد کرد که شما تعیین کلمات کلیدی موثر برای بازاریابی اینترنتی خود را و می تواند به طور چشمگیری بهبود نسل سرب خود را يافته. هنگامی که مردم نوع را در جعبه جستجو بر روی هر موتور جستجو, آنها معمولا به دنبال چیزی خاص است. اگر آن اتفاق می افتد به در محصول یا خدمات خود را در منطقه هدف شما این است به آنها را به بازدید از وب سایت خود را. کلمات کلیدی چنین یک جزء مهم در گرفتن این اتفاق می افتد. (البته جنبه های دیگر مانند نام تجاری شخصی ارتباط ساختمان و البته… اعتماد!).

برای رسیدن به کلید واژه رایگان ابزار گوگل, قرار دادن https://adwords.google.com/ در مرورگر خود را. این که آیا شما یک تازه کار یا یک متخصص آغاز خواهد شد به طور کلی تصمیم گیری در چند موضوعات و نوشتن یک لیست از کلمات کلیدی ممکن است و عبارات کلیدی. کلمات کلیدی تک بکشد تا طیف گسترده ای از نتایج در حالی که خاص 4 تا 7 کلمه و عبارات را بکشید تا بیشتر دقیق طیف وسیعی از نتایج. بسیاری از زمان این رقابت ها به صورت گسترده ای از کلمات کلیدی بالا خواهد بود. برای جذب ترافیک بیشتر به سایت خود را, آن است که اغلب مفید تر برای استفاده دقیق عبارات کلیدی.

هنگامی که شما به برق وصل کردن کلمات کلیدی از لیست خود را انجام تحلیل های اساسی در نتایج جستجو یک کلمه در یک زمان. بهترین ترکیب به دنبال یک رقابت کم و سطح مناسب و معقول و یا سطح بالای جهانی جستجوهای ماهانه. شما همچنین می توانید نگاه کنید در محلی جستجوهای ماهانه.

می گویند شما می خواهید برای بررسی از یوتیوب در گوگل کلید واژه رایگان ابزار. با تایپ کردن در “یوتیوب بازاریابی” در کلمه یا عبارت در کادر جستجو و کلیک بر روی جعبه جستجو لیستی از عبارات کلیدی خواهد بود گسترده شروع با انتخاب خود را از “یوتیوب بازاریابی”. رقابت در سطح متوسط بنابراین بد نیست. جهانی جستجو ماهانه نشان به عنوان 14 ، 800 زمین خیلی خوب تعداد. در حال حاضر شروع به اسکرول کردن لیست.

نهم عبارت لیست است که “پول در یوتیوب”. نوار سبز نمودار نشان می دهد که واقعا سطح پایین رقابت. بزرگ. جهانی جستجو ماهانه است 33,100 تا بیش از دو برابر جستجوهای اصلی خود را جستجو کلید واژه. این نشان می دهد یک انتخاب بهتر برای کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید.

شما ایده را دریافت کنید. انجام برخی از تحقیقات بیشتر و شما می آیند تا با برخی از واقعا موثر کلید واژه انتخاب به برق وصل کردن به جنبه های مختلف بازاریابی اینترنتی خود را با استفاده از کلید واژه رایگان ابزار گوگل برای خود صفحه اصلی مبتنی بر اینترنت کسب و کار.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *