کلید واژه ابزارهای جستجو لیست داغ

[ad_1]

پیدا کردن کلمه کلیدی که موتور جستجو ابزار شما می خواهید به استفاده از آسان است اگر شما می دانید که به کجا نگاه. کلمات کلیدی بسیار مهم است و پیدا کردن آنهایی که سمت راست هستند بسیار مهم است اگر شما به دنبال استفاده از مقاله نوشتن به عنوان ابزار اصلی خود را در موتور های جستجو بهینه سازی. بنابراین برای کمک به شما در جستجوی خود را برای بهترین ابزار کلیدی در اینجا این است که کوتاه و در عین حال مهم لیست شما باید در نظر بگیرید.

1.سامورایی بازار – زمانی که آن را تقریبا یک سال و نیم پیش آن را فقط یک ابزار تحقیقات کلمه کلیدی آن را فراتر رفته است که حتی اگر تمرکز اصلی آن است که هنوز تحقیقات کلمه کلیدی. همچنین شایان به ذکر است این واقعیت است که تمام به روز رسانی در آمد رایگان, شما فقط مجبور به پرداخت یک بار که شما آن را خریدم و داده های آن را می دهد عالی است و کاملا مفید است.

2.ردگیر کلمه – آزاد نیست, اما شما می توانید یک دوره آزمایشی رایگان از 7 روز اگر شما مشغول شما می توانید تا پایان با یک شمع بسیار اطلاعات مفید و نه خود را پرداخت هزینه های بالا. همین حالا آن را دانلود کنید تا زمانی که شما آماده به صرف مقدار زیادی از زمان با استفاده از آن!

3.seocentro – این یک ابزار رایگان استفاده می کنید آنلاین. شما سریع داده ها. آن را به شما می دهد تعداد صفحات رقابت و آنها را قابل کلیک در یک *تمرین پایین* شیوه است. این سایت همچنین دارای رتبه خوب جستجوگر بیش از حد.

4.دیجیتال نقطه رتبه-جستجوگر. با این یکی شما می توانید (لازم نیست) قرار دادن یک قطعه از کد و به دور می روید. شما می توانید نگاه کردن هر سایت و دیدن جایی که آنها ایستاده با یاهو. این بسیار مهم است از یاهو در نهایت مجوف و فروخته شده به گوگل. مثل من گفت: b4 خیلی زود گوگل خود را همه چیز و آنها را برادر بزرگ.

5.چگالی کلمه کلیدی Checker – این رایگان چگالی کلمه کلیدی جستجوگر شما می توانید اضافه کردن به Google خود ویدجت. آن را به شما می دهد بسیار زیادی از داده ها. آن را واقعا کمک می کند تا شما نسبت به چگالی کلمه کلیدی بهینه برای مجموعه ای از واژه های کلیدی. می آید از SEO Chat.

6.یکی دیگر از Digital point tool – این ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بررسی موتور های جستجو (در حال حاضر حمایت از یاهو و MSN) برای رتبه بندی موتور جستجو و ردیابی این رتبه بندی از لحاظ تاریخی این بسیار مهم است زمانی که بازاریابی وب سایت خود را(بازدید کنندگان).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید