کلمات کلیدی تو رفتگی در دیوار و تحقیقات بازار

[ad_1]

اهمیت پژوهش

اگر شما در حال رفتن به انجام هر کمپین تحقیقات حیاتی برای موفقیت آن است. این بدان معنی است که شما باید بدانید که چگونه برای تحقیقات خود مخاطبان و کلمات کلیدی خود را و همچنین باید یک ایده روشن از آنچه مربوط به تو رفتگی در دیوار است. تنها پس از آن شما در حال رفتن به تجربه بسیار موفقیت بیشتر و بهره وری در تو رفتگی در دیوار کسب و کار.

اجازه نوشتن پیدا کردن تو رفتگی در دیوار

با این حال قطعه از مشاوره به تازه نیست به نگرانی بیش از حد در مورد تو رفتگی در دیوار. در عوض هنگامی که شما شروع به نوشتن صفحات خود را برای ساخت وب سایت خود را به سادگی خالی سر خود را و فقط بنویسید. تو رفتگی در دیوار خود را بدون شک از طریق نشان می دهد راه را یک الماس می درخشد زمانی که جلا.

دلیل این است که به شما در حفظ و نوشتن دو چیز را سطحی. اولین چیزی است که شما واقعا پرشور در مورد و دوم خواهد بود برای شما تصمیم می گیرید اگر شما می توانید جمع اوری شجاعت به چوب با این “پرشور اما به ظاهر وظیفه دلهره آور” بیش از بلند مدت.

مشکلات شما ممکن است روبرو

حتی مسائل کوچک را تست شجاعت خود را. برای مثال, شما ممکن است با آن مواجه چگونه برای به دست آوردن چیزی مناسب با استفاده از یک کلمه کلیدی است.

می گویند اگر شما یک جستجو برای کلمات کلیدی دم بلند مانند “چگونه برای ساختن آنلاین پول از خانه” و واژه ابزار گوگل به شما نشان می دهد که وجود دارد یک تعداد معینی از خوب جستجوهای ماهانه و هنوز بسیاری از سایت های رقیب و سپس آن را خوب است برای استفاده مناسب است ؟

همچنین هنگامی که شما شروع به نوشتن مطالب خود را, آیا شما مجبور به استفاده از عبارت کلی “چگونه برای ساختن آنلاین پول از خانه” و یا می تواند شما را فقط با استفاده از کلمات در عبارت? برای مثال اگر شما به استفاده از ” پول ” خود را در آن در عرض های مختلف عبارت چگونه شما می دانید که پول یک کلمه کلیدی خود را در آن?

ممکن است پاسخ

اگر گوگل ابزار نمایش تعداد زیادی از جستجوهای خود را برای مدت و کمتر از سایت های رقیب و سپس شما باید یک معدن طلا.

در اثر زمانی که شما انجام یک جستجو برای یک کلمه کلیدی و یا برای یک مدت طولانی دم کلمه کلیدی (عبارت کلمه کلیدی یا یک حاوی بیش از یک کلمه کلیدی ابزار خواهد شد و نتایج به صورت دقیق کلمه یا کلمات وارد شده برای جستجو. به اصطلاح “چگونه برای ساختن آنلاین پول از خانه” با عبارت کلیدی کلمه کلیدی ابزار را برای همه دقیق مسابقات که به اصطلاح خاص. اگر شما تصمیم به نوشتن یک مقاله در مورد “چگونه برای ساختن آنلاین پول از خانه” شما باید به استفاده از تمام کلمات را دقیقا به عنوان شما وارد شد آنها را که در آن کلمه سفارش به طوری که موتورهای جستجو می توانید رتبه بندی مقاله خود را برای این مدت.

کدام مهم تر است ؟ عنوان سایت و یا نام دامنه?

چیز دیگری که شما ممکن است مجبور به نگرانی در مورد است: چه تعداد بیشتر به عنوان کلمات کلیدی در عنوان سایت خود یا نام دامنه خود را?

هر دو عنوان سایت خود و نام دامنه خود را در حالت ایده آل باید بر اساس کلمات کلیدی. شما می خواهید به مرتبه و برای هر دو به طوری که شما می توانید به راحتی یافت می شود, شما نمی خواهد ؟

از طرف دیگر از سوال این است که شما در حال نوشتن یک مقاله با عنوان “چگونه برای ساختن آنلاین پول از خانه” و اگر در کنار آن عبارت شما همچنین می تواند شامل کلمات کلیدی مانند “پول” ؟ شاید مربوط به سوال می شود آیا شما از جستجوی کلمات کلیدی توسط ورود آنها را به عنوان تک کلمات ؟ شما همچنین ممکن است نگرانی در مورد این واقعیت است که تحقیق و به خصوص با استفاده از کلمات کلیدی تک همیشه رفتن را به این نتیجه که شما امیدواریم که برای. پس چگونه شما خود را جستجو کنم ؟

حقیقت این است که با عبارت کلیدی “چگونه برای ساختن آنلاین پول از خانه” شامل چندین کلمات کلیدی. وجود دارد این است که “چگونه”, “پول”, “پول”, “پول, آنلاین”, “کسب درآمد آنلاین از خانه” و حتی طولانی دم کلمه کلیدی خود را “چگونه برای ساختن آنلاین پول از خانه”.

بنابراین SEO عاقلانه شما می توانید به معنای واقعی کلمه دریافت رتبه شش بار که یک کلمه در اصطلاح به دلیل ترکیبی از تمام کلمات کلیدی که در یک عبارت.

اما برای هر کلمه کلیدی در این عبارت به خود را در خدمت اهداف جستجوگرها شما باید هر یک از.

شما می توانید جستجوی خود را طولانی دم کلمه کلیدی عبارت و کپی کردن این مسابقات که به ارمغان خواهد آورد در ترافیک خوب است اما در همان زمان باید کمی رقابت است. Idem برای دم کوتاه و تک کلمه عبارت کلمه کلیدی. در نهایت شما را تا پایان با یک تعداد معینی از بالا تبدیل کلمات کلیدی برای مقاله خود را.

اما یک کلمه از احتیاط لازم است در اینجا. نه چیزهای مقاله خود را با کلمات کلیدی و یا با بی دست و پا هستند. گوگل شما را مجازات خواهد کرد که. کلمات کلیدی خود را باید در جا کاملا با جریان کلی مقاله خود را. می دانیم که در پایان شما در حال نوشتن برای یک انسان خوان و نه برای موتور های جستجو و ربات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید