کشف 32 هزار عدد ماسک و دستکش احتکاری در کرمانشاه

[ad_1]

ایسنا/کرمانشاه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از کشف 32 هزار عدد ماسک و دستکش احتکار شده در شهر کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار کرد: ماموران انتظامی کلانتری ترمینال شهید “کاویانی” حین گشتزنی به یک دستگاه وانت پیکان مشکوک و برای بازرسی آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو 100 بسته حاوی 20 هزار عدد دستکش بهداشتی و 2 کارتن حاوی 12 هزار عدد ماسک کشف شد.

آمویی خاطرنشان کرد: راننده خودرو پس از دستگیری در بازجویی ها اعتراف کرد که ماسک و دستکش های کشف شده را مدت ها در انبار احتکار کرده و قصد داشته آن را به بهایی بسیار بالاتر از قیمت واقعی به بازار عرضه کند.

این مقام انتظامی، ارزش محموله احتکاری کشف شده را طبق نظر کارشناسان بالغ بر 200 میلیون ریال عنوان کرد.

کشف 263 عدد محلول ضدعفونی تقلبی

معاون اجتماعی انتظامی کرمانشاه در ادامه از کشف 263 عدد ژل و محلول ضدعفونی تقلبی در کرمانشاه نیز خبر داد و گفت: پس از اطلاع ماموران از توزیع موادضدعفونی تقلبی در شهرک تعاون توسط سرنشین یک دستگاه خودروی پراید، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

آمویی خاطرنشان کرد: ماموران پس از انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی فرد مذکور شده و پس از مدتی تعقیب نامحسوس خودرو وی را توقیف کردند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه یادآوری کرد: در جریان این بازرسی 263 بطری یک لیتری محلول ضدعفونی غیرمجاز و تقلبی کشف شد.

وی ارزش محلول‌های کشف شده را طبق نظر کارشناسان 150 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: راننده خودرو نیز دستگیر شد.

آمویی در پایان با اشاره به معرفی افراد دستگیر شده به دستگاه قضائی برای صدور احکام لازم، گفت: پلیس قاطعانه با این افراد برخورد کرده و اجازه فعالیت به آنها را نمی‌دهد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید