کسب رتبه برتر کانون‌های فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز در جشنواره ملی رویش

[ad_1]

ایسنا/خوزستان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز از کسب رتبه‌های برتر کانون‌های فرهنگی این دانشگاه در جشنواره ملی رویش خبر داد.

عبدالرحیم هوشمند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: دانشگاه‌ها سالانه در حوزه فرهنگی جشنواره رویش برگزار می‌کنند که در آن فعالیت‌های یک ساله کانون‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی معاونت‌های فرهنگی در معرض دید دانشجویان قرار می‌گیرد و برگزیدگان مرحله دانشگاهی به مرحله ملی این جشنواره راه پیدا می‌کنند.

وی افزود: سال گذشته دومین جشنواره رویش را در دانشگاه برگزار کردیم و رتبه‌های برتر نیز به وزارت علوم معرفی شدند. جشنواره ملی رویش نیز از ۲۵ تا ۲۷ مرداد ۹۹ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد و خوشبختانه کانون‌های تئاتر، ایران‌شناسی، گردشگری و هلال احمر از دانشگاه ما توانستند رتبه‌های برتر ملی را کسب کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز بیان کرد: در سال گذشته نمایش “تکه‌های سنگین سرب” و ” آرش” در دانشگاه به اجرا گذاشته شده بودند که امسال توانستند در جشنواره ملی رویش به عنوان نمایش‌های برتر شناخته شوند. در بخش غیررقابتی نیز دبیران کانون‌های هلال احمر و ایران‌شناسی و گردشگری به عنوان چهره‌های موفق ملی معرفی شدند.

هوشمند در پایان گفت: دانشگاه محل رویش دانشجو در بخش‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی است. فعالیت معاونت فرهنگی در کانون‌ها، انجمن‌های علمی و نشریات باعث افزایش مهارت دانشجو می‌شود. دانشجویانی که فعالیت فرهنگی و اجتماعی دارند، افراد موفق‌تری خواهند بود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید