کرونا ویروس نباید موجب رکود اقتصادی شود

[ad_1]

ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هرچند در شرایط کنونی گرفتار بیماری همه‌گیر کرونا ویروس هستیم اما این ویروس نباید باعث رکود اقتصادی در استان شود.

اقبال عباسی شامگاه ۲۶ فروردین‌ماه در جلسه شورای معاونان و مدیران استانداری چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: مهم‌ترین موضوع در دستور کار دستگاه‌های اجرایی استان، جهش تولید و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در این سال است، خواسته‌های مورد نظر ایشان، جزو سیاست‌ها و برنامه‌های دولت نیز هست.

 استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: با ارزش‌ترین سرمایه در هر سازمان و مجموعه‌ای منابع انسانی آن است که در صورت استفاده صحیح از استعدادها ‏و توانمندی آنان رشد و شکوفایی آن مجموعه را فراهم می‌کند.

وی اضافه کرد : باید در چارچوب دستورالعمل‌های بهداشتی از سلامتی همه کارکنان با کمال دقت محافظت شود، مدیران نباید به صورت منفعل و دنباله‌رو، تابع شرایط و اتفاقات باشند بلکه باید با آمادگی کامل هدایت شرایط را بر عهده بگیرند و حاکم بر شرایط باشند.

عباسی با بیان اینکه هرچند در شرایط کنونی گرفتار بیماری همه‌گیر کرونا ویروس هستیم اما این ویروس نباید باعث رکود اقتصادی در استان شود، خاطرنشان کرد: همواره بر ارتباط مدیران با مردم و حضور آنان در میان مردم تاکید کرده‌ام و در شرایطی که با موضوع بیماری کرونا در جامعه روبرو هستیم، مدیران باید با حضور در مرکز سامد، پاسخگویی به مردم از طریق تلفن و دیگر شیوه‌های ارتباطی در پیشبرد و تسهیل امور آنان اهتمام کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Posted in متفرقه


Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *